Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin učit? tak pozdě? x-)
Odpovědět
Tak to já taky nějak nepobírám, proč někteří fotografové dělají takovéto minimum... :-| dyť ne všichni chtějí fotit celý den! A navíc hodně nevěst přeci plánuje vcelku krátkou svatbu, tak to tam ten fotograf bude už 3 hodiny předem a bude fotit prázdný místo, nebo co? :-D Ten můj zatím nic takového nemá.. I když nám je to vcelku jedno, my ho chceme na víc hodin, ale stejnak.. Co kdybysme si to rozmysleli?? Novýho fotografa fakt hledat nechci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun děkuji za bezva po zbuzení.... jsi milá,. jo to on funguje jako táta... je hodný..pracovitý...doma pomáhá s běžnýma pracema.. což jak slýchávám moc chlapu nedělá.... jen prostě každý máme něco... ale dneska je lepší nálada.... a jedu za chvíli pro Davču... tak se těšíme... koukala jsem na fotky tobě do albíčka a super...zase mám nějakou inspiraci a ti motýlci jsou krásní... to chceš na stul? zajímavý nápad....
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun jo jsou,co se týká focení vybrala jsem si zámecký park v Kroměříži :-) což je kousek od místa,vlastně jen přes cestu od místa kde bude obřad...to vaše místo je opravdu krásné a když ho máte vlastně "za barákem" je to super...
Odpovědět
@janina_sun Ahojky, zkus naše fotografy, fotili nás od rána do večera a chtěli teda penízků méně :) Je pravda, že když ti před svatbou vybouchne fotograf, shání se náhradní špatně :-|
Odpovědět
@aimirin ahojky, nebudeš mít focené přípravy? nebo přípravy ano ale oblékání ne? mně se hrozně líbí fotky detailů - detaily šatů, líčení a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun já myslím,že když Zuzce zavoláš a sejdeš se s ní,řekneš chci to a to tak ti dle toho udělá cenu,většina fotografů tam má dole napsané,že je to dle individuální domluvy,protože chce každý něco jiného,někteří kvůli tomu nemají vystavený ceník...ostatní ho mají aby si člověk udělal představu... @sylvestra2 řekla bych že každý máme své - a + jinak abys věděla co s překvapení týká u nás na tom nejsme líp...zásnubní prstýnek jsem si koupila sama 3po tom co se mě drahý zeptal(nemohla jsem si vybrat) on ho jen zaplatil..jinak teď jsem měla narozeniny zaplatil mi řasy a koupil obraz,ten sem mu od října ukazovala v obchodě každý týden 2x...jinak si všechno kupuju sama,protože dárky vybrat neumí,ale zase musím říct,že občas mile překvapí třeba snídaní... ;-) @aimirin ber to v klidu mě jediné co zatím vyšlo jsou ty boty....jinak všechno na po 3 či na po 4 :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@haniiiii ahojky...ono se to každému nelíbí,my třeba kvůli tomu uvítali že fotografové budou 2 Verča bude fotit mě a Peťa drahého jak se oblékáme a celkově tu atmosféru doma... :-) hodně se na ty fotky těším...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor už se koukám na ty odkazy... pěkné fotky... no to jo jak je to na celý den, že to stojí tolik... já bych asi brala jen asi na ty 4 hodiny..uvidíme fotky jsou tam ale krásnééé moc
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 tak cena kolem 10.000,- se počítá za celý den..takže když si někoho vybereš,řekneš jim,že chceš jen 4h bude cena menší... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor tak to máš jak já... je to škoda, že neumí naši muži koupit dárek ... no ale samo že mají mnoho kladů, jinak by jsme si je nechtěly vzít co??? :)))) jo snídani už taky párkrát udělal... a nebo kdysi mi nechával vzkazy na monitoru věděl, že ráno zapínám comp, tak jsem měla přilepené srdíčka a vzkazy ...ale to už nějak odeznělo ... s tím snubákem mne to ale fakt mrzí.... bohužel s tím už nic nenadělám...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petrajavor tak to jsem klidnáááá a moje fotografka přijede z Brna takže budud muset i benzín hradit.. no jsem zvědabá jakou udá cenu...asi tak.... není to nějaká známá fotografka, je to holčina, kamarádka, která fakt krásn+ fotí... fotí krásně dětičky těhulky.... a biděla jsem jedny její svatební fotky a nechápala jsem jak se mi moc líbily...takže jsme se domluvily, že ji chci.... jen ona teprve rozjíždí jako fotografka oficiálně.. takže nemá udělaný ceník... tak uvidíme... v létě nás přijede vyfotit, bude mít jednu svatbu tady v Karviné takže za ní pojedem a udělá nám fotky venku nás dětí atd na to se moc těšíme... a pak mi ještě zkusí líčení ... ona si líčí modelky na focení a používá kosmetiku Mary Key a já jsme slyšela na MK jen samouchválu... krásný makeup, zakryje a není poznat že je na tváři... což já potřebuju.. takže se uvidí... uvažuju že bych se s ní domluvikla, že b\ch jí tady zaplatila noc v hotýlku a nebo by spala u nás... uvidíme na co přistoupí...
