Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jo díky,ta vypadá fakt moc dobře...no musím pohledat a popřemýšlet co bych vlastně chtěla...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin to si měla co ukázat,líbí se mi sova,páv a pralesní pták,zase nevím co bych chtěla...
Odpovědět
@petrajavor já právě taky ne :-D Vlastně ani nevím, zda do brože jít, protože potřebuju aby byla hodně jednoduchá....
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no mě by se na kytici hodily všechny tři...nejvíc se mi líbí sova,ale páva mám vytetovaného na zádech...doufám,že babička vytáhne jednu ze skříně a bude po rozhodování nebo se nerozhodnu nikdy... :-N =-)
Odpovědět
@petrajavor ty jo ale to by tne páv byl hodně dobrej http://www.thisnext.com/item/46767DD7... nádherná
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no ta co si dala ten odkaz teď toš to je bomba...ta je strčí do kapsy všechny...
Odpovědět
@petrajavor je krásná ale asi už nesehnatelná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin njn :-( ale tahle je taky celkem pekna...navic taka jednoducha http://www.fler.cz/zbozi/motyl-z-kole...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Peti, zkus toto: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?use... (viděla jsem, že spousta nevěst u této paní nakupuje a i já sama jsem si u ní už několikrát objednala :-) takže mohu doporučit, je spolehlivá a milá :-) A kdyby neměla na stránkách to, co zrovna chceš, neboj se jí napsat, něco vymyslíte :)
Odpovědět
@petrajavor jo ta je taky pěkná....času dost, to něco seženeme Já mám cestu kolem Hájů tak není problém se ti podívat po těch perličkách, ale spíš to bude náhoda, pokud je budou mít. Ta slečna ti neřekla, odkud je má přesně?
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun tak od paní bych měla už vybrané tyhle dvě http://www.mimibazar.cz/foto_detail.p... http://www.mimibazar.cz/foto_detail.p... jen nevím jestli drahého neodvezou,když mu řeknu,že dám 600 za brož :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii No, člověk musí být trochu neodbytný...stačí říct "aha, tak to já si jí vezmu vedle, tam mi jí nabídli za skoro poloviční cenu" ... a uvidíte, že si kšeft sebrat nenechají :-D a třeba ještě vyděláme :-D Už je to tady skoro jak v Turecku na dovolené....SMLOUVAT, SMLOUVAT, SMLOUVAT :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@aimirin nene oni měli ve všech obchodech akci na svatební věci a při ní to koupila... mě se na ní líbí ty perličky...ale teď jsem viděla ty pávy...jsem hrozná...a to si pamatuju že babička měla taky ještě jednu úžasnou,ale nevím zda ji má jak se stěhovala dělala pořádky...já chci žít za komunismu,nebyl žádnej výběr a a nevěsty neměly starosti :-p
Odpovědět
@aimirin mimochodem, teď jsem narazila na tuhle organzu a úplně jsem si na tebe vzpomněla :-D
Odpovědět
@hannnahs to je luxusní...to je fakt organza? :-. :-) Krásný je i ten kapesníček, černobílá je super!:-)) @petrajavor souhlas, úplně nejlíp se mi vybírá, když nemám žádnej výběr :-D Třeba boty....vyřešeno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin o boty nezmiňuj já viděla jedny na veletrhu v Olympii, za týden se rozhodlo,že se vezmeme a já je ka magor sháněla do minulého týdne...paní v saloně kvůli mě volala asi do 3 firem a asi 3x došly špatné boty,se divím,že mě neposlala někam :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Jsou krásný!! a kam že si tu brož chcete dát? na šatky?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Jejda mane, taková smůla :-S :-S :-S Já zítra jedu na ty šaty a co čert nechtěl, jsem se pěkně nachladila a mám rýmu a škrábe mě v krku...to bude cestování... :-S :-S Takže to jen pro povzbuzení, že nejen tobě se dějou nepříjemnosti... ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun na kytici...takže jsou krásní,ale nevím jestli to není moc,když to bude jen na kytici a pak už je nevyužiju... @olinkak njn...to je nemilé... ale stejně se těšíš až je zkusíš,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jo holky pokud budete chtít stránky pro černobílé dekorace, jako jsou ubrousky, organzy, svíčky atd. se mě klidně ptejte pošlu na IP, vše co mám v albu už mám i najíté stránky....Pokud jde o černobílou, ráda pomůžu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor TJ těším ;-) ;-) a zároveň mám obavy...Už je to zítra....se to nějak rychle přiblížilo... ;-) ;-) Jestli to tak bude i se svatbou tak potěš bůh... ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak toš to chápu,ale uvidíš,že ti sednou a bude to oki..jinak utíká to rychle...příjde mi,že včera mě můj požádal o ruku a ono to bude za pár dnů čtvrt roku :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor :-) :-) JJ, teď bych chtěla aby všichni posměváčci zjistili, jak ten čas opravdu rychle letí!!! No a uvidíš za chvilku bude září a budeme si podávat dveře u nás na radnici :-) :-) Přehoupnou se prázdniny a bude vymalováno :-) :-)
Odpovědět
@olinkak no to já jsem si právě na aimirin hned vzpomněla, jak jsem to viděla. Jinak já to se svojí oranžovou moc nevyužiju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak no jestli nám to vyjde jak máme v plánu,tak se u vás na radnici nepotkáme,bude to na hotelu Octárna v Km v kapli sv.Kříže :-) fotky z tama mám v albu,tak mrkni a asi svatba bude už letos 30.12.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Týýýý bláááho, tak takové změny !!!! No to čučím jak puk :-) :-) :-) A co tě přimělo k takové razantní změně??? A budeš stíhat všechny přípravy??? Teda tobě se ta svatba blíží mílovými kroky!!! Tak to teda držím všechny palce i na nohách, aby jsi to zvládla !!! ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs JJ, to chápu jen jsem reagovala na váš rozhovor :-) :-) Tak kdyby něco odkaž amirin na mě :-) :-) Ráda jí dám všechny kontakty co prozatím mám...Ale jak jsem se dívala ona to má hudební žánr, já motorkářský a spíš jing a yang...No ale barvy jsou jasné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak tak místo jsme rozhodli chvilku po návštěvě vaší radnici...náhodou jsem ho viděla u jedné nevěsty tady v albu...jinak datum sme rozhodli kvůli miminku,ale jisté to není..sem říkala,že se tím budu živit..organizace svateb made in Petra :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@olinkak no jsem opravdu zvědavá na vaše fotky ze svatby :-) ta černá je taková netradiční, ale myslím si, že když se to povede naaranžovat, tak je to opravdu skvělý doplněk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Já se hodně těším na ty Tvoje šaty,vypadají fakt moc pěkně :-) @petrajavor No vidíš,my budeme v sobotu zasnoubený rok a strašně to uteklo :-) Jinak teda koukám,že budeš další,kdo nás předběhne a bude mít svatbu letos :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?