Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 @olinkak Já mám široká ramena taky a měřím 168cm,takže taky nic moc
@alusak No vidíš,mě zase zkoušení hodně baví a užívám si to,kamarádka mi říkala,že co už jiného by si měla holka užít než zkoušení šatů emoticon něco na tom bude. Já právě takový vysněný potkala a už to asi měnit nebudu,změna je život emoticon a navíc je to jednou za život,tak proč ne emoticon
21. dub 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
Registrovala se 5. března 2011 na beremese.cz. Přidala 853 příspěvků. Má 36 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
Registrovala se 5. března 2011 na beremese.cz. Přidala 853 příspěvků. Má 36 přátel. Region Zlín.
 @stastnanevesta No tak mě pokud padnou ty moje, tak stejně bych si chtěla ještě vyzkoušet i jiné, právě jen tak...abych si to užila emoticon emoticon Ale kámošky to nějak neberou...spíš se pousmívají nad tím, že blbnu tak brzy..takže jim říct, že mají jít se mnou zkoušet svatebky hihihi emoticon to asi fakt ne emoticon
21. dub 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinha (28 r.)
57
Registrovala se 18. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků a 4 alba. Má 80 přátel. Veselí nad Moravou, Region Hodonín.
  • Svatba byla 22. září 2012
    Veselí nad Moravou, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
janinha (28 r.)
57
Registrovala se 18. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků a 4 alba. Má 80 přátel. Veselí nad Moravou, Region Hodonín.
  • Svatba byla 22. září 2012
    Veselí nad Moravou, Region Hodonín
 @cibetka_veronika Já myslím,že to ještě změním tu barvu emoticon Přítel mi řekl,jen ne růžovou emoticon A tu jsem docela i chtěla,asi ne přímo růžovou,ale lososovou ano emoticon tak nic emoticon do kytky jsem chtěla růže,ale ty slunečnice..hmmm ty jsou nádherné emoticon tak už kvuli nim mi ta žlutá snad vydrží emoticon
21. dub 2011 v 17:35  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alusak
2
Registrovala se 5. května 2010 na beremese.cz. Přidala 258 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Praha 10, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
alusak
2
Registrovala se 5. května 2010 na beremese.cz. Přidala 258 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Praha 10, Region Praha.
 @olinkak no možná, kdybych měla někoho, kdo by chodil se mnou... ale právě všichni se akorát posmívají, proč tak brzy... Třeba příští rok to bude lepší a budu jak budoucí anglická princezna a zarezervuju si troje a jedny navrh si nechám ušít emoticon Ty jo, tu její svatbu bych si klidně nechala líbit,ale ten zbytek života jí moc nezávidím, no i když možná by nějaké situace bych s ní vyměnila emoticon
21. dub 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @olinkak Když se to tak vezme,tak jsem našla ty svoje až na posledním zkoušení emoticon kámošky to celkem baví a třeba se mnou všechny nebyly zkoušet šaty,byly se mnou dvě ( z toho jedna se vdávala v našich Lysicích loni) a ten zbytek si užívá plánování a tak.
21. dub 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @alusak Já budu hlavně zvědavá,jaký bude mít šaty. Ale jinak bych si to nevyměnila ani náhodou emoticon
21. dub 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @alusak Njn, jenže šup zpátky nohama na zem emoticon emoticonprincezny z nás budou na 1.den, díky právě těm šatům a pokud jde o ceny, tak rozhodně šaty nebudou pošité perlami ani žádnými drahými kameny a přitom se i tak můžeme cítit jako princezny.
@stastnanevesta Jenže já mám kámošky už vdané a je jim dost přez 30 a mají min. 2 děti, takže takové zkoušky šatů je asi fakt neberou, tak to musím zvládat sama a s drahou polovičkou..si to vytrpí emoticon emoticon A přece mám ještě vás všechny tady na beremku, tak jak dám fotky budu mít konzultace raz dva...a tady je to fajn, protože jsme všechny stejně postižené emoticon emoticon emoticon
21. dub 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alusak
2
fotoportrét
fotoportrét
alusak
2
