Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@xpila díky :-) @sylvestra2 to je paráda, takže nakonec bys chtěla tedy ten zámeček?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak díky moc :-) naši mě doteď podporovali ve všem, co jsem dělala. bohužel tady jde i o sestru a její děti, tak jsem to možná domýšlela do až přehnaných důsledků. tak snad to bude v klidu a její syn nám ponese snubní prsteny, jak si to představujeme. děláme to trochu obráceně, příští týden jede petr žádat rodiče o mou ruku a rovnou budeme řešit detaily svatby, máma chce vidět fotky apod. u tebe něco nového? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin ano ano... my jsme to doma diskutovali a řekli jsme si, že i když nás to bude stát tolik... i přesto to bude pro nás větší plus... nejen že bude vše kousek od sebe , tak je to tam šíleně moc krásné... ta svatba bude stát hromadu peněz...8 tisíc už to nezachrání... dneska jsem si vyfotila zámek tal určo uložím do albíčka... v sobotu se dozví o svatbě muj otec a v neděli moje máma.. tak jsem zvědavá na reakce....
Odpovědět
Profilova fotka
@janinha slunečnice jsou krásný, to bys mohla ladit svatbu do sytější žluté..
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 wow, jste dost pokročili x-)
Odpovědět
@sylvestra2 tak byl to tvůj sen, je dobře, že se splní x-) Jo ty potahy se prý někde dají půjčit za 30 Kč/kus (ale to je takové minimum). Ale asi by sis je musela přivézt a nebo by tě zkasírovali za dopravu. Ale třeba ten zámek potahy má nebo ví, kde půjčit
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika to jo.. dokonce jsem si začala dělat zápisky... a teda je to masakr co všechno se musí koupit a platit... ale co ... peníze budou my nebudem... proč si to neužítttt navíc my už jsme kompletní s dětma.. víc nás už nebude, takže na ten den budeme všichni vzpomínat... Sabi si teda svatbu pamatovat nebude..ale bude aspon na fotkách... @aimirin jo jo splní se náš sen... jinak ty potahy.. na zámku je mají tam jo ale chci na hostinu,,.. neptala jsme se zda mají....musím se zeptat... máme v plánu zajít tam někdy na oběd s tchýní a tchánem... posedíme pokecáme a domluvíme se s majitelem na všem co potřebujeme.... oni se znají s tchýní a prý je s ním super domluva.... dneska jsem mluvila vše jen se servírkou...
Odpovědět
Profilova fotka
zápisky.. chce to tlustý diář :-D my chceme mít na svatbě dva synovce, menší bude podobný případ jako vaše Sabi, ale pro staršího si malujeme krásný program. tak snad to nedopadne jinak a nebude se tam třeba otravovat nebo tak něco :-N
Odpovědět
@sylvestra2 no tak to je nelepší, když se znáte.....tak uvidíš co ti řeknou, Ale myslím si,že je zbytečný vyhazovat peníze za potahy na hostinu....když ty židle ozdobíš stuhou nebo organzou nebo je i necháš tak, jak jsou, tak to bude taky pěkné!:-)
Odpovědět
@aimirin hlavně si myslím, že to nebudeš vnímat, bude to takový nával emocí a ještě vnímat nějaké turisty :-)
Odpovědět
@alusak doufám :-) my budeme mít trochu delší obřad, než je obvyklé....ale tak furt si říkám, že se to snad vydrží---- Vy chcete stejné datum jako my :-) Tak snad nebdueme bojovat spolu o matriku, v kolik to chceš mít?:-) A chceš Klementinum?
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika proto chci právě na svatbě více dětí... aby se nenudili... a proto jsem ráda i za ty skluzavky a houpačky atd... bude to nádheraaaaa.... @aimirin no oni tam mají hezké židle... jednou jsme tam byli na oslavě 60tky loni... no chci to ozdobit ještě tou organzou... no uvidíme... ještě zvažujem.... :-) te´d mám velké oči.. nakonec asi od některých věcí upustím hihhh uvidímeee
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kamarád mého snoubence vybírá datum svatby, chce aby na ní petr hrál. jsem zvědavá, s čím přijde, snad to bude aspoň o dva týdny od naší..
