Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@xpila jé to je úžasný x-) díky
Odpovědět
@monako3 co to jsou číny?
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Jéé no nevím jak tomu říkate vy :-D....no jak je značka convers, jen falešné :-D
Odpovědět
@monako3 Myslíš ty klasický plátěný kecky? :-D
Odpovědět
@aimirin Těch notiček tu je fakt strašně hodně x-) Ten ebay je fakt mor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila jooo viděla jsem krásné fotky svatební s tím a já je hrozně ráda nosím, tak jsem chtěla fotečku .-) :-D :-D http://www.beremese.cz/fotoblog/monak... mám pár fotek v albu
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Tak to potom jo. Já mám chuť zase hledat nějaké inspirace na svatbu,jsem nějaká naladěná na svatební notu :-)
Odpovědět
@monako3 Já si chci koupit tyhle, ty bych měla i do barvičky :-) http://www.bata.cz/artikl/89997
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila Jéé tak na tyto jsem dnes narazila v bati v růžové a právě jsem váhala a nakonec jsem koupila balerínky, mám je v albuhttp://www.beremese.cz/fotoblog/monako3/album/co-uz-mame-/6763064/ vypadají i hezky k ryflím, tak je potom unosím, jen pořát váhám nad těma s bati.
Odpovědět
@monako3 Ty bys měla jako svatební? To už by se mi víc líbily ty kecky :-D Já si je chci právě koupit na normální nošení, ale je pravda, že na focení by nebyly špatný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila svatební budu mít jiné, myslím jen na focení...
Odpovědět
@monako3 Jo já to tak myslela, jen jsem se špatně vyjádřila, holt už je pozdě :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@monako3 jo aha!:.))) @xpila no to mi povídej, kontroluju ty naušnice, perličkových maj strašně moc! :-D
Odpovědět
@aimirin No právě, je to fakt hrozný :-D Hlavně plno dekorací a všeho!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty... hezký večer přeju.... tak jsem prolezla bazárek tady na beremku... tolik hezkých věcí.... chjooo kdyby měl člověk hromadu peněz to by se nakupovalo... jinak denska jsem zjistila že hodina kočáru s koňmi stojí 800... tak to by šlo ne?uděláme na tom hezké fotky... a zbytek se povozí dětičky a kdo bude chtít.....
Odpovědět
@sylvestra2 Jenom? To je fakt málo!
Odpovědět
@suzief tak my máme např. oboje. Ale myslím si, že důležitější je fotograf, přeci jenom ty fotky vytáhne člověk asi častějc, něco si třeba necháš i v rámečku apod., tak by bylo fajn je mít hezký :-) no a my máme kameramana proto, aby trošku zachytil ten "pohyb" :-) ale máme ho jen na chvilku, prakticky jen na obřad. Páč vím, že si za a) nebudu asi z toho moc pamatovat, tak bych se na to ráda podívala znova (taky si třeba nepamatuju, co mi říkali na maturáku atd., což mi docela mrzí) no a takovej specifickej náš důvod je to, že se budu vdávat bez brýlí a tak některý detajly prostě neuvidím, tak ať to mám zdokumentovaný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin přesněěěěě mám úplně stejný pocit..... všem vysvětluju, že je to třeba zarezervovat si to... něž mi to někdo sebere... dokonce i v rodině to někteří nechápou, že s tím dělám caviky už tak brzo... no jo.... oni to neprožívaj víš... tak to nechápou...
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 S tím kočárem je to fakt super. No právě,člověk by potřeboval mít spoustu peněz a pak by se to nakupovalo snadno
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor souhlas lešná je přenádhernááááá @aimirin jo?? byla jsi vv |Ostravě v Zoo? tady se teď dělají velké změny... bude to asi o dost lepší.... těšíme se v létě do zoo... děti to moc milujou.... @aimirin juu ty chceš ty plovoucí svíčky??? to chci taky vázu v tom vodu ve vodě ponořené kvítko a nahoře svíčku .... jen ty vázy sehnat... @xpila tak to je boží ta nota v čaji... být to černé to by se @aimirin tam krásně hodilo...
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila no já mluvila s dcerou toho pána co to provozuje... říkala že 800 maximum že to bude možná i za 500... to víš to je vesnice tak jim to stačí...
Odpovědět
Profilova fotka
já b\ch strašně moc chtěla i ty holubice jak se pouští po obřadě ale nepochopila jsme jak se rto objednává jak to funguje.. musím tam zavolat....
Odpovědět
@sylvestra2 To jo, v Praze bychom se asi nedoplatili :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky co říkáte na toto na auto hezkéé ne??
Odpovědět
Profilova fotka
jinak fontána na čokoládu zaplacenáá už jen čekám až příjde jupííííííí
Odpovědět
@sylvestra2 jednoduché a pěkné ;-) něco takového by se mi taky líbilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs 350 to není moc ne???
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor je fakt, že se to může měnit ten přístup atd.pokud nenajdu nic, co by mě nadchlo tak jako Atlantis nebo z jiných důvodů, tak bych to aji riskla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no fotografa asi určitě jo a ten kameraman možná domluvit jen třeba na ten obřad nebo tak nějak, to by mohlo stačit a nemuselo by to být tad drahé jak za 12 hodin natáčení...:-)
Odpovědět
@sylvestra2 no na jednu stranu není, ale na druhou... je to dost jednoduchý, to by se dalo vyrobit doma daleko levnějc si myslím.. ty umělé kytičky mají např. na svatbadekor za 7 Kč jednu... tak si to vezmi... pak je tam možná nějaké pírko a ten materiál mezi tím (nějaké lanko, či co??). No nevím, záleží na tobě :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?