 @olinkak bože chraň abych na šatech měla nějaké drahé kamení, to bych se pak bála, že mě ukradnou i s těma šatama a co by pak ten můj poklad dělal emoticon Ne, jako já se právě na ty šaty dost těším, jen prostě obecně moc nemám ráda nakupování oblečení, ale třeba tohle bude něco jiného. Ještě jsem v žádném salonu nebyla, fakt si myslím, že je na to ještě času dost, navíc bych se sebou chtěla něco udělat, taky můžu být za rok těhotná... emoticon Fakt sranda no emoticon Už se dost těším na ten příští rok, jen bych potřebovala vyhráv ve sportce. Ne že bych byla nějaká rozhazovačná, ale když tak vidím tu všechno krásu kolem... Byla bych schopná hrozně moc utratit za květiny, ty bych dala úplně všude...
21. dub 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @alusak jj to tě chápu, já už jsem stanovila asi 3 rozpočty a vždy jsem šla bohužel nahoru emoticon emoticon , tak teď čekám, co mi drahý seškrtá emoticon emoticon A květiny a výzdobu už mám nějak v merku, uvidím, čemu to přizpůsobím..Času je relativně "dost" uvidíš jak to pak najednou poletí a budeš ráda, že sis něco obšlápla s předstihem emoticon emoticon Člověk si ty přípravy má pořádně užít a proto se s nimi začíná tak brzy...vem si třeba svatbu do týdne....jak se to někdy stávalo...no to bych nepřežila, nic by nebylo podle mě, a všechno v poklusu, tak mám rok na hledání a vybírání a je to fajn... emoticon emoticon
21. dub 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alusak
2
fotoportrét
fotoportrét
alusak
2
 @olinkak no vždyť já už jsem měla vybrané šaty, pro jistotu dvoje(mám je v albu), botky už mám doma, noha mi neroste už asi 10 let, tak to by se muselo stát nevím co, aby mi za rok nebyly. Pokud se budu držet té kombinace bílá-bordó tak už vím i jak chci kytku a vím, že obřad bude ve Staroměstké radnici, takže vlastně jediné co mi zbývá dořešit je pak následný rautík. Rozhodli jsem se s příelem, že budme emít obřad až tak ve 3, tak nebude žádný oběd, prostě až se tak v 5 přesuneme někam jinam, tak rovnou rautík a pak by mohlo být grilování... No sháním nějaké typy teď právě. Místo abych se učila samozřejmě emoticon Ale právě když jsem se @stastnanevesta začínali tohle forum, to bylo už minulý rok, tak se nám tady ostatní holky smály, ale jako co mi je do nich, v životě jsem je neviděla a spoň mám takovou nějakou představu co a jak emoticon
21. dub 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @alusak JJ, to plně chápu, mě se smějí taky, ale jak jsem psala u sebe, kdo jest připraven není překvapen emoticon emoticon Bílá bordó je hezká kombinace emoticon Teda před rokem jsem ještě ani nepřemýšlela, že se budu vdávat...jsme řešili bydlení...teď když už se má v září konečně dořešit, tak už nám nic nebrání v posunu na další metu v našem dlouhém vztahu emoticon Zatím jsme na startu, takové běžné peripetie, neshodneme se skoro na ničem...ale to se do roku poddá emoticon emoticon emoticon věřím tomu, každý budeme muset slevit a určit si, kdo co bude rozhodovat, co je pro něj míň důležité...No ikdyž já bych nejraděj mluvila do všeho...znám se emoticon emoticon No a zase jsou věci na kterých se musíme opravdu shodnout, jinak se nepohneme dál, tak to bude oříšek emoticon emoticon emoticon Jediné co vím, že je na mě, jsou šaty emoticon emoticon Tak si to prostě užiju a drahý mi bude dělat šoféra emoticon emoticon On vlastně strašně rád...co by pro mě neudělal emoticon emoticon emoticon
21. dub 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alusak
2
fotoportrét
fotoportrét
alusak
2
 @olinkak hrozně se mi líbí ty tvoje bílo černé šaty co máš v albu, to je definitivně tvoje volba?
21. dub 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @alusak JJ, jsem se zamilovala emoticon emoticon Jen bude průšvih, když mi nebudou slušet asi to otruchlím a budu muset najít jiný střih, nebo si to objednám u té Karen co k ní jedu, objednává šaty z USA...ale každopádně chci tu kombinaci černo-bílou...možná to není zrovna typické, ale když mě se to strašně líbí!!!A knaší motorkářko-gymnastické svatbě se to hodí... emoticon Už mám vybrané i figurky na dort s motorkou jen čekám jestli třeba nebude v bazárku 1050,- mi přijde trochu dost...ale je úžasná...A výzdoba stolů je taky jasná emoticon emoticon prostě to budeme mít netypické celé.... emoticon
21. dub 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
 ZÍTRA mám sraz s hlavní družičkou!!! Budou se probírat blbosti a HLAVNĚ snad konečně přijdu na to, kde se chci vdávat emoticon)

