Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@janina_sun @aimirin Chci se právě ještě podívat na Čertousy, to je něco podobného, jen tam by byl obřad na zahradě...
Odpovědět
@adelka206 My nad tim také takhle uvažujeme.
Odpovědět
@petrajavor tak už ji mám v bazárku tak uvidím, kdo se chytne...ale jak na ní koukám, tak teda nevím, zda dělám dobře, strašně se mi líbí
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin ty jo mě taky...jak se na ní dívám začínám si říkat k čertu s rámečkem...měla si tam dát fotku jak to vypadá uvnitř
Odpovědět
@petrajavor no jo, to bych měla, k sakru....tak mmnt
Odpovědět
@petrajavor a je to :-D Přítel říká, že jestli ji prodám, koupím si ji pak znovu.....bože já jsem váhavec
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin upřímně si blázen že ji prodáváš mě se líbí,já bych si ji nechala a za kroužková barva je hezká,mě by tam nevadila...navíc kdyby byla pevná a né kroužková vypadalo by to blbě...
Odpovědět
@petrajavor no upřímně furt nevím, teď jak jsem ji fotila tak se mi tak moc líbí.....ale on se stejně třeba nikdo neozve a budu to mít vyřešený :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no to nevím,myslím že za tu cenu a s tím jak vypadá bude zájemců spousta :-) jinak mrkni na to http://www.marre.cz/prsten-chirurgick...
Odpovědět
@petrajavor ten je suprovej!! jak si ho objevila??:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no my chceme prstýnky z oceli,chceme tyhle http://www.marre.cz/snubni-prsteny-ch... jenže nemají naši velikost tak hledám pro jistotu náhradu...
Odpovědět
@petrajavor ty jsou krásný....a nedaly by se udělat někde na vaši velikost?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@aimirin no naši velikost nemají ale ještě nějakou dobu počkám zda je nedostanou nebo jim napíšu zda by nám je neudělali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 myslím, že to dneska dělá takhle hodně lidí, ale asi bych si pak pečlivě rozmyslela, kde svatbu udělám. nebo v případě pochybností se domluvila s restaurací na nájmu a záloze. jinak bych měla celý rok obavy, že mi místo vybouchne, protože restaurace dostane lepší nabídku. a takové případy jsou tu skoro denně, přiznejme si. jednoduše přijít s takovou nabídkou, aby se to restauraci vyplatilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Ty prstýnky jsou úžasný,proč by nešly udělat ve Vaší velikosti?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,teď jsme přijeli z bezva výletu na zámek v Rájci,hodně holek ho tady vychvalovalo,tak jsme se chtěli podívat a udělat si výlet,i když místo máme jasné a nic se na tom měnit nebude.Bylo to moc pěkné,užili jsme si to a zpátky jsme se stavili v našich milovaných Lysicích, úplně jsem tam tu naši svatbu viděla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak je to internetovej obchod...takže to budu muset zjistit,ale teď ještě čekám jak doplní zboží (zatím sem vybrala i náhradu a je krásná) a navíc čekám na potvrzení datumu..výhoda je,že do prstenů ryjí :-) To je super,že se ti to místo tak líbí :-) a vás si tam už viděla,těším se na fotky ;-) Jinak jak sem si byla včera zkusit ty botky dala mi paní nabídku na místo hostiny a je to fajn :-) super ceny a domů je to kousek,je to na hotelu a asi bychom dostali jako dar od restaurace apartmán...jen musím zjistit jak by to bylo v případě obědu,když nic víc bychom nechtěli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Jo,my už v Lysicích byli loni v červnu,ale Rájec je kousek,tak jsme to vzali zpátky přes. Vážně se nám moc líbí a už se moc těšíme na fotky. Můžu sem hodit fotky z loňska,jestli chceš.My rytinu do prstenů nechceme
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jasně hod jsem fotky...no my se teď díváme a zalíbila se nám i rytina nahoře a datum uvnitř... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor díky za názor ohledně jména, budu o tom ještě přemýšlet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem před několika hodinami zjistila, že se mi zasnoubila sestřenice a bude mít svatbu v říjnu. zamluvený fotograf jim odřekl, protože dostal zakázku na celý víkend. tomuhle se konkurovat nedalo, ale je to další příklad toho, že rušení rezervací je běžné:(
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Letos v říjnu?
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji stastneneveste za info o téhle diskuzi :-) Je tu nějaké nevěsta z Břeclavska? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ano, letos v říjnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika nemáš zač :-) já taky celkem váhala,ale pak mi to úřad usnadnil tím,že musí být první jméno drahého..no co aspoň je to dle abecedy.. Jinak holčiny výběr šatů se změnil na 2 takže teď znovu prosím o radu,které??? @denulkaapavlik vítej mezi náma..
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika děkuju :-) Jdu se kuknout na ty šatičky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik Jsem ráda,že ses přidala.Gratulace k čerstvým zásnubám a těš se na plánování s náma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor trošku jsem se spletla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta děkuju ;-) Jaké byli tvoje zásnuby?
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik v pohodě :-) a jak si na tom s přípravama?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?