Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@sylvestra2 No na tom se tak trochu pozná i inteligence :-D @aimirin Ten Liběchov už je dražší a dál, a nevím, nějak mi na tom něco nesedí... Navíc mám dojem, že jsem s nima mělo něco dočinění v bývalé práci :-p Mám v merku další tři - Český statek, hotel Starý pivovar (tam by nebyl obřad, ale je to kousek od Sacre Coeur) a hotel Svornost v Počernicích, ten se mi zatím zamlouvá a mají super ceny...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem ho konečně dostala ten zásnubní... jupíííííííííííííííííííííííííííííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Gratulaceeeeee!!!! Jak to proběhlo?povídej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta to jo.. to je... dneska je to posunuté. a hlavně mamince to fakt musí tikat.... však uděláš školu něco si zažijete to Irsko nebo něco a pak to příjdee... :) @xpila to jo ... rodiče to naštěstí pochopili hned... ale u ostatních některých to bylo horší...ale to možná tak i věkem... hold kdo ví jak na tom budem my třeba v 60ti :))
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 aleluja...mám stejýy dotaz jako stastnanevesta,tak jak si ho dostala?
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 uvidíme,zatím čadu dost, časem se ukáže :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 gratuluju, kde je fotka prstene? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Moc gratulujuuuuu!!!! :))) tak to je radosti, viď? :))) a jak to tedy proběhlo. Jsme všechny určitě mooooc zvědavé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor @stastnanevesta ... no vzhledem k tomu, že ví že nemám ráda takové vyumělkované situace... tak zhasl... přišel se svíčkou... řekl mi, že ví že je občas pomalejší a na zabití :))) ale jestli bych se chtěla stát jeho ženou... :)))) ha haaaa tak jsem se dočkala hihhhh @cibetka_veronika už jsme ho ted vyfotila... a uložím za chvilinku jen to nahraju do pc. ale mám jiný vkus na prstýnky... vím že by měl být asi tenký s kamínkem,,ale já mám raději hrubší prstýnky takže je hrubší s kamínkama...
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Moc pěkné. Taky nemám ráda ty vyumělkované žádosti předem připravené,jsem ráda,že u nás to bylo spontánní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám jo tam kouknětee mi se moooooc líbí... přesně muj vkus...
Odpovědět
@sylvestra2 supeeer! mooc gratuluju, já ještě čekám :-D snad se do svatby dočkám :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sylvestra2 tak to je hezkééééé :)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ já ho taky musela popostrčit... včera jsme mu řekla že mne rzí že nevyužil ty dva dny kdy jsme měli Davču u babičky... a on mi na to řekl že má jiný plán a pak mi to došlo... bylo mi jasné že mne asi chce něam vytáhnout... tak jsme si s ním pokecala... že takové situace nemám ráda... něco jiného je když lidé jdou si sednout jen tak....ale my nechodíme nikdy ,áme děti a nechodíme si sednout nikam... takže mnme taková situace nebude moc příjemná spíš taková umělá že b\ch raději doma při svíčce... no je vidět vzal to doslova hihhhh :)))))))))))))))))
Odpovědět
@sylvestra2 no já už jsem si stěžovala, že jsem snad jediná z naší diskuze, která ještě není zasnoubená :-D a drahý říkal, že to bude prý brzo napraveno, tak jsem zvědavá :-D ale pro mě je nejdůležitější, že na něm vidím, že to se mnou myslí opravdu vážně a na svatbu se těší, ten prstýnek už bude jen taková třešnička na dortu :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ přesně řekla jsi to přesně... prstýnek je třešnička a my se na tu třešničku všechny třepem....ale je jasné, že důležité je to jak se staví oni k té svatbě a k nám... jednou jsme měla jít za svědka jedné kamarádce... a už v po několika měsících příprav jsme měla chut se na to vykašlat... ona žila za velkpou louží... denně meily jeden den jak to její ruší další den jak je zas vše oki pak zas něco ruší pak zas oki pak zas problémy s něčím a s tamtím věčně hádky kolem toho... byla jsem z toho dost znechucená... takový chlap to té ženě dokáže i hezky zkazit...