Jinak Vrtbovská stále nepíše, asi jí za to jeden klient nestojí? emoticon
21. dub 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alusak
2
fotoportrét
fotoportrét
alusak
2
 @olinkak takže taky objednáváš šaty z daleka??? Ty jo takhle laděnou svatbu, jo? A ta motorkářská figurka je nějaká speciální? Nemáš její fotku? Na e-bay jsem jich viděla docela dost motorkářských a za docela dobrou cenu... Ty jo, tak vy už to máte takhle vymakané, taky bych brala nějakou vystylovanou svatbu, ale nějak mě nic nenapadá emoticon

@aimirin A Vrtbovská zahrada má nějaké svoje zřizovatele, nebo to taky řešíš přes matriku na Pha1? Já právě chci tu Staroměstkou radinici a pani mi napsala hnedka, nechceš zkusit jí? Ale fakt nevím, jak to tam je, tak třeba říkám blbosti...
21. dub 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @alusak A ty o Vrtbovské uvažuješ? Já bych ti mohla říct podrobnosti emoticon

Já si to vyřizuju s nima (správci) sama, protože nebudu mít obřad od matriky
21. dub 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
 Ahoj holky, tak vůbec nestíhám, navíc teď máme v práci celkem fofr, vzhledem k dnešnímu jmenování nového šéfa, tak to asi ještě bude veselý.
Včera jsme měli jednání na Spiritce a vypadalo to tam celkem hezky, myslím, že by tam ta hostina byla fakt hezká. Je to bývalý statek, takže tam je nádvoří, hotel, zimní zahrada a i ten sál nebyl špatný, jen trochu old school emoticon

@olinkak V Anglii jsou černobílé šaty naprosto běžné, takže bych to vůbec neřešila, jestli to je nebo není obvyklé, nikde to přece není dáno emoticon Ale je pravda, že jsem z toho měla celkem šok - černé balónky, černá výzdoba a tak, ale to už je 6 let, takže to tady ještě nebylo emoticon

@aimirin Ty už nechceš tu Vrtbovskou? Jaké máš další varianty? Jinak u nás se to už celkem uklidnilo, myslím, že už mu některý věci dochází, i když pomalu emoticon
21. dub 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alusak
2
fotoportrét
fotoportrét
alusak
2
 @aimirin jo to je vlastně pravda, ty jsi psala něco o svém oddávajícím, co?
No já jsem právě na vážkách. Rozhodujeme o Viničním altánu, té Staroměstské nebo o těch zahradách. Mohla bys mi prosím plus mínus, klidně ve zkratce napsat, jak to tam je? Nějaké info? Byla bys fakt moc hodná emoticon
21. dub 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @xpila Jé gratuluju, no to je prima!emoticon) Takže pomalu ale jistě se blíží sladké zásnubní období?emoticon