Odpovědět
Profilova fotka
tedaaa ted jsem koukala na fotky od Radovana Chvíly a teda fakt nádheraAa... úplně mne to dojalo... fakt krásné fotkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy moc
Odpovědět
Profilova fotka
tak já letím pro DAVČU.. mějte se tu hezky a užívejte krásný slunečný den.... :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 jojo ještě mají tolik plusů. Jinak s ti nedivím,ale řekla bych mu to,že už to není vtipné a že to mrzí a štve..jak sem někde četla chlapa musíš kopnout aby to pochopil...jinak Rado Chlíva má úžasné fotky a myslím si,že to k vám nemá tak daleko nebo to vyjde nastejno s tím Brnem...jojo určitě se nějak domluvíte já se budu na líčení domlouvat s vizážistkou co líčí většinou když Mlýnkovi fotí...je prej super...vyzkouším ji na předsvatební fotky a uvidím...jako značkou MK bych se moc neřídila jde o to jak ta značka sedne,ale to zkusíš předem a bude to oki...jinak jsem ráda,že mám vizážistku a fotografku zvlášť jelikož chci fotky z příprav a nevím jak by fotila samu sebe :-)
Odpovědět
@janinha no jo, :-p , státnice @haniiiii detaily jsou dobrý, ale nemám ráda fotky nebo natáčení v podprdě a tak :-D a už vůbec neukazuju nohy :-D @petrajavor hlavně taky dost pochybuju o těch nákupech toho, co už mám....třeba ta kniha a kružková vazba :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jako já ty boty viděl v únoru 4y minimálně jsem o nich už pochybovala...a až teď jsem si jistá....jinak o pochybách ani nemluvím...vždy něco vyberu a řeknu si že to není ono,že to či ono by bylo lepší...jinak kniha je krásná a na kroužkovou vazbu bych se nedívala,já teď pracně sháněla sešit s tvrdýma,jednobarevnýma deskama v kroužkové vazbě..ber to tak,že pak na zbylé místo můžeš vlepit věci ze svatby...na to je tahle vazba ideální kor když tam nalepíš třeba květ z kytice nebo něco většího ;-)
Odpovědět
@petrajavor myslíš jako přidat stránky?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Moje vybraná vizážistka taky líčí kosmetikou Mary Kay a já jsem s ní moc spokojená @petrajavor Park v Kroměříži je úžasný, to budou nádherný fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin toš nevím kolik to má stránek,myslím si,že hosti moc stran nezaberou...a přidat můžeš taky...já tak dělám třeba knížku našemu miminku vlepuju testy a všechny tyhle blbosti...do naší plánovací knihy kde mám napsaný rozpočet a všechno zase budu dávat věci ze svatby... @stastnanevesta jojo teď mi kamarádka říkala,že si tam v květnu uděláme piknik :-) moc se těším...
Odpovědět
Holky, já tu knihu nakonec prodám. Obrázek mám v galerce. Pokud byste nějaké projevila zájem, tak na ceně se domluvíme, přemýšlela jsem, že ji prodám za 450 Kč (polovina nákupní ceny) Jinak ji asi hodím do bazárku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jak to,že ji prodáváš?
Odpovědět
@petrajavor asi si vyrobím nějakou sama nakonec,a le nebude černá :-(( ještě nevím, jsem váhavec
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no my použijeme takovej ten obraz s fotkou uprostřed...jinak pro miminko máme černou v kroužkové vazbě a já ji teď různě zdobím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám dotaz, co si myslíte o tomto? Že by místo klasické hostiny, nebyl oběd, ale obřad by byl třeba až kolem druhé hod a večer pak jen raut a grilované maso? necheme za hostinu dávat bůhví kolik,, raději si z peněz na svatbu zařidíme bydlení,,,
Odpovědět
@adelka206 já jsem pro, my máme obřad ve čtyři a pak prostě jen večeři a v průběhu večera dortík....nechci vyhazovat za dvě denní jídla
Odpovědět
@petrajavor o tom obrazu jsme uvažovala taky, jen nevím, kam bych ho pak dala...zasloužil by si určitě někde viset
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no nad tím uvažuju taky...ale ještě jsem si říkala,že v obchodě kde jsem koupila knížku pro mimíška koupím ještě jednu tu samou,ale asi větší a udělám z ní svatební...no uvidíme :-| času je ještě dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 my to máme podobně jako @aimirin obřad bude později a pak jen oběd teda pozdní večeře s dortíkem :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?