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ @sylvestra2 Máte pravdu,jde hlavně o to,jak se staví k nám,o ten papír nejde,ale prstýnek je hezká třešnička na dortu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky přeji vám krásné velikonoce.... užíjte si mrskance.... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ Neboj poslední nejsi :) Já taky stále nejsem zasnoubená a čekám,ale netuším kdy se dočkám. Dávám mu čtvrt roku :) Všechno skoro naplánované,kde kdy jak,ale prstýnek nikde :) Jinak přeji všem hezké velikonoce, ať vás nebolí zadek :)
Odpovědět
@sylvestra2 gratuluju!!!!!! :-) a to požádání je opravdu moc hezké, romantické ;-) to se mu povedlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, copak nového koukám , že @sylvestra2 dostala zásnubáček, tak to ti gratuluji :-) U nás zatím celkem nic nového, máme 2 měsíce a zatím jsme klidní :-D.... teda šaty se mi upravují, musím počkat už ted necelých 14 dní na upravu a pak znovu zkouška jak budou sedět. ted sháníme selátko na raut. Prstýnky mám nejspíš vybrané, jen čekám na kalkulaci, když máme každý jiný :-). oznámení si už dělám, našla jsem parádní, že to oznamuje jako můj syn. tak nakonec bude na oznamku jenom on, ale nechce se potvůrka vyfotit, abych to mohla dodělat. :-) Vývazky už taky vyrábím. jen se mi měla ozvat kadeřnice, jestli si udělá čas a vůbec se neozvala, tak budu znova volat zítra :-/ Má už jednu svatbu na ten den, ale říkala, že když ji máme až o půl 1 tak by to možná stihla, tak jsem napnutá. Ona i líčí i mě oblékné do šatů. takže by to bylo super a byla by u nás doma. Jinak mám podezření, že na mě něc kuje přítel, pořád si někde s někým něco šeptá a když se zeptám co špekuluje tak řekl at se nechám překvapit. Vzal si nastarost zdobení auta, ale to se mi moc nelíbí bůh ví co tam dá za maškarádu :-) Ted se ještě musím domluvit s květinářskou. kruci to jsem se rozepsala, ale tak jsem si zopakla co mám udělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Veselé Velikonoce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 ještě jednou gratulace,jinak romantika se svíčkou to byla. Si pamatuju jak drahý "žádal" mě...on věděl,že si mě chce vzít už asi v červnu po 4 měsících a já furt opakoval:"Jestli se zeptáš řeknu ne,já se ještě vdávat nechcu! Až si budu jistá řeknu." Pak sem šla na Valentýna s kamarádkou do svatebního salonu a 3h jsme debatovaly proč si ty naše pány kluky vzít a proč ne. Po cestě domů mi drahý volal a když slyšel kde sem byla tak říká:"Už si připravená?" A já,že jo...a Když sme šli večer spinkat,dostala jsem pusu a místo dobrou noc otázku:"Už teda budeš mojí ženou?" Odpověď znáte,jen sem se celou noc odkopávala :-D :-D :-D :-D Takže žádná velká romantika....
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Jsi šikulka!! :) panečku, blíží se to mílovými kroky, viď ? S tím oznamkem je to dobrý nápad! :) Tak se těším na fotečky a na Tvoje dojmy z krásného dne. Moc držím palce a přeji krásné Velikonoce!! Krásné Velikonoce všem, holky :-) a nezapomeňte polštáře do kalhot :-D
Odpovědět
taky přeju všem krásný Velikonoce! :-) hlavně, ať nám nezůstane moc jelit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Děkuji, no blíží se to pomalu a jistě, tak doufám, že nebudou žádné komplikace. snad vše zvládnu, už mi jde z toho hlava kolem :-P
Odpovědět
Profilova fotka
jdu vás zase po nějakém čase pozdravit,dočítat to nebude,těch stránek je spousta a Peťa mi stejně všechno důležité tlumočí. @monako3 gratuluju k svatbě,pochopil jsem že jste termín posunuli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor chachá, ten můj taky stáčel řeč tímto směrem už dřív, ale já to vždycky nějak utnula :-D u nás bylo jasné, že se zeptá až v té chvíli, kdy bude mít jistou odpověď. párkrát jsme se bavili o zásnubách osobně, tak vím, jaký měl na tohle pohled. ale samotná žádost byla romantika, i když mě nejdřív trochu utahal, když hledal vhodné zákoutí bez lidí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@davidhamr :-) ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika ahoj jak jdou přípravy?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?