Buď Ledeburskou nebo Vrtbovskou emoticon

@alusak Tak cenově je to docela vysoko, myslím, že minulý rok si naúčtovali 11 tis (snad to pro příští rok nezvednou). Zase v ceně jsou židle s potahy (ale jen několik), živá kytka na obřadní stolek a přípitek pro novomanžele po obřadu. Je to nádherná zahrada, zapsaná UNESCO, opravdu krásná (i když ty stromy uprostřed asi bývaly menší a hezčí). Obřad nejčastěji probíhá dola v sale terreně (pokud prší, tak je to dobrá suchá varianta) nebo ho můžeš mít jinde po zahradě. Já ho chci před salou terrenou, ale viděla jsem svatby úplně nahoře s výhledem na Prahu nebo zase jakoby zboku zahrady (odtamtud pochází nejkrásnější fotky a pohledy na zahradu a okolí)

Mně dost vadí, že se ale v době obřadu pro svatbu uzavírá jen to spodní patro, Takže svrchu na tebe mohou čumět turisté a ta zahrada je docela malá, takže o to je to pak nepříjemnější, že jsou tak blízko.

Jinak matrika vypisuje termíny až v listopadu a na to jsem nechtěla čekat, protože to dobou by můj fotograf, kapela nebo vizážistka byli dávno obsazení. A oddávající je opravdu příjemný člověk.

Kvůli tomu soukromí ale Vrtbu trochu rozmýšlím (mezi ní a Ledeburskou)
21. dub 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @aimirin Zatím to nějak tak necháváme, takže uvidíme, času je pořád dost emoticon
21. dub 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @xpila jasně, hlavní je, že se to pohnulo dobrým směrem!emoticon
21. dub 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @aimirin Snad jo, ale je to teda boj emoticon BTW s tou Vrtbou máš pravdu, dost tam turisti na ty svatby koukají a mně by to nebylo zrovna příjemný emoticon
21. dub 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alusak
2
fotoportrét
fotoportrét
alusak
2
 @aimirin děkuji moc, mám hodně co rozmýšlet emoticon
21. dub 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
Registrovala se 13. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 709 příspěvků a 11 alb. Má 35 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
Registrovala se 13. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 709 příspěvků a 11 alb. Má 35 přátel. Region Ostrava.
 @petrajavor já jsem asi nějak mimo...ale jsi těhotná nebo nejsi a plánuješ, že se vám zadaří a otěhotníš a budeš na svatbě těhulka...

@stastnanevesta které šaty jsi si nakonec vybrala??

21. dub 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @xpila
@alusak no právě ty turisti jsou blbí...ale Vrtba se mi líbí víc jak Ledeburská (i když je to velmi vyrovnaný) a hlavně hostina bude v hotelu, který s Vrtbou přímo sousedí, dokonce má do Vrtby svůj vchod emoticon

Já jsem ještě psala Vrtbě, zda by nedali aspoň k té spodní zdi nějakou ceduli, aby lidi nechodili tak blízko, protože když vidíš nad tím obřadním místěm stát ty čumily, tak je to hrůza...ale ještě nenapsali.

Jinak viděla jsem fotky, kde byli v zahradě turisti dva a v pohodě. A viděla jsem fotky, kde jich bylo snad dvacet a prostě katastrofa...asi záleží na štěstí...bohužel já to chci v sobotu a to to štěstí mít spíš nebudu

@alusak zkus pouvažovat i o Ledeburské, stojí snad i o maličko méně jak Vrtba a je taky krásná
21. dub 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @aimirin No právě, co si pamatuju tak tam vždycky o víkendu bylo hrozně lidí emoticon
21. dub 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @hannnahs miluju oranžovou... budeš mít krásnou veselou svatbu...

21. dub 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @xpila no prostě nevím, absolutně, jak se rozhodnout...a to já se právě rozhoduju docela snadno, takže ted je to pro mě utrpení.

Navíc nás bude fakt málo a ty Ledeburky jsou obrovský. Viděla jsem tam svatbu o čtyřiceti lidech a vypadalo to podle mě docela ztraceně v tom prostoru...my budeme mít ještě méně hostů.....
21. dub 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @aimirin I přes ty turisty bych volila Vrtbu, hlavně to máte hned vedle, což je velká výhoda!
21. dub 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @petrajavor taky chci fialovou svatbu.. jen nevím co k tomu doladit za barvičku...

21. dub 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš