Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
 @olinkak Nemáš zač emoticon Včera jsem tomu Radovanovi psala ohledně cen za dopravu...nefotí jen na 2 hodiny apod, jak to mají ostatní fotografové, fotí celodenní balíčky a cena kolem 10tis...na druhou stranu to není taková pálka, když někteří chtějí polovinu za 2hod...budeme to muset doma promyslet...protože já se pořád nemůžu nějak rozhodnout...v ničem emoticon emoticon emoticon
13. dub 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
 @janina_sun no to já přesně taky nemůžu emoticon
13. dub 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @aimirin zkus něco tady.....
http://www.direto.cz/Vyhledat/Houslovy-klic-broz-stribrna/
13. dub 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @nika89 taky sem viděla. Ono to sice je vtipný, ale je to taky zároveň průšvih. Zvlášť, když už se to dostalo i do zahraničního tisku... No za rámeček bych si to asi nedala... Takhle okatě ho šlohnout...
13. dub 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @judita83 Nad rámečkem taky přemýšlím, protože nás právě bude docela málo. Já chtěla sehnat či vyrobit nějakou knihu s hudebním motivem, ale moc mi nešlo ani jedno emoticon Už jen najít nějakou brož v Česku s motivem hudby je umění.

A čím budeš plnit ty krabičky?
13. dub 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
Registrovala se 5. března 2011 na beremese.cz. Přidala 853 příspěvků. Má 36 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
Registrovala se 5. března 2011 na beremese.cz. Přidala 853 příspěvků. Má 36 přátel. Region Zlín.
 @petrajavor Tak to teda fakt moc gratuluji, a přeji, aby se vše vyplnilo podle tvých představ emoticon emoticon
13. dub 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nika89
18
Registrovala se 13. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 260 příspěvků. Má 16 přátel. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
nika89
18
Registrovala se 13. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 260 příspěvků. Má 16 přátel. Region Mladá Boleslav.
 @hannnahs To jo, obletí co celý svět, bude to megaprůšvih... Ale mají pravdu že se tváří fakt šťastně, ale ta ostuda emoticon
13. dub 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @janina_sun to jsem zkoušela, ale našla jsem jen jednu nějakou za skoro 800, to se na to vykašlu, za to bych měla skoro tři ty knihy emoticon)

Jo holky, ten Klaus je sestříhanej chytře emoticon
13. dub 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
judita83
4
Registrovala se 17. září 2010 na beremese.cz. Přidala 85 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
judita83
4
Registrovala se 17. září 2010 na beremese.cz. Přidala 85 příspěvků. Má 4 přátele.
 @aimirin No já zase sháněla štrasový knoflíky a bezúspěšně, asi v ČR nedostatkový zboží emoticon Do těch krabiček dám ještě kousek organzy nebo něčeho a nakonec tam dám mandličky, ale to až před svatbou, vzhledem k tomu, že zatím nevím, kdy bude, tak se mi to nechce objednávat, abch je nakonec nemusela sníst všechny sama emoticon
13. dub 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
judita83
4
fotoportrét
fotoportrét
judita83
4
 @nika89 to je zase jednou ostuda emoticon
13. dub 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @judita83 jo jasně....já taky moc nechci objednávat, buď si to vše ještě rozmyslím (jsem váhavec) a nebo najdu něco lepšího.....emoticon))
13. dub 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 No holky, tak jsem koukala na net, a dozvěděla se, že prý ta protokolární pera jsou běžným dárkem emoticon takže prý to video někdo jen chytře sestříhal, tak aby to vypadalo trošku jinak.... No a názor, zda si to pero tedy vzal náš pan prezident oprávněně, nebo ne, si asi musíme udělat sami emoticon
13. dub 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 Tak už jsem se konečně prokousala těma 6ti stránkama, člověk tady den není a fakt to tady naskakuje šíleným tempem...Ale nemůžu si odpustit vyjádřit se k tomu tématu co tady šlo a tj. MIMINKA. Můj názor je takový, že v dnešní době má člověk možnost volby, kdy si miminko pořídí....Jen třeba nesouhlasím s tím, mít miminko až třeba v 38 -40, musíme si uvědomit, že naše dítě bude mít sotva po maturitě a my už budeme důchodci...Nemyslím si, že pro děti je výhra mít staré rodiče...A v dnešním zrychleném světě, co když ani té 60 se nedožijete a vaše dítě v podstatě sotva dospělé zůstane samo???Proto bych chtěla stihnout miminko do 30 let, teda pokud tomu okolnosti dovolí a vše půjde, jak má...A tak nějak myslíte, že ikdyž jste zdravé a všechno je zatím ideální, že tomu bude třeba i za 5 - x let??? Je možnost umělého oplodnění a podobné věci, ale proč to všechno podstupovat, když v mladším věku to jde spontálně a samo...jen jsem to chtěla zmínit na zamyšlení....Já jsem chtěla miminko už 26, ale bohužel nám to nějak nevyšlo, bydlení a vše se posunulo až na teď....Ale jinak bych neváhala... emoticon emoticon emoticon
13. dub 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @olinkak s tím souhlasím jen částečně....moje maminka má tři děti, poslední měla až ve 38 a sestra zrovna už maturuje a moje máma fakt není důchodkyně!! Normální ženská, pracuje, stará se o rodinu a zvládá všechny holky uživit. Ona studovala, po škole si zařizovali bydlení, takže nejstarší dceru (mě) měla v cca 28 a holt to takhle vyšlo. Musíš si uvědomit, že né každý má jen jedno či dvě děti....A to máma jako neměla mít další dítě, protože umře, už když bude sestře 40-50? To se přece nedá říct, že matka nutně musí být s děckem na světě tolik a tolik let. Však stát se může cokoliv a nakonec ty plány stejně nevyjdou.
