Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jsem ještě menší než ty. jsem ti odklikla, které se mi líbí. kromě krátkých, protože pořád nejspíš platí termín v zimě, že? tak asi krátké nechceš.. a pokud jsi menší, ty krátké s volány by z tebe udělaly kouli. @janina_sun u televize? to by petr musel být v komatu.)) ale můžu to zkusit, nalákám ho, že si pustíme filmek a až bude sedět, vytáhnu nůžky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím s @janina_sun, určitě ti to bude moc slušet, protože budeš šťastná mamka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika krátké tam mám ale nechala bych si je udělat v dlouhé variantě už tak budu ráda když s mimuškem nezmrzneme... :-) jo děkuju,ty 4 jsou krásné...jsem fakt zmatená jak lesní včela...
Odpovědět
Profilova fotka
ta čtvrtá fotka u mě vede, i když by bylo důležitý vidět je na sobě, jak ta široká sukně vypadá.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem oznacila 3 asi nejlepsi varianty...libi se mi vsechny... :-S aneb jak mi rekla ma 6leta sestrenice ja se z toho picnu..
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No, čučí na telku a nevnímá, co mu dělám 8-) jednou jsem na něj vzala olejíček na kůžičku kolem nehtů...je to ve stejném flakonku jako lak na nehty, se štětečkem, ale má to brčálově zelenou barvu...to se dost lekl, strčil ruce do kapes a řval, že zeleně si nehty nalakovat nenechá :-D :-D :-D Tak jsem mu musela vysvětlit, že to nijak nebarví, že to jen změkčí tu kůžičku kolem nehtů a vyživí to nehet :-D a pak se leštilo, pilovalo, upravovalo...za chvíli bylo hotovo
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Šatičky jsou moc pěkný,je to dilema,co?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jo ted jsem nejak vybrala asi 3 varianty a zakala jsem si pouzivat google,protoze je toho vic a vi a ja se nerozhodnu
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Mně se líbí ta první fotka (teda fotka 8 a první šaty), zajímavá barva. Je to dilema vybrat ty nej,ale asi už mám taky vybráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun :-D jsi mě pobavila..
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta nevíš prosímtě, jestli na kameňáku ještě kvetou koniklece? dost uhozená otázka, ale brňáci tam dost chodí na výlety, tak třeba víš..
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jo a co si nakonec vybrala...ja jsem oznacila 3 varianty i podle toho jak u me vedou,ale to se jeste 100x zmeni a nebo se rozhodnu treba zitra a pak uz to necham osudu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@cibetka_veronika netuším,ani nevím,kde to je @petrajavor mrkni do alba a řekni,které se ti líbí :-) a já pak prozradím
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor nojo, ale zkoušela sis aspoň podobný, aby to nebylo úplně naslepo?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta me se libi Adina-laska na prvni pohled... @cibetka_veronika krajkove jsem nezkousela ani jedny....ale podebny vrsek jak je na 1 jsem zkousela...jinak nejvic se mi libi asi prvni dve varianty..chci aby bylo videt poradne brisko :-) kdyz uz u toho budeme ve trech...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor ten vršek je celkem originální.. takže máš v podstatě vybráno 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Ty jsou moc pěkné,salon Adina je úžasný, byly by bývaly moje favoritky,ale pak se tam našly ještě jedny,takové ty princeznovské s nabíranou sukní dlouhou vlečkou,organzou kolem ramen, budou to asi ony :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika no ani ne,furt nevim zda 1 ci radsi 2..oboje je s krajkou,na obou chci fialovou masli v barve kabatku...u 1 jsem vrsek zkousela,jelikoz je na styl korzetu u dvojky ne a nejradi bych mela oboje..myslite,ze si muzu vzit 2x jednoho chlapa jen kvuli satum?? :-D :-D :-D :-D :-D by ho klepla pepka..zitra mu musim rict at sem jukne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já koukám, že ty jedničky vypadají fakt krásně, ale bříško asi moc vidět nebude, pokud budou takhle nabírané, ne? nebo to bude spíš volnější inspirace? takhle mají krásný tvar.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor no jasně, že můžeš 2x :) ty druhý si schovej na diamantovou svatbu 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta libi se ti ma varianta c 1 :-D jinak td jsem se divala ktere,ta organza je fakt krasna i to zdobeni..no a co tva cervena na satech,ta asi nebude co?
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika ty myslis 1 co jsou v albu ja myslim posledni co sou v albu,pod nema je napsane varianta c 1...u tech bude brisko krasne videt :-) @janina_sun ty jo na diamantove svatbe nemuzu ukazova tolik tela by vnoucata utekla... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor aaha, tak už chápu, kam chceš tu stuhu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor které to jsou?ty první z té fotky 8?červená nakonec asi nebude,jsem změnila názor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
se nemůžu na ta alba koukat, vždycky se mi něco zalíbí..
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika ;-) prave ze jine jsou tam i ze zd a libi se mi jak je tam ta masle resena...ale to sis uz taky asi precetla..ted je furt proklikavam a furt vim prd :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta fotka 4-varianta c 3, 34-varianta c 2 a 38- varianta c 1 jo a fotka 30- varianta c 1 zd
Odpovědět
Profilova fotka
bych se bála, že mi stuha v kontrastní barvě přesekne postavu, ale ty zas tak malá oproti mě nejsi.. stejně hlasuju pro trojku
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika tak ja chci kabatek svetle fialovej tak to nebude takovy kontrast k sampan satum...budu muset asi vyvolat verejne hlasovani ...a rict o radu drahemu,ale ten ted uz dve hodky chrape...
Odpovědět
Profilova fotka
možná když nějaký den počkáš, budeš mít jasno. nemusíš se přece rozhodnout dneska ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?