Odpovědět
@sylvestra2 kdyby to byly nějaké strakaté hrůzy, tak asi zakrýt, ale pokud jsou to normální židle, tak mi většinou přijdou dokonce hezčí bez potahů :-) To je zase zbytečné vyhazování, ale záleží samozřejmě jen na tobě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika tvuj miláček je dj? @aimirin no to máš asi pravdu.... no určitě to prodiskutuju tam a uvidíme... každopádně není to nutnost.. když nebude.. vlasy si rvát nebudu takže je to maličkost... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 víc dětí nemáme kde sehnat, půjčíš nám vaše? 8-) alexík nepohrdne zábavou s dospělými, spíš aby mu to ten den sedlo a nebyl moc divoký, houpačky v zahradě tam taky budou, máme vymyšlené svatební omalovánky, čokofontánu a vůbec ho chceme zapojit do obřadu, tak snad si to užije x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak jo tak to potom chápu. Já bych na zkoušku toho svého nevzala,jenom jsem mu naznačila,že už nebudou červený a možná bude i vlečka,i když jsem jí nechtěla :-) @sylvestra2 Nakoec to asi vyhrajou ty s nabíranou sukní, s tou organzou přes ramena,takové ty popelkovské,strašně se mi líbí a nejdou mi z hlavy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 je to dj, ne takový ten svatební, ale nemám obavu, že by to nezvládnul ke spokojenosti všech :-) teda jestli si nedají stejné datum jako my ]-(
Odpovědět
@aimirin taky jo? no tak to je dobrý vtip, hale my asi zůstaneme u té Staroměstské radnuce, tam teda bude taky milion turistů, tak jsem na to zvědavá :-D No a ty matriku na nic nepotřebuješ, tak je to v pohodě, ne? :-) Jinak my ten obřad budeme chtíít až tak od 3, bez oběda, pak rovnou rautík a když bude příhodné místo, tak i grilování...
Odpovědět
@alusak No aspoň ti nebudou slídit uvnitř přímo při obřadu :-) No tak ono je otázka, zda ta matrika nevypíše náhodou na 1.9. obřady mimo obřadní síň, víš? To pak nevím ale, jak to chodí, zda se zároveň může oddávat i normálně na radnici, nebo jsou všichni venku....kdybys to zjistila, tak to sem prosím napiš. Já doufám, že na toho 1.9 se nic venku nevypíše, protože by se mi to pak parádně zkomplikovalo My to chceme právě od čtyř :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak No, byla jsem na jedné svatbě na Staroměstké radnici a nic moc...venku už čekala další svatba, honili nás s focením před radnicí...do toho tisíc turistů a pak jak se ty svatby měnily, tak tam byl docela chaos, kdo ke které svatbě patří.... =-) :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak @ janina_sun Mně se na té Staroměstské moc nelíbila ta obřadní síň,taková strohá a nezdobená,nic moc. nelíbila se mi ta fotografka,co tam tenkrát měli, pořád je dirigovala,kam mají dát ruku a tak,no děs
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika jéé naše děti by ti udělali kulničku na dříví hihh David je jak urvaný z řetězu... Sabi je hodná.. hihh Davi je taky hodný.. jen je živější... a ty budeš mít tu fontánku čokoládovou?? jak to funguje.. musí se tam kupovat speciální čokoláda nebo ej to jedno... moccc se mi to líbí.. chtěla bych to taky.. už jsem se koukala, že to stojí kolem 1000kč... ... tak určitě si nevyberou stejný terím pokud ho chtějí mít na svatbě.... a vy budete mít kapelu nebo dj @stastnanevesta jaké to je číslo těch šatu nemužu to najít..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky... kdo všechno bude na svatbě jíst... řidič který bude rozvážet nebo kameraman nebo fotografka... fakt nevím poraďte prosím... DJ taky oběd a večeři?
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 73-75,pokud se nepletu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta ty jsou super na té fotce 73 ti to moc sluší...
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 děkuju moc
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 jsem se do nich zamilovala,jsou takové princeznovské,jednou za život a stojí to za to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta to jo pěkné jsou moc... holky dala jsem si do albíčka dnešní fotky co jsem nafotila v Šilheřovicích... zánmeček a místo naší hostiny.. vše jen z venku... tak jestli chcete koukněte.. ráda uslyším komentář nějaký...
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 No tam to bude určitě krásný!!! Hezký zámeček, dostatek místa pro auta hostů :), nádherný park, budou určitě skvělé fotky!! A i restaurace po obřadu vypadá fajn ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?