Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@alusak A ty o Vrtbovské uvažuješ? Já bych ti mohla říct podrobnosti :-) Já si to vyřizuju s nima (správci) sama, protože nebudu mít obřad od matriky
Odpovědět
Ahoj holky, tak vůbec nestíhám, navíc teď máme v práci celkem fofr, vzhledem k dnešnímu jmenování nového šéfa, tak to asi ještě bude veselý. Včera jsme měli jednání na Spiritce a vypadalo to tam celkem hezky, myslím, že by tam ta hostina byla fakt hezká. Je to bývalý statek, takže tam je nádvoří, hotel, zimní zahrada a i ten sál nebyl špatný, jen trochu old school :-) @olinkak V Anglii jsou černobílé šaty naprosto běžné, takže bych to vůbec neřešila, jestli to je nebo není obvyklé, nikde to přece není dáno ;-) Ale je pravda, že jsem z toho měla celkem šok - černé balónky, černá výzdoba a tak, ale to už je 6 let, takže to tady ještě nebylo :-) @aimirin Ty už nechceš tu Vrtbovskou? Jaké máš další varianty? Jinak u nás se to už celkem uklidnilo, myslím, že už mu některý věci dochází, i když pomalu :-D
Odpovědět
@aimirin jo to je vlastně pravda, ty jsi psala něco o svém oddávajícím, co? No já jsem právě na vážkách. Rozhodujeme o Viničním altánu, té Staroměstské nebo o těch zahradách. Mohla bys mi prosím plus mínus, klidně ve zkratce napsat, jak to tam je? Nějaké info? Byla bys fakt moc hodná :-)
Odpovědět
@xpila Jé gratuluju, no to je prima!:-)) Takže pomalu ale jistě se blíží sladké zásnubní období?:-) Buď Ledeburskou nebo Vrtbovskou :-) @alusak Tak cenově je to docela vysoko, myslím, že minulý rok si naúčtovali 11 tis (snad to pro příští rok nezvednou). Zase v ceně jsou židle s potahy (ale jen několik), živá kytka na obřadní stolek a přípitek pro novomanžele po obřadu. Je to nádherná zahrada, zapsaná UNESCO, opravdu krásná (i když ty stromy uprostřed asi bývaly menší a hezčí). Obřad nejčastěji probíhá dola v sale terreně (pokud prší, tak je to dobrá suchá varianta) nebo ho můžeš mít jinde po zahradě. Já ho chci před salou terrenou, ale viděla jsem svatby úplně nahoře s výhledem na Prahu nebo zase jakoby zboku zahrady (odtamtud pochází nejkrásnější fotky a pohledy na zahradu a okolí) Mně dost vadí, že se ale v době obřadu pro svatbu uzavírá jen to spodní patro, Takže svrchu na tebe mohou čumět turisté a ta zahrada je docela malá, takže o to je to pak nepříjemnější, že jsou tak blízko. Jinak matrika vypisuje termíny až v listopadu a na to jsem nechtěla čekat, protože to dobou by můj fotograf, kapela nebo vizážistka byli dávno obsazení. A oddávající je opravdu příjemný člověk. Kvůli tomu soukromí ale Vrtbu trochu rozmýšlím (mezi ní a Ledeburskou)
Odpovědět
@aimirin Zatím to nějak tak necháváme, takže uvidíme, času je pořád dost :-)
Odpovědět
@xpila jasně, hlavní je, že se to pohnulo dobrým směrem!:-)
Odpovědět
@aimirin Snad jo, ale je to teda boj :-D BTW s tou Vrtbou máš pravdu, dost tam turisti na ty svatby koukají a mně by to nebylo zrovna příjemný :-(
Odpovědět
@aimirin děkuji moc, mám hodně co rozmýšlet :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor já jsem asi nějak mimo...ale jsi těhotná nebo nejsi a plánuješ, že se vám zadaří a otěhotníš a budeš na svatbě těhulka... @stastnanevesta které šaty jsi si nakonec vybrala??
Odpovědět
@xpila @alusak no právě ty turisti jsou blbí...ale Vrtba se mi líbí víc jak Ledeburská (i když je to velmi vyrovnaný) a hlavně hostina bude v hotelu, který s Vrtbou přímo sousedí, dokonce má do Vrtby svůj vchod :-( Já jsem ještě psala Vrtbě, zda by nedali aspoň k té spodní zdi nějakou ceduli, aby lidi nechodili tak blízko, protože když vidíš nad tím obřadním místěm stát ty čumily, tak je to hrůza...ale ještě nenapsali. Jinak viděla jsem fotky, kde byli v zahradě turisti dva a v pohodě. A viděla jsem fotky, kde jich bylo snad dvacet a prostě katastrofa...asi záleží na štěstí...bohužel já to chci v sobotu a to to štěstí mít spíš nebudu @alusak zkus pouvažovat i o Ledeburské, stojí snad i o maličko méně jak Vrtba a je taky krásná
Odpovědět
@aimirin No právě, co si pamatuju tak tam vždycky o víkendu bylo hrozně lidí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs miluju oranžovou... budeš mít krásnou veselou svatbu...
Odpovědět
Článek se načítá
@xpila no prostě nevím, absolutně, jak se rozhodnout...a to já se právě rozhoduju docela snadno, takže ted je to pro mě utrpení. Navíc nás bude fakt málo a ty Ledeburky jsou obrovský. Viděla jsem tam svatbu o čtyřiceti lidech a vypadalo to podle mě docela ztraceně v tom prostoru...my budeme mít ještě méně hostů.....
Odpovědět
@aimirin I přes ty turisty bych volila Vrtbu, hlavně to máte hned vedle, což je velká výhoda!
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor taky chci fialovou svatbu.. jen nevím co k tomu doladit za barvičku...
Odpovědět
@xpila díky :-) ! Snad se podaří i nějaký čachr s cedulí, to by šlo... Říkám si zase, jestli mi to opravdu tak bude vadit, ti čumilové...však koukat na mě bude minimálně třicet mých hostů...co je nějakých pět Japonců navíc? Tak uvidím
Odpovědět
@aimirin Neuvažovala jsi i o tom, že by se třeba svatebčani setkali v hotelu i před obřadem? Třeba jen na kafe, podle mě by byla škoda nevyužít toho, že je to hned vedle...
Odpovědět
@xpila určitě se tam setkají, musíme přepudrovat ženicha a všem (rodičům a mládencům) nandat korsáže a táta si musí pro mě přijít do pokoje...:-)) Takže družičky budou chudinky lítat z mého pokoje dolů a naopak, protože já nechci být nikým jiným viděna :-D Potom zatímco se budeme fotit, tak budou mít na terase hotelu občerstvení a pak tam bude celá hostina. My tam budeme s miláčkem asi i spát.
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 o miminko se snazime,jestli nam to do te doby vyjde uvidime,jelikoz ja mam nejake zdravotni problemy,proto mame dve varianty.... jinak co se tyka barvy my mame fialovou+sampan+tyrkys....sampan protoze mi bile saty neslusi a vypadam jako nemocna..jinak zadej anglicky nazev treba purple wedding champagne do googlu a uvidis co se ti bude libit..ja tak prisla na tu tyrkysovou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak já mám 32 a 2 děti... a straaaašně ráda bych šla s nějakou kamarádnou jí poradit šaty.. určo někoho najdeš mezi kámoškama.... je lepší, aby tě miláček neviděl v šatech... bude více z tebe paf... až tě uvidí pak poprvé... @olinkak ty černobílé šaty jsou fakt nádherné.... a ty dorty čb superrr ten první velmi zajímavé.. neobvyklé....
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jo jo dík určo kouknu jak to vypadá s tyrkys... jinak na to těhu moc ti přeju aby se vám zadařilo... protože je to nádherné období... pokud budeš těhu tak být tebou s podpatkama 10 cm moc nepočítám... taky jsem ti označila šaty které se mi líbí.. :-)
Odpovědět
@aimirin Tak hlavně aby vyšlo počasí, byla by škoda přijít o tu terasu ;-) A některý ty pokoje tam jsou vážně nádherný, hlavně ty víceúrovňový!
Odpovědět
@sylvestra2 no já doufám :-) proto jsme chtěli takovou sluníčkovou barvu. Přítel miluje červenou, tak původně chtěl červenou, ale na mě je to moc křiklavá výrazná barva na svatbu, tak jsme udělali kompromis :-)
Odpovědět
@xpila jo ale na ty asi nebudou peníze :-D myslím, že ty víceúrovňový jsou pro více jak dvě osoby. Kdyžtak hostinu máme stejně uvnitř, tak by se koktejl přenesl taky tam.... Jé ted mi došlo, že ty to tam vlastně znáš, promiň :-D Prosím tě.....jak dlouho mají hoteloví hosté přístup do zahrady, nevíš? A když jste tam měli tu svatbu..bylo hodně čumilů?
Odpovědět
@aimirin To jo no, ty už jsou cenama trochu jinde :-D Ale tam jsou hezký stejně všechny, tak je to jedno ;-)
Odpovědět
@xpila a nevíš, jak to je s tou zahradou? Když se uzavře, tak předpokládám, že už do ní nemůžou ani hoteloví hosté, že?
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 jo videla jsem dekuju...tak botecky z mi prisly,ted na ne musim jit kouknout a zaplatit je...inak bez podpadku jsem jak bez zivota,ted teda chodim i v teniskach,ale mam s tim malinko problemy...zakopavam na rovne zemi,komedie.. jinak co se tyka miminka,moc bychom si ho prali ale nevim nevim...pocakme co nam povi pan doktor co a jak bude.... :-S ale to tak je vzdycky kdyz clovek opravdu neco chce,tak to nejde,no uvidime...
Odpovědět
@aimirin To si myslím, že ne, že tam už nemůže pak nikdo.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak včera jsme jeli ke tchýni.... budoucí... a zůstali tam do dneška... včera jsme jim dali to oznámení o tom, že se bude konat svatba... rodičům se to moc líbilo... hned jsme to probrali... a dneska jsem šla kouknout na zámeček sice jen zatím zvenčí... na prohlíku se s paní co tam se stará o zámek teprve domluvím.. nicmééně zámek je krásně zrekonstruovaný náedherný a viděla jsem , že se dělá i nová zeleń kolem zámku atd super... jinak jsme zašli na pivko teda já na sodovku a táta na pivko tam kde chceme hostinu a je to parádaaaaa vyfotila jsem uložím do alba... není to nějaký super luxus... ale je to pohoda... venku jsou i houpačky a skluzavky pro děti / u nás na svatbně by mělo být asi 5 dětí/.. je tam i pergola .. udělali by nám tam i to prasátko... a cena luxusní.. takže myslím že máme vybráno... jen rezervace až od ledna na další rok.... jinak dneska jsme pozměnili termínek a svatba bude v červnu..... táta v týdnu oznámí svědkovi svému, že by ho chtěl a já svéé svědkyni.. doufám, že oba budou rádi a že nám to rádi dosvědčí... je to superrr posouváme se dále... už te´d se těším.... a rozhodla jsem se, že si objednám holubice... je to nádhera... stojí to 800 to není tak moc... jo a nevíte zda se dá někde pujčit potahy na židle a kolik to asi stojí???
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs určitě super volba už se těším na fotky... @petrajavor tak držím moc pěsti, ať vám to výjde tak jak vy chcete... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?