Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor ale věřím mu to, věřím :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_ @aimirin Holky já mám v ceně šatů závoj, podvazek, bolerko nebo šálu a právě i šperky a boty. A tak nevím jestli si objednat svoje, třeba i ty boty a nebo využít toho, že mám vše v ceně :-| @petrajavor No já nechtěla aby byl kamínek venku, dost jsem s takovýma prstýnkama se zahákla nebo odřela něco atd. a vůbec jsem netušila, že šel kupovat prsten a ani nevěděl, že chci hladky aby kamínek nebyl venku a říkám, trefil se :-D
Odpovědět
@petrajavor no, mám u nich napsané v galerce "objednáno" Jedno je perlička a okolo kamínky. V průměru to má centimetr. Ale já nebudu mít jinou bižu než naušnice. tak jsem se bála, že budou malé. Tak jsem objednala ještě perličku a kolem dvě řady kamínků a navíc se to přichytává na ucho víc zespodu. Ale aby nebyly zase moc masivní. Těším se, že dojdou a pak je hodím do galerky jako reálné foto @monako3 to záleží, jaký mají výběr :-) Já byhc bolerko a boty určitě využila od nich, u bolerka ani nevíš, zda ho použiješ...a bižuterii záleží, jakou máš představu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Zatim ne, nafotim;-) To ja se take bojim, ale na druhou stranu, je tak universalni, ze se da vzit na vecer, nebo plesy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 tak když jsem se dívala pak s drahým měl úplně jiný vkus... @cibetka_veronika no dík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak botky bych měla ty co jsou v albu a bižu ani nevím co má na výběr, budu muset kouknout příště jak půjdu na zkoušku .... :-| ...nevím právě jakou mám mít představu...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jsou krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Moni, to zalezi na tom, co se ti vice hodi a co unosis po svstbe, nebo co se ti vice u nich libi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_ ono je to hrozně těžko se rozhodovat :-p :-p
Odpovědět
@petrajavor děkuju :-) uvidím ještě, jak naživo, zda malé nebudou moc malé a zda velké mco velké :-D Ježiši, já jsem fakt strašněj váhavec. Tu knihu hostů nějak furt nikdo nekoupil :-(( Mám snížit cenu? Je mi líto, že to bude ležet ladem @monako3 Ty botičky jsou pěkné, jsou zlaté? Mně by vadilo, že nejam špici, ale to spoustě lidem nevadí. Barva ti sedne: Jestli jo, tak bych asi nehledala dál. Mluvím za sebe, mě shánění botů nikdy nebavilo :-D Bižuterie....mně se moc líbí perly, vypadají elegantně. Štras je ale taky pěkný, jen bych nekombinovala mohutné naušnice ještě i s mohutným náhrdelníkem
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Ja vim, ja jsem take hodne vahava a pak vse zarizuji na posledni chvili:-/
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin na je ještě v bazaru? já ji tam neviděla...
Odpovědět
Článek se načítá
@petrajavor jo, je....teda myslím, já jsem ještě do bazaru nic nedávala, tak nevím, zda jsemněco nezblbla...ale jás ama to vidím v záložce "jiné"
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jj jsou zlaté, jenže já vše ladím do růžova a nevím právě jestli není blbé, že bych měla zlaté botky :-/...chtěla jsem růžové a nebo bíle s růžovými klipsy, ale na žádné hezké botky jsem nenatrefila
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_ právě na tom jsem stejně :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 pokud ti to přijde blbé, přidej ještě jeden zlatý detail v rámci svatby, to by mělo stačit :-)
Odpovědět
@monako3 jo tak....tak mně to nepřijde blbé :-) akorát bych asi na sobě měla ještě něco žlutého zlatého, třeba prsteny a ty naušnice...víš, aby si ladila ty. Ale že nebudeš ladit s barvama svatby je podle mě jedno, já taky nebudu ladit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin prsteny mít budu určitě bílé zlato, takže to taky nic a bižu nevím teda co tam má :-P nabídla mi teda zlaté psaníčko k tomu... @cibetka_veronika no jenže co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Navíc holky chci mít růžovou květinu :-|
Odpovědět
@monako3 no...a co třeba zlatá stuha kolem stonků kytky? To zlaté psaníčko by taky šlo. A třeba zlaté naušnice. Ale myslím, že ta zlatá stuha, když bude na větší ploše stonků, by stačila...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin nebudu mít teda celou růžovou chci kombinovat barvy...ta stuha nemusí být špatná....takovou http://www.beremese.cz/fotoblog/monak...
Odpovědět
@monako3 ta je nádherná, to jsou pryskyřníky? Já myslím, že stuha by k tomu byla v pohodě a pak ty zlatý botky. Kdybys měla takovou výraznou kytičku, tak bych asi doporučila z bižu už jen nějaký výraznější zlatý náučnice, pokud budeš mít drdol, nebo náhrdelník, pokud budou vlasy dole Uvidíš co ti nabídnou za bižu
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin já právě nevím co to jsou za květiny, musím se na ně poptat. chci mít nejspíš rozpuštěné vlasy.. jasně uvidím, šaty jsou samy o sobě dost výrazné, tak si myslím, že naušnice by i stačily
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Ahojka , teď jsem tady 3 dny nebyla a nestíhám, takže, jen abych odpověděla...Šaty objednává salón z USA, já jen zaplatím. Jelikož ty moje šaty už byly půjčované, tak zaplatím jen zbytkovou cenu což je nějakých 5000,- takže cena půjčovného, pak spoléhám na to, že za polovic je ještě prodám v bazaru....Ale jsou fakt krásné...A paní v salóu mi je upraví na mě...takže pak nějaká úprava na další nebude problém, v zadu je šněrovaška (korzet) Vím, že černobíla je netradiční, ale když nám se tak líbí!!!! Tak se ostatní podřídí!! :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Ahojka Very, jsem teď chvilku nebyla na přijmu, tak nevím co se změnilo, zpětně nějak nečtu....Tak jak to dopadlo s rádoby švagrem??? Maminka podpořila, ségra přijala a on???
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Ahojka, taky plánuji výraznější naušnice a jemný náhrdelník, stejného stylu, ale bude to asi trošku problém... :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Děkuji pokud mi ve čtvrtek sednou, tak ano definitivně budou moje... :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila JJ, taky jsem původně myslela, že to spousta lidí nestráví a nakonec, víc pozitivního než negativního a i kdyby bylo negativní je mi to jedno, mě a ménu drahému se to líbí a pokud má někdo něco proti, tak pozvání přijnmout nemusí, nikdo je nenutí.... :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Olinko, zatím se nezměnilo nic, jedeme tam až příští víkend. dala jsem sestře vědět, že s ní chci mluvit, tak ještě vymyslet, co jí řeknu 8-) jak u Tebe?
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Ahojka Verunko, tak zatím bych řekla poklidné vody :-) :-) s(nastávající) tchýní jsem to nějak skousla(fotograf a kameraman se budou hodit:-)) Jen mě teď čeká ve čtvrtek ta osudná zkouška šatů....Tak sem hned dám fotky až budou ony vysněné na mě :-) :-) Pokud i po zkoušce zůstanou vysněné :-| :-| :-) :-) No a tobě přeji, ať vše dopadne úplně podle tvých představ, nechtěný zůstane doma a sestra s dětma si užije vaši vysněnou svatbu!!! Budu na tebe myslet a držet palce i na nohách :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?