Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor to jsem nějak pozadu.. moc gratuluju, to je opravdu skvělý x-) jojo, včera jsme to probírali s našima, i v restauraci, je to nesmyslně nastavený a úřady pak dělají nejvíc problémů ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika děkujeme...jako co ti mám povídat na matrice jsem byla už 5x a teď ve středu jdu po 6 a výsledek? nic...stále nemáme ani msto ani datum...jako začínám toho být nevrlá
Odpovědět
@petrajavor tady se inspirace opravdu hledá nádherně :-) je to fajn tu s váma být :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor a už sháníš výbavičku? klid, maminko, to musí vyjít. uvažujete teda i o kostele,, jako záložní variantě?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to naprosto souhlasím :-) @cibetka_veronika myslíš že někdo oddá nevěstu v 7 měsíci? to neudělá žádný farář,leda sebevrah...já se vdám aj kdybych měla poslat tatu za starostou ]-( :-D jinak teď hledáme postýlku...Olinka mi jednu našla a tak ji asi koupíme...první svatba a pak miminko,ale snažím se oboje (jen bych asi musela udělat banku)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor asi jak kdo, možná někde je farář i zvyklý. ale máš pravdu, divně to vypadá. já bych asi vybrakovala nejdřív ikeu, ale tahle postýlka je praktická ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika jojo a může jí mít dlouho,protože komoda a šprušle se dají oddělat...dokoupím k ní pro začátek jen nebíčko :-) U nás je farář v klidu,ale kostel je moderní,což se mi nelíbí a tam kde bydlel můj je kostel krásný a farář divný...navíc naše rodina v kostele,to by byl zážitek... :-D
Odpovědět
Holky, nevíte, jak se zhrba cenově pohybují jiřiny? Oproti třeba růžím?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor nábytek, co roste s dítětem ;-) no já myslím, že starosta uhne, to by vám snad neudělal, navíc bys mu pěkně zatopila, ne 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jejda to ti neporadím @cibetka_veronika jojo...doufám,že to výjde :-)
Odpovědět
@petrajavor krásná postýlka x-) A jak se cítíš jako těhulka, už máš nevolnosti?
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin díky...ne nevolnosti nemám a snad ani mít nebudu,mamina ani babičce(po které nejvíc jsem) špatně nebylo... :-) občas se mi točí hlava nebo jsem unavená,jinak nic...najela jsem na systém po obědě 2hodiny spánku :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@petrajavor na tento systém najíždím celý zkouškový a dobrý :-D Dneska jsem spala jen 4 hodiny, zase jsem musela drtit na zkoušku, takže za chvíli jdu na to :-D
Odpovědět
Jo a normálně jsem magor, ale nedávno jsem psala Špačkovi a fakt mi napsal :-D Že prej ubytko novomanželé nehradí. To je dobrý, teď můžu všem říkat: "Ale říkal to Špače!" :-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak já sem teď v práci...takže mám smůlu
Odpovědět
@petrajavor no já jsem právě měla volno na zkoušku, ale nevím, jestli je to taková výhra, penízky jsou třeba....do kterého měsíce plánuješ pracovat?
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin do začátku asi 6 či 7 :-)
Odpovědět
Ahojky,smím se přidat k vám do diskuze?Plánujem svatbu na duben 2012 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata co na ně říkáte?
Odpovědět
Profilova fotka
@andrejkaandy Ahojky, také plánujeme svatbu v dubnu - o den později, než vy ;-)
Odpovědět
@andrejkaandy no jasně, vítej mezi námi! ;-) a už máte něco naplánované? :-)
Odpovědět
Ahoj holky,taky se ráda přidám,naše datum je 28.4.2012 :-) takže mám pocit že pořád mám moře času,zatím máme zarezervováno místo obřadu a zároveň i hostiny ;-)
Odpovědět
@sunnet vítej :-) koukám, že se to tu začíná čím dál tím víc rozrůstat :-)
Odpovědět
Zatím toho ještě moc nemám,jen začnu zítra dělat vývazky a možná i jmenovky,abych nedělala vše na poslední chvíli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet @andrejkaandy Vítejte holky,je dobře,že je nás tu čím dál víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet @andrejkaandy ahojky a vítejte :-) @hannnahs tak jsem to spočítala a budu potřebovat něco přes 300knoflíků...vyhlásila jsem sbírku na facebooku :-D
Odpovědět
@petrajavor panenko skákavá :-D :-D 300 knoflíků... to je na vykoupení nějakýho krámu :-D a mimochodem, kolik že už jich máš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs moc ne,teď mi spolupracovnice nějaké donesla... :-D
Odpovědět
@petrajavor no aspoň něco na začátek :-D jestli je seženeš v nějakém časovém limitu, tak by to stálo za zápis do Guinessovky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs já jsem si už tady koupila knihu hostí a přemýšlela jsem, že by to moje sestra (a svědkyně) s mojí nastívající švagrovou obešly, když se budeme fotit. A taky jsem tady někde četla, že někdo dělá knihu budoucnosti, aby jim tam hosté napsali blahopřání ke stříbrné svatbě a v případě, že manželství vydrží, tak jí budou otvírat a číst opravdu až na stříbrné svatbě. Zajímavý nápad.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?