13. dub 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @judita83 no já měla vym,yšlenou do detailu a pak se nám nelíbilo místo a hodně jsme to změnili.....Teď třeba vymýšlím držáčky na jmenovky a vůbec třeba neívm jaký koupit, ať pak nelituju
13. dub 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
judita83
4
fotoportrét
fotoportrét
judita83
4
 @aimirin Tak to znám, já jsem taky strašně váhavá, když už něco koupím, tak pak zase řeším, jestli jsem udělala dobře, jestli jsem neměla koupit něco jinýho, no děs se mnou, přítel ze mě kolikrát šílí emoticon Navíc jsem měla vymyšlenou jakž takž svatbu, ale vzhledem k tomu posunutí myslím, že to ještě 10x změním emoticon
13. dub 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
judita83
4
fotoportrét
fotoportrét
judita83
4
 @olinkak Nezbývá mi než souhlasit emoticon Patřím k těm kterým to nejde, takže je ve hře i úmělé oplodnění. Mám za sebou jeden samovolný potrat a to až ve 4 měsíci, takže tím se mi asi zdraví zkomplikovalo... Chtěla jsem být vždkycky mladá maminka a teď budu ráda, když se nám vůbec do 30 zadaří... emoticon Ale vím, že každý na to má jiný názor, třeba moje ségra vidí u mě jak to mám těžké, je starší než já, ale mimčo v žádném případě neřeší... Je pro ni přednější kariéra, cestování... prostě každá to asi cítíme jinak emoticon
13. dub 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @janina_sun Hmmm, tak desítka je docela pálka... emoticon emoticon A teď třeba nevyjde počasí a budou se fotit jen interiérovky....no to tedy nevím... emoticon emoticon emoticon A fotit celý den, asi ani nechci...jen přípravu obřad a venku pár fotek, a začátek hostiny....pak už večerní zábavu fotit nemusí... emoticon
13. dub 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
Registrovala se 17. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 810 příspěvků, 1 album a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 16. června 2012
    Červený Hrádek, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
Registrovala se 17. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 810 příspěvků, 1 album a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Brno, Region Brno.
 @nika89 :D :D To už jsem viděla, asi je fakt, že si návštěvy normálně ty pera (propisky) a bloky nechávají, jak on tvrdí, ale ten jeho způsob provedení a výraz při tom... :D
13. dub 2011 v 11:22  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
judita83
4
fotoportrét
fotoportrét
judita83
4
 A ještě k těm miminkám, moje mamka měla poslední dítě taky ve 38 jsme 4 děti emoticon Určitě se o nás všechny dokázali s taťkou vždky skvěle postarat, zajistit nám co bylo v jejích silách, ale třeba teď vidím, jak už je kolikrát ze všeho unavená, připadá mi, že už by chtěla mít ten svůj klid a ne pořád řešit školu a vše kolem nejmladšího bráchy.... prostě tím jen chci říct, že na nás měla víc energie než na toho nejmladšího emoticon
13. dub 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @judita83 Víš, já to totiž vidím všude kolem sebe, že to není jen tak, řeknete si, dobrá už "máme čas" na miminko a ono pak ne a ne přijít...pak se k tomu hlavně žena upne a kolikrát kvůli tomu troskotá vztah... emoticon emoticon A to já bych fakt nechtěla a kdo ano...Jsou tady holky, které mají 23 a dodělávají výšky to chápu, že si chtějí napřed v klidu dostudovat, najít si práci a pak teprve miminko....jenže pak kariéra a zase se to odsune na neurčito...nevím.... emoticon emoticon emoticon emoticon Ale je to každého věc...já se spíš těším až budu mít po svatbě a přidám sem první fotky naše drobečka...pokud to vyjde... emoticon emoticon emoticon Budu šťastná emoticon emoticon emoticon
13. dub 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
 Taky vnímám jako rozdíl pořídit si 1. dítko ve 40 nebo jestli je to 3. -4. Já bych to chtěla stihnout do 30, takže času ještě fůra. Určitě něříkám, že starší máma je horší máma, to v žádném případě...Ale určitě to bude trošku jiné.
