Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@olinkak Ale to jo, zvládnout se dá kde co, ale nevím, zda bych to tak chtěla....Chci mít co největší klid a prostor pro dítě. Navíc právě co se týče té schopnosti otěhotnět, tak ta výrazně klesá až po čtyřicítce...předtím je to pár nepatrných procent, takže ta schopnost otěhotnět/neotěhotnět je ovlidněná spíš tím, že v dnešní době maj chlapi horší spermie a vůbec obecně přibývá neplodných párů... No ale hlavně já osobně na dítě teda ještě připravená nejsem, mám ráda svůj klid, chci si užít, cestovat, dostudovat apod....
Odpovědět
@olinkak ta moje mamča žádný plastiky nemá, ono to je hodně i o té genetice....I když zrovna u těchto dam teda to asi o genetice není no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin To chápu s mimčem už má pak člověk úplně jiný režim a o svobodě se teda mluvit rozhodně nedá :-D Mě stačí návštěva neteře, která se ode mně nehne ani na krok i na WC se mnou jde, řeknu vám, 4 dny záhul, ale i tak si na vlastní troufám ;-) ;-) ;-) Ale tedy nevím, jestli si Bejí nedává motto jak zničit tetu ve 4 dnech :-D :-D :-D Protože když odjíždí tak já se vidím ve vaně pak na pohovce s nohama nahoře :-D :-D :-D Je děsně aktivní a teto pojďme tam, a pojďme cvičit a tančit atd.... :-D :-D Prostě živé zlato :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, myslím, že to nevyřešíme :-) Každá máme na život svůj úhel pohledu a jiné zdroje, podle mě je potřeba se podívat na obě strany barikády a sama si udělat vlastní názor. Já jsem si názor vytvořila a nelíbí se mi ženy co mají děti v pokročilém věku ale i to je případ od případu jiné protože každá jsme jiná.
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Takovéhle zlato mám taky...Natálka 3 roky :-) zrovna zítra jedu hlídat :-)
Odpovědět
@olinkak Jo jo, taky takový zlato někdy hlídám. Ona mě má ráda, páč s ní nejednám jak s dítětem, Děsně nesnáším, jak se na děti šišlá a mluví se s nima jak s debilama :-D Jinak máme psa a je to strašný závislák, takže taky....na záchod by nejradši šla se mnoua když se jdu koupat, leze za mnou do vany :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@prtika Já příští víkend, už se strašně těším!!! Zrovna má narozeniny :-) :-) jsem jí koupila princeznovské šatičky, ona teď má období hraní si na princeznu, od babičky a dědy dostala růžový skákací hrad(nafukovací) a je šťastná jak blecha....Prostě sluníčko :-D :-D :-D
Odpovědět
@olinkak Já byla minulý týden u kámošky a taky jsem byla moc ráda, když jsem si pak doma mohla v klídku lehnout, malá mi dala zabrat :-D Ale ptala jsem se kámošky, jaký to je, když to pak musí zvládat každý den a říkala, že na se na to člověk dívá úplně jinak, když je to jeho vlastní, že by jí nedala za nic na světě :-) a já tomu věřím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Tak to náš Renďásek se vyhýbá koupelně velkým obloukem, ale jakmile jsme na prochajdě, tak se nestačím otočit a už plave v Moravě... :-) :-) :-) Prostě můj malý tydýt :-D :-D :-D
Odpovědět
@aimirin :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@judita83 No jo my totiž občas naskočíme do rozjetého vlaku a pak za jízdy vyskakujeme :-D :-D :-D Kdežto ty naše maminy v něm frčí pořád a někdy je to fakt rychlík :-D :-D :-D A docela se z něho i motá hlava...Ségře už někdy pěkně tečou nervy :-) :-) :-)
Odpovědět
Holky potřebuju pomoc a radu.....máte pocit, že se nějaké podobné držáčky na jmenovky hodí k tabuli, kterou jsem si zhruba vybrala?A pokud, tak jaký nejvíc? Docela váhám, zda kupovat nebo ne nebo jak...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lennii @janina_sun @judita83 @hannnahs holciny moc dekujeme...snad ano ;-) :-) @olinkak neboj to po prvnim zkouseni opadne a bude to dobry... Ty jo vy jste tady s tim pohnuly,jak ja ted v noci bdim a ve dne spim jsem uplne mimo,tak mi buze zase notnou chvili trvat nez vas doctu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin No mě líbí ty houslové klíče, jsou takové decentní :-) :-) Ještě se mrknu k tobě na tu výzdobu....
Odpovědět
@olinkak děkuju, taky se mi líbí nejvíc ty a docela mi to všichni potvrzují! Děkuju za názor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Tak teď už jsem přesvědčená, že je to ono, rozdhodně houslové klíče....ty jiné jsou takové kýčovité...A podle tvého alba máš spíš ráda jemné detajly...A jsem unešená v tvém albu z těch černobílých šatů.....Prostě vím, že pro mě tato varianta je prostě top :-) :-)
Odpovědět
@olinkak Jé díky x-) Tak to je super, to už žádné jiné nekoupím :-) Já jsem váhala, protože jsem se bála, aby ty klíče nebyly moc vysoké, vyšší než kytka (chci nějakou v tom květináčku), ale jsou prý vysoké 7 cm, tak to by snad měly být nižší. Ty ostatní mi právě přijdou takové jak z domečku pro bárbínky :-D
Odpovědět
@aimirin já přidávám hlas houslovým klíčům :) Jsou podle mě nejhezčí :)
Odpovědět
@judita83 Děkuju!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jste tady ještě???Potřebuji poradit prosím, už mi přišly reálné fotky těch vysněných šatů, mám to v albu, teď jsem se to pokoušela sem dát, ale jsou moc velké a wifi má špatný signál...Mrkněte do mého alba a prosím o názor...Sice ještě nejsou na mě až 28.4. Ale ráda bych znala váš názor...Díky :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Mně se líbí. Je to zase něco jiného, neokoukaného a ta černá působí elegantně. Myslím, že dobrá volba
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak tak nejsou spatne,ale kdyz si o nich mluvila predstavovalo jsem si neco takoveho foto....ale jsem zvedava jak budou saty vypadat na tobe,kdyz si jiny typ nez slecna....myslim,ze to budou sluset vic slecne na fotce..
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Jejda, tak tos mě dostala, tu první fotku mám také u sebe v PC a v salonu je mají, ale na mě je to moc extravagantní... :-) :-) :-) zase až takový experimentátor nejsem :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Děkuji za názor :-) :-) Jsem totiž váha váhavá a teď právě potřebuji názory, abych to mohla zvážit... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak uvidis jak je zkusis...urcite je zkus oboje...jsou krasne... a navic na fotce vypadaji vzdy jinak nez oblecene...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor sakra ty wifina pořád vyskakuje já se na to.... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak nekdy jsem rada,ze mame internet doma na"drat" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor No jo jenže já pařím v práci, ale psssst :-x :-x :-x :-x A tady ta wifi kolísá jak blázen... ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak no nam to v praci obcas taky pada... :-N a vzdycky kdyz to nejmin potrebuju..
Odpovědět
@olinkak Mě se taky moc líbí, je to úplně něco jiného, určitě Ti budou moc slušet x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?