Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika ne myslela to vážně,ale mě neurazila protože než odcházela tak jsem jí řekla,že jsem ráda,protože já holčičku chci :-D jinak je to spolužačka ze zš,takže nikdo důležitý..navíc my na svatbu zveme jen rodinu,seškrtala jsem pozvané a bude nás 20 + 2 fotografové
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor nojo, toxický lidi jsou lepší dál od těla :-D to budete mít docela komorní sestavu, nám to vychází včetně hudby, fotografa apod. na 35, možná přiberem ještě pár kamarádů, ale davy taky nepotřebuju..
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika tak na čísle 35 jsme byli taky,ale vzhledem k okolnostem a k tomu,že jsme se rozhodli,svatbu udělat stylem focení-obřad-focení-jídlo-pouštění lampionků a směr domov tak jsme to sesekali...nikdy bych nevěřila,že to budu škrtat tak jednoduše...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor už teď se těším na tvoje fotky ze svatby x-)
Odpovědět
@petrajavor ne to bože bylko na tu tvou kámošku :-D Ty kecy.... No já fakt nevím, to už si ty svícny fakt radši koupíma po svatbě je střelím a ještě ušetřím, i kdybych je pak neprodala....Nebo se domluvím s floristkou a něco jí za nazdobení strčím, Vždyť předtím mi výzdobu tabule taky měla dělat floristka, včetně svícnů a všeho. Navíc budu spát v hotelu, takže před svatbou tam můžu zajít a omrknout to
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika to já taky,snad zítra dostaneme termín na matrice a pak jdu odpoledne k mudr tak mimíška uvidíme snad konečně na uz...zítra chci jen dobré zprávy,mám naplánovaný pohodový den @aimirin některé lidi bych občas plácla přes pusu... :-) nám výzdobu bude dělat taky floristka,něco si nachystám sama s něčím mi pomůže ona a ona pak udělá i tabuli..jako neví kde by člověka sedřeli z kůže...kolik si našla agentur v Brně? Nějakou hledám tady,říkala jsem si,že bych při mateřské změnila obor nebo se vrátila k tomu původnímu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a mám dobrou zprávu...mám slíbené další knoflíčky...dala jsem to na fcb ale i na svůj blog a holky mi už zítra nějaké pošlou...asi zkusím knoflíčkama (těma malinkatýma,košilovejma) oblepit i skleničku...nebo je to trapné???
Odpovědět
Přítel mi radil,abych se pokusila zamluvit termín na matrice na odpolední hodiny,že by se dalo třeba grilovat kuřecí a bějaký prasátko,že by to byl spíše raut a ta polévka jako předkrm,já si bohatě vystačím s nějakýma dobrýma chlebíčkama :-D U nás jsou děti od 3-7 let a je opravdu nic nezabaví,po každým jenom lezou,chtějí chovat,děti mám jinak moc ráda,ale tyto s prominutím zmeťoury,co mám já,to fakt nikdo nemá a je to o dost silné nervy :-) :-) Stačí,že mě nervuje přítel :-D
Odpovědět
@xpila jj, tohle taky můžu. My v letních měsících jezdili do Švýcarska do jedný horský chatičky ke strašně milejm místním lidem, a to byla nádhera :-) byla jsem tam několikrát a pořád bylo co objevovat :-)
Odpovědět
@petrajavor No v Brně je ta Katy, Easywedding, pak asi Evanie a Naive..je toho dost :-) No jako teď jsem se dozvěděla, že ta cena nebyla za půjčení,ale za zaplacení toho svícnu, jakože ho pro mě koupí :-) No tak k čemu to je? Uvidím no....
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika @petrajavor Tak to máte opravdu pár lidí, to nám to vychází na skoro 70 na celý den (z toho asi 15 dětí) a skoro 20 ještě večer na raut.... :-|
Odpovědět
@hannnahs My se teda v létě, no spíš po, chystáme do jižní Francie a chceme právě to vzít přes Švýcarsko. Určitě pojedeme po vlastní ose, tak toho chceme projet co nejvíc a kde se nám bude líbit, tak tam zůstaneme :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@krejci1510 no a to se ani neomezujem, rodina celá, jen petr má prostě maličkou rodinu, nejbližší přátelé a další lidi ani na svatbě nechci..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prosím vás... jak vypadá štrásový náramek... já teda myslím že vím...ale to co mi přišlo jako štrasový náramek mne položilo do kolen... tal se ptám .. jestli mi mužete říct.... co je to štrasový náramek
Odpovědět
Profilova fotka
holky, zrovna jsem se zasnila nad tímto albem...krásné ! http://www.beremese.cz/fotoblog/bluej...
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Ahoj Sylvi...no, jak to popsat... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 tak pošli fotku, co ti došlo =-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si nemužu pomoct ale myslím že štrasové je když jsou kamínky vsazené jeden vedle druhého... souhlas???
Odpovědět
Profilova fotka
našla jsme i význam slpva štras... štras Výslovnost:štras Význam:silně olovnaté sklo s vysokým indexem lomu používané k výrobě napodobenin drahokamů (nazv. podle franc. klenotníka C.F.Strase), kompoziční sklo, kompozice
Odpovědět
Profilova fotka
přišlo mi tohle..... náramek.... tohle je ale detail aby bylo znát co to je... a mimochodem, je to plast a stálo mne to 500
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 kde jsi to objednávala?
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 no tak to je mazec....jde to vrátit????
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika na MMB bylo to krásn+ě nafocené... a označené jako krásný štrásový náramek... mi osobně to příjde jako pro rockerku mixlou punkem... stálo mne to skoro 500 no teda spíš 385 a 50 poštovné
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun určitě se o to pokusím... paní uvádí jako nové.. a na mmb má několik hvězd takže by si snad nelajzla špatné hodnocení .. ale tohle mi příjde tako tretka z pouti
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 tak snad bude paní vstřícná a soudná....
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 nevím,, co je mmb. ale jestli něco jako ebay, tak se nedivím, je loterie něco tam kupovat, samý šmejd. snad to dobře dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 takhle nějak si představuji štras....
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika MMB je mimibazar.... ale je to něco jako aukro... prodávají se tam všechny možné věci... hodně je to pro maminky s dětičkama... proszě něco jako aukro... určitě znáš aukro...
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun ano ano anooo přesně něco takového bych moc ráda ten co je v pravo..
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 je to taky paní z MMB, ale u té jsem už několikrát nakupovala, tak mohu doporučit...má toho spoustu...pošlu odkaz do IP
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?