13. dub 2011 v 11:29  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prtika
28
Registrovala se 6. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků. Má 20 přátel. Náměšť nad Oslavou, Region Třebíč.
fotoportrét
fotoportrét
prtika
28
Registrovala se 6. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků. Má 20 přátel. Náměšť nad Oslavou, Region Třebíč.
 @olinkak Já jsem taky pro mít děti dříve. Nechápu ženy, které plánují dítě po 35 roku. Podle mě každá mamika by měla chtít pro své dítě to nejlepší což určitě není to si ho pořídit v pokročilém věku kdy ho vystavuje rizikům vrozených vad. Pokud si snad chci pořídit dítě, tak pokud možno zdravé...neznám teda nikoho kdo by toužil po postiženém děťátku a že po 35 roku se pravděpodobnost vrozených vad dost zvyšuje a stejně tak i rizika pro matku. V těhotenství musí chodit na mnohem víc vyšetření a ani ty nedělají děťáku dobře. Podle mě je to prostě nerozum takto plánovat!!!!
13. dub 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
judita83
4
fotoportrét
fotoportrét
judita83
4
 @olinkak To Ti věřím, já to cítím stejně emoticon Je to asi tím, že jak už jsme psala, chtěla jsem mimčo už před několika lety, podařilo se, ale dopadlo to, jak to dopadlo :( Pak jsem byla sama a s nynějším partnerem nám to prostě nejde... :( Takže Ti hlavně přeju, ať se zadaří podle vašich představ emoticon
13. dub 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
 ahoj, desítka není moc a pokud je to rozumný fotograf, dalo by se snad domluvit náhradní focení, pokud vy vám vyloženě lilo emoticon
13. dub 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 Jo to jo, jiné jo, ale horší nutně ne, vše má své výhody a nevýhody, já bych chtěla dát dítěti maximum, takže chci prostě nejdřív se zapracovat, mít bydlení apod. Chtěla bych, aby chodilo na kroužky nebo na nějakou super školu s jazyky, aby cestovalo, mělo hezkej pokojíček....Moje kamarádka má 20 let a hupsla do mateřství (to sámo není váš případ tady, holky emoticon). Nemá dostudováno, nemá práci, nemaj bydlení....já to vidím z její strany jako sobectví.
13. dub 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @judita83 úplně souhlasím, máme také nejmladšího bráchu (mamka ho měla v 36), takže plně chápu, jak to myslíš, také vidím mamčinu únavu a to v čem u nás byla tak důsledná, tak u bráchy už na to "neměla síly" a projevilo se to i v jeho povaze(průšvihář)...Moje maminka bude mít 60 příští rok, táta má letos a fakt si nedokážu představit, že by tu neměli za pár let být...nevidět své vnuky..A tak nějak na nás, jako na starší rodiče budou nahlížet naše děti....strašná představa...nechci, aby se moje děti o mě bály, že mě brzy ztratí... emoticon emoticon emoticon
13. dub 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @prtika No a co ty ženy, které chtějí více dětí? Stejně tak je rizikové mít děti brzy po sobě, aspoň tak mi to říkal doktor. Když se ženská dobře hlídá, tak myslím není problém. A ne všechna ta vyšetření nějak škodí dítěti. I když jsou hodně drahá, to jo....

Podle mě je nerozum mít zase dítě, když na to nemám podmínky, protože to stojí hrozně peněz a já chci fakt pro děcko to nejlepší---
13. dub 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 Tak mojí mamce bylo 33, když mě měla, dokonce jí doktoři řekli, že možná ani nebude moct mít děti, takže vůbec můžu bejt ráda, že sem tu emoticon mamču neberu vůbec jako starou nebo tak, je hodně aktivní, ale občas to vnímám, zvlášť když spolužáci apod. maj daleko mladší rodiče.. Takže já sama bych radši měla první dítko dřív, před těma 30, ale kdo ví emoticon Já mám třeba s mamčou naprosto výbornej vztah, takže bych byla ráda, kdyby tu se mnou byla co nejdýl v plném zdraví. A to občas těm spolužákům závidím, že mají (i když to je taky otázka) těch třeba 10 let navíc...
13. dub 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @olinkak Tak ztratíč rodiče tak jako tak, myslím si, že jsem ráda, že jsem na světe a něbudu fakt máme vyčítat, že tady se mnou bude o deset let méně, než by mohla bejt....zase můžu bez problémů studovat, zajistili nám vzdělání, cestování, kroužky...
13. dub 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš