Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no to máš pravdu mužu to zkusit a pokud se nepovede tak koupím...
Odpovědět
@suzief
Odpovědět
@suzief jj, my máme taky toho fotografa jako hlavního na skoro celý den. A tu kameru na 4 hodiny - takže akorát obřad,nějaké to focení, záběry okolo a dost. Ale i ty 4 hodiny jsou dost pálka - 8,5 tis. :-| ono totiž paradoxně, čim kratší doba, tím se to míň vyplatí...
Odpovědět
@sylvestra2 tak tak ;-) ono je to opravdu někdy předražené. Já jsem třeba koukala, že jednoduchá stuha z organzy na kapotu stojí 350 Kč, ale když si člověk koupí celý balení organzy, x metrů, tak ta stojí třebas jen 80 Kč. A tu mašli na konci zvládne každý, takže to je fakt spíš takový vydírání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Mrkni k této paní do albíčka...vyrábí ozdoby na auta a není drahá (pokud by Ti šlo přímo o ty kytičkové ozdoby dle Tvé fotky), pokud by se Ti nedařilo ručně ;-) http://www.mimibazar.cz/bazar.php?use...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to jo já jsem právě uvažovala že dám tu fialkovou organzu.... je fakt že to je předražené.... @janina_sun superrr díky naprosto super inspirace .... pokusím se vyrobit něco z toho co tam má... díkyyy
Odpovědět
@janina_sun ahooj, tak co ten fotograf, už ti odpověděl? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Případně by mohla být tak hodná a poradit Ti, jak na to ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ ahoj Verunko, kdepak....ještě žádná odpověď :-(
Odpovědět
@janina_sun no teda, to je škoda! snad se brzo ozve.. my jsme se definitivně rozhodli pro toho Chvílu, ale má rezervace až od července.. škoda, chtěla jsem to už mít napevno zamluvené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ je pravda, že je asi ještě čas....zatím jsem se setkala jen s tou Zuzkou Scharf, která má rezervace od května...jinak ostatní, o kterých jsem uvažovala nebo uvažuji berou rezervace v létě nebo až na podzim.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ jinak jste se rozhodli dobře, určitě nebudete litovat, Chvíla má nádherný fotky...nebýt tak daleko, beru ho všema deseti !!! :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky nevíte jaké je poštovné na tom dekoru???
Odpovědět
@janina_sun čas ještě je, ale já už se těšila, že bude zamluvené aspoň něco :-D dneska jsem si psala s kamarádkou, co se u něj byla fotit, a říkala, že je fakt super a spolupráce s ním skvělá.. i když se nerada fotím, tak na tohle se začínám těšit :-) a jinak něco nového? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ taky jsem se těšila, že bude aspoň něco jistější...tak snad příští víkend aspoň to místo už bude zamluvený...jedeme se tam příští týden podívat, tak se těším...jinak jsem stále u fantazie....nic objednáno, nic nakoupeno, nic zamluveno :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ Ani mi nemuv,taky se těším,až budeme mít zamluvené aspoň něco. Já se docela ráda fotím,ale s lidma,co znám. S tou kamarádkou to bylo naprosto v pohodě a ona mi pořád říkala,že jsem fotogenická a přirozená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, finišuji svatbu a jak píšete o organze, tak to co jste našli na mimibazaru, fakt drahé..myslím, že kdokoli si to doma vyrobí, i taméně zručná. Já jdu na to příští týden. Organzu jsem náhodně koupila v Kiku a 150x300cm za 60kč, jinak na netu jsem našla jen 40cmx9metru za 89kč a natáhnout od kapoty k zrcátkům není problém a na každé půl metru sepnout nějakou sucšenou kytky. 350kč bych za to nikdy nedala, je to fakt moc a tu organzu, jelikož 150cm široká, jsem přestříhla a super, mám ji o to více a i na stoly ji dám, k tomu svíčky, ubrousky a je to... tady jsem brala inspiraci http://www.beremese.cz/fotoblog/tinka... http://www.beremese.cz/fotoblog/sajus... cilindr v dětském obchodě, kde jsou kostýmy na maškarní za 89kč, jen ozdobit stuhou a přišít na organzu, která půjde přes kapotu auta ženicha
Odpovědět
@janina_sun tak místo budeme zamlouvat až tak půl roku před svatbou, na našem malém městě to není dřív nutné :-) já mám zatím koupené boty, náušnice a závoj, ten ale ještě nevím jestli použiju :-D jinak nenakupuju nic, protože se mi líbí pořád jiné věci a potřebovala bych nejlépe všechno :-D :-D
Odpovědět
@sylvestra2 nj, holt, jak se k tomu dá slovo "svatba, svatební", tak se k tomu hned taky přidá pár stovek, aby se neřeklo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ no právě...na mě je taky brzo, protože pořád čučím na inspiraci a každý den se mi líbí něco jinýho...tak nejdřív si to musíme ujasnit,co chceme a jak...no a pak hurááááá JEDNAT :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to jsi vystihla dobře :-N To je jak platit u hadrů za značku..tak tady platíme příplatek za "svatební"....no kde to jsme? :-D :-D to jsou móresy
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs ted nerozumím... myslíš k tomu poštovnému??
Odpovědět
@janina_sun tak tak, přesně, jako za značku. Vydělávají holt na tom, když někdo nemá čas/náladu si to hledat a radši si to jen objedná. Páč takhle je to u většiny věcí. Neříkám, něco složitého, i když by bylo levnější to vyrobit, tak to nerisknu a radši tu stovku dvě přidám, ale když pošlou jen natáhlou organzu s mašlí a chtěj za to přes 300??? tak to je fakt moc..
Odpovědět
@sylvestra2 ne ne, k poštovnému ne. Jen prostě to, že normálně kdybys to měla vyrobit sama (třebas jen tu organzu s mašlí), tak tě to vyjde na 20 kč, ani ne možná. Jen prostě to, že je k tomu přidaný slovo "svatební" dekorace na auto, tak už za to e-shop chce třebas těch 300 Kč (plus samozřejmě poštovný) a to je fakt mazec..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to máš naprostou pravdu... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to jo to máš naprostou pravdu... nebíš náhodou kolik berou poštovné na tom dekoru? nenašla jsem to tam
Odpovědět
@sylvestra2 jestli myslíš svatbadekor.cz, tak to je tadyhle: http://www.svatbadekor.cz/nakupni-rad oni to maj docela rozdělený podle hodnoty nákupu atd, tak jukni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak dobrá zpráva....máme v Táboře salón, kde mají od 15.4. nově i šaty od Maggie Sottero!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, našla jsem super stránku, která inspiruje ke svatebnímu programu, tradicím a různým hrám pro pobavení...já určitě využiju, takže se i ráda podělím!!!! :) bude o zábavu postaráno! 8-) http://www.svatba.cz/magazin/pripravy...
Odpovědět
@janina_sun super! na zkoušení šatů Maggie Sottero se těším snad úplně nejvíc :-) a díky za tip na stránku, jdu se mrknout :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?