Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak jé, tak to se těším na fotky šatů a taky Ti přeju, ať vše vyjde podle představ ;-) no já jsem zjistila, že nejsem z rodiny jediná, kdo to řeší. sestřenice má totiž svatbu letos na podzim, tak si chce s mou sestrou promluvit na stejné téma. chudák ségra moje :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Děkuji, děkuji :-) :-) :-) No nevím, jestli by ti mělo být sestry líto...no spíš si myslím, že ji to má pořádně trknout, má jí to otevřít oči...Nic v životě se neděje jen tak... :-S :-S A pokud okolí vidí to co ona ne....Tak ji to bude dávat podpásovky tak dlouho, dokud se k tomu nějak nepostaví(ať už pozitivně, nebo negativně), ale důvod je pouze ten, aby nad tím začala přemýšlet!!!! :-| :-| Jen si stůjte za svým a neustupujte!!! Držím fakt všechny 4 palce co mám!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak stojím si za svým, jen to vidím aspoň trošku i z druhé strany :-| a sama nejsem rozhodně dokonalá, fakt nebudu nikoho soudit, jen vím, jak by měla vypadat moje svatba.. bez něj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika NjN, druhá strana, možná kdyby právě ta druhá strana se podívala z opačného pohledu mohla by vidět, co teď rozhodně nevidí....Ale hlavně, že ty máš jasno :-D :-D :-D :-D To je hlavní!!!! :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak no uvidíme, jak na to bude koukat, když jde o jejího miláčka..
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak doufám,že ještě ve čt večer sem hodíš fotečky...už se na ně těším...jinak sem Oe novinách viděla fotku holek z aerobiku,tak sem si hned vzpomněla na tebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor :-) :-) To je milé :-) My budeme mít článek a fotky v Napa novinách :-) No já taky doufám :-) pokud to bude stát za to, tak to určitě nevydržím a hned se s vámi o to podělím ;-) ;-) Už se to blíží :-S :-S :-S Ještě zítra do rachoty a pak tradá....Budu potřebovat fakt mega štěstí !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak jsem se včera na rychlo nafotila a založila nové album - klidně mrkni, jen upozorňuji, že nejsem fotogenická :-D :-D :-D
Odpovědět
@lucie_ ty máš super oči, veliký! :-) Ta bižuterie se mi fakt líbí. Chtěla bych podobné naušnice, kulaté, perličkové..až to přijde, tak schválně vyfotím, budu potřebovat ženskou radu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin ó děkuji |-| No, já jsem schválně vybrala tento typ, protože kdybych si to náhodou rozmyslela, tak se dají použít i na normální nošení. Určitě, tak od toho jsme tady! :-p
Odpovědět
@lucie_ no já koupila rovnou dvoje, páč takhle od klávesnice jsem se nemohla rozhodnout, jaké budou lepší. jedny jsou krásné, ale možná příliš velké. Ale všechny unosím kamkoliv, jsou to jen perličkový naušničky
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin a kde jsi je koupila? Ty moje jsou s obchodu Stoklasa, ala mají i internetové stránky.
Odpovědět
Článek se načítá
@lucie_ jedny jsou z Irska (koupený online) a druhý jsem koupila z US outletu tady v Praze. Už jsem kupovala z USA nějaký držáčky na jmenovky a svatební knihu hostů, tak v tom mám praxi :-D Akorát tu svatební knihu prodávám, čekala jsem teda, že se chytne víc lidí! Grrr :-p Mno do svatby času dost že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Jo, jo - na netu je spousta inspirace, jen s tím reklamováním je to někdy složitější :-S Ale také jsem tomu propadla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak prosím tě,já jsem druhý den v práci a ještě mě jich 9 čeká tak toho mám plné zuby....jinak neboj štěstí budeš mít,já ho nakonec s botičkama měla :-) @lucie_ krásná bižuterie @aimirin jo tu tvou knihu jsem tam našla...cenu bych dolů nedávala jen bych to zkusila hodit na jiné weby jako svatba.cz nebo aukro...myslím si,že si za ni dala dost peněz a 500 zase tolik není ;-) už máš vyhlédnutou jinou?
Odpovědět
@lucie_ to je právě v pohodě, do 14 dnů můžeš zboží vrátit bez udání důvodů, lepší jak kamenka :-) @petrajavor Jo to mě nenapadlo! Tak to dám i na aukro...i když na to musíš mít účet ne, Nemáš ho náhodou? Vyhlídlou novou nemám, nechám to asi až těsně před svatbou, až budu mít i potvrzený def. termín
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Děkuji, uvidíme kolik souprav se mi do svatby nahromadí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jejda tak to nevím...já tam nějak nenakupuju a když tak mi to objednává kolegiňka v práci,ale ta je teď na Maledivách.. @olinkak Jinak super,mám si jít příští týden v pátek pro boty a ukázat se v nich drahému a dneska sem si zlomila palec :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžete mi prosím poradit který prstýnek pro sebe??? Už mi jde z toho hlava kolem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jeje :( copak jsi dělala???
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun vehementně sem uklízela v práci a zakopla jsem o šňůru od vysavače..já sem prostě holka šikovná :-p :-N @monako3 mě se líbí ten s kamínkem,jak tam má ty 3 drážky... @lucie_ no já si min týden vybrala náušnice uvidíme zda je budou mít (ty vynosím i pak) a pak náhrdelník ( http://www.beremese.cz/fotoblog/petra... ) jenže ten si musím nechat udělat (nemůžu sehnat prodejce a navíc ho chci šampaň s fialovou) a náramek si asi vytvořím sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Mě se líbí č. 2, jednoduché, nadčasové ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor ten náhrdelník by ti možná udělal někdo, kdo prodává na fler.cz a dělá podobný typ šperků @monako3 Mně se nejvíc líbí ten poslední
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Jo, tak ten je parádní!!!! já jsem radši volila klasiku, ještě nevím, jaké budu mít šaty a co ve vlasech :-| Ale líbila by se mi nějaká brož na květině.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_ No mě se taky líbí ten druhý, jenže mi přijde podobný k mému zasnubnímu :-| ...Taky uvažuji o posledním na teto fotce se mi moc líbí, ale na jíné fotce třeba tolik ne, tak nevím kterou fotku mám brát, že tak opravdu vypadá @jipe
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 a už si je viděla na živo?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_ tak brož bych chtěla mít na kytici...jinak šaty co budu mít jsou celkem jasné i kabátek k nim...jinak sem si chtěla nechat prodloužit vlasy,ale to padlo z praktického hlediska,takže účes chci jednoduchý... @jipe jj taky sem na to myslela,ale zeptám se ještě Jany co mi bude dělat výzdobu,je hrozně šikovná a měla by to zvládnout..jinak co tady pomáhala Míši (2.4.2011) tak její album má velká ohlas @monako3 jsme ti moc nepomohly,každé se líbí něco jiného :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_ Ne na živo jsem je neviděla.Chtěla jsem si je objednat z netu. Mají dopravu i rytí zdarma, nechce se mi lítat po obchodech :-/ @petrajavor no to ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 aha. To víš, co člověk, to názor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, co je podle vás důležitější, kameraman nebo fotograf? CHtěla bych oboje ale mám vyhlídnuté samé předražené a zase nechci moc utratit, jenže ta kvalita, to je teda něco! Tak co teď??? Buď budu mít jedno nebo druhé a nebo oboje ale za nižšší cenu a kvalita bude průměrná, vůbec nevím, pro co se rozhodnout...poraďte prosím:-/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?