Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika matrika bude vypisovat datumy na začátku září
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 aha vlastně, no tak já jsem si datum stanovila bez matriky, protože mi paní řekla, že mám přijít po Novém roce 8-) září ještě jde, přehoupne se léto a můžete plánovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika JJ, také se chci převléct a hlavně si dát mega sprchu :-) :-) !! No a když budu sundávat šatičky, tak mě drahý určitě bude okukovat, tak ta bílá bude fakt pěknější...to kdybych se náhodou nestihla převléci :-) :-) :-) , člověk musí být připravený na vše :-) :-) :-) Proto nechci ani žádné stahovací tamty :-) :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika to nejde asi o vrstvu, ale o jemnost....aby prostě nebyly vidět nánosy.....tak tvrdila to i fotografka prý, že má takovou zkušenost...
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika to jo, oni to maj rozdělené an církevní a civilní a těch církevních maj více se mi zdá, takže na květen budou třeba jen 2 termíny, ale restaurace kterou sme si vybrali má v květnu už jen jedno volné místo,,, takže to mě pělně štve,, pochybuju že se bude shodovat s termínem na obřad
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin TAK růžový ten by teda byl :-D :-D :-D No já pudr ani nic podobného nepoužívám, se poradím s kosmetičkou, ta mi dá tip, nebo zrovna ho přepudruje když si k nám pro mě přijde :-D :-D :-D teď mi to přijde vtipné :-D :-D :-D U nevěsty přepaden kosmetičkou, přepudrován a znemožněn před kamarády motorkáři :-D :-D :-D No nevím, jedině přepadení je východisko, sám se určitě o pudr hlásit nebude :-D :-D :-D A bude se lesknout jak já na této fotce :-D :-D :-D (jak vyleštěná pleš :-D )
Odpovědět
@olinkak on je od t le clerc, oni mají takové lehce zbarvené pudry, na pleti to není poznat, spíš to dělá různý dobrý efekty...třeba ten narůžovělý rozzáří jakoby zašedlou pleť. Ale stejně jako na chlapa...?:-D Říkám si že radši ne, navíc pochybuju, že by se uměl nalíčit štětcem. To se lesknout nebudete, neboj :-D No teď mě napadlo, že si pudr kompakt mohu vzít s sebou a sestra pro něj jen doběhne do pokoje a přepudruje ho v hotelu....takže mě neuvidí. Ale asi to není moc hygienické, půjčovat mu pudr. Budu muset koupit labutěnku.
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin No tak sice to není moc hygienické, ale když se člověk zamyslí nad tím co všechno za bakterie s drahou polovičkou sdílí :-D :-D , tak si myslím, že zrovna jdenou půjčený pudr, není zas až tak moc nehygienické jak to na první pohled vypadá ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak myslím, že by to nebylo poznat :-) napudrovat ho kdyžtak můžeš sama, taky to tak asi udělám :-) koukám, že s prádlem to máš dokonale promyšlené 8-) si říkám, jestli spíš nepadnem po celém dni do postele a bude..
Odpovědět
@olinkak no jo když já ty pudry mám fakt dlouho, protože je mi líto to vyhazovat.....takže se víc starám.....ale tak jedna labutěnka navíc mě nezabije :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No právě padneš do postele a v čem ;-) ;-) ;-) ve stahovacích plťkách a obyč. tělové podprdě...to tak :-) :-) :-) :-) ani na tu chvilku než bude dole, to bych asi nedala ;-) ;-) ;-) Ještě jsem přemýšlela nad plťkama s nějakým motivem (obrázkem) ve fialkové barvě, to by taky nenuselo být špatné :-) :-) :-) Pokud tedy zrovna člověk není zatížený na krajky :-) Nebo nějaké super sexy tangáče :-) No ikdyž jak to tak u spousty novomanželů to tak bývá, že padnou oba za vlast hned jak se dostanou do ležící polohy...ale co není večer, může být ráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jj, to máš pravdu :-) :-) Takže už jsme zvládly přepudrovat drahé polovičky na co se vrhneme teď??? JJ, manikůra...No už vidím ty jeho upracované ruce a zničené nehty...A k nehtařce se mnou určitě nepůjde...takže údržba jeho pacek bude na mě...takže nějaký zábal na rozpraskanou kůži a leštěnku na nehty, to si máknu :-| :-| :-| A kadeřníkem jsem také já, strojek a je to :-) :-) No co na drahém ušetřím, můžu utratit za sebe...No tak mě opět napadá, z nevýhody si dělám výhodu :-) :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@olinkak to mě ani nenapadlo, řešit manikůru :-D spíš mu nakážu, aby se moc krátce před svatbou nestříhal, vypadá pak blbě...a taky si musí umýt vlasy aby byly načechraný Ale sama nevím, da JÁ budu mít barevný nehty nebo jak...
Odpovědět
@olinkak ten můj má taky hrozný ruce, ale teda na manikúru ho nedostanu ani náááhodou :-D takže nevím, co s nim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 na těch stránkách mám právě vybráno pro přítele, jen se nemohu rozhodnout pro sebe :-)
Odpovědět
@olinkak :-D jediné, co budu u drahého řešit, jsou vlasy a vousy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak ráno už na nás budou bušit svatebčani, co přespí v penzionu, vidím to v jasných barvách :-D o manikúře jsem mu řekla, když jsme byli naposledy spolu u kadeřnice. myslím, že se mnou půjde, já si totiž taky nehty upravuju sama a když uvidí, že tentokrát považuju za důležité udělat výjimku.. příklady táhnou, doufám 8-) podobně líčení, běžně považuju make-up za ztrátu času, líčím se jen na mejdany. ale když tentokrát půjdu k vizážistce, líznu ho taky pudrem.
Odpovědět
Profilova fotka
před chvílí při smažení palačinek mi volala máma. asi jsme se před týdnem nějak špatně pochopily. prý je to naše věc, koho chceme pozvat a nějak se to bude muset zařídit, aby se tam neobjevil už zmiňovaný nechtěný host, sestřin ex manžel. budou mít asi krásnej účet za telefon, chtěla po mě všechny detaily a navrhla, že do restaurace zajedeme všichni, že můžeme domluvit hostinu osobně. to jsem moc ráda, jen jsem jí říkala, že by jinak měl komunikaci s restaurací obstarávat jeden člověk, tedy já :-) kdo se mnou slaví na dálku? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs ten můj taky, v zimě nechtěl vůbec nosit rukavice. jsem mu říkala, že si za pár let vzpomene..
Odpovědět
@cibetka_veronika tak můj je IT technik a kolikrát se hrabou v instalacích bůh ví kde, leze po komínech a tak, takže ty ruce dostávaj dost zabrat :-( jednou už mu bylo tak ouvej (měl je rozpraskaný až hrůza), že svolil k takové zženštilosti, jako je namazání rukou mým voňavým krémem! A to už bylo teda co říct...
Odpovědět
Profilova fotka
holky mrknet do meho alba kde mam saty pro tehulky,cim vic jich vidim tim vic nevim jake bych chtela... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Mně se líbí ty druhé a čtrnácté :)
Odpovědět
Profilova fotka
holt nemáme žádné fintily.. já mu tam ten krém párkrát kydla sama, jinak by si je nenatřel. dokonce dostal krém na ruce od mojí mámy a nic, dodnes leží nerozbalený. a proto si taky zaslouží péči, nejen nevěsta. zkus mu to podat takhle :-D anebo mu řekni, že ruce budou detailně vidět na fotkách s prstýnky a že je budou všichni zkoumat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jsi vysoká, nebo menší?
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun no mě 4,31,33,34 no vlastně každé :-( děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Koukám, že stejný problém s mužským mám i já :))) krém nechce ani náhodou a občas u televize si nechá ode mě udělat manikuru ;-) Ale aby to dělal sám, to ho nedonutím.... ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika ja měřím 168cm takže malá ale podpatek mám 10cm na botičkách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor důležité je, aby ses v nich cítila dobře a pohodlně...přeci jen taky bude záležet, jak bude bříško velké a tak...takže hlavně, abys byla spokojená a šťastná maminka nevěsta :-) Ale miminko zařídí, že budeš zářit dvojitým štěstím :) Moc Ti to přeji
Odpovědět
tak přítel chodí ke kadeřníkovi, holí si tvář a podpaží, používá gel, masku a krém denně.....k tomu jsem ho více méně přivedla já, neboť v jeho rodině toto nedělají zpravidla ani ženy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun tak budu jak slon :-N :-) a budu mít šatičky na míru,takže je jen na mě jaké budou...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?