Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@judita83 jo jo, ale dělá to, protože neumí prát, žehlit a vařit :-D Takže to automaticky dělám já. Ale mně to nevadí, já totiž fakt nesnáším mytí nádobí, nikdy jsme to doma nedělali, ale sem se nám nevejde myčka :-p S těma přípravama je to škoda, ještěm,že mám kamarádky, ty i pomůžou, poraděj. Beremko je taky super! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor snažím se no stres...ale když to nějak samo.. :-| :-| :-| :-|
Odpovědět
@aimirin Tak vařit uvaří - to naštěstí umí, v tom mám asi velkou výhodu, ale žehlit a prát jsem ho ještě nenaučila, takže to taky dělám já :) A co se týká příprav, tak je pravda, že spoustu inspirace mám tady z beremka a pak taky od vdaných kamarádek. Zase je pravda, že mě to strašně baví, takže mi ani moc nevadí, že to chystám všechno sama, spíš mě štve, když se do něčeho pustím a on zrovna nemá co na práci a strašně mu vadí, že se místo jemu věnuju šití vývazku :-D
Odpovědět
@judita83 Jo to jemu taky vadí, že místo "něčeho užitečného" vysedávám tu, ale mě to prostě baví :-)) Vařit on umí, to jo, ale spíš ugriluje maso nebo tak (já maso moc nejím) :-) Jsi strašně šikovná, jak vyrábíš sama ty krabičky :-) Já jsem nakonec rezignovala i na výrobu knihy hostů a koupím nějakou
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Uherský Brod, tak to mám kousek :-D, díky za tip :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@davidhamr Díky, tak nějak bych si to představovala, vím že někdo nemusí černou vydýchat, ale mě se to prostě líbí... :-) :-) :-)
Odpovědět
@aimirin Jé, děkuji :) no já se v tom vyžívám, je to pro mě strašný relax :) jen bych potřebovala ještě najít zábavu tomu svýmu, abych na to měla čas a klid :D :D Nad knihou hostů jsem taky uvažovala, ale nakonec to asi vyřeším jen tím rámečkam z ikei, do kterýho se mi všichni podepíšou a nebo se na to nakonec vykašlu úplně :)
Odpovědět
Ahoj holky, vím že toto nemá nic společného se svatbou ale docela mě to pobavilo ale i vyděsilo zároveň, tak se o to s vámi musím podělit: http://news.yahoo.com/s/yblog_thelook...
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Nemáš zač :) Včera jsem tomu Radovanovi psala ohledně cen za dopravu...nefotí jen na 2 hodiny apod, jak to mají ostatní fotografové, fotí celodenní balíčky a cena kolem 10tis...na druhou stranu to není taková pálka, když někteří chtějí polovinu za 2hod...budeme to muset doma promyslet...protože já se pořád nemůžu nějak rozhodnout...v ničem :-D :-D :-D
Odpovědět
@janina_sun no to já přesně taky nemůžu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin zkus něco tady..... http://www.direto.cz/Vyhledat/Houslov...
Odpovědět
@nika89 taky sem viděla. Ono to sice je vtipný, ale je to taky zároveň průšvih. Zvlášť, když už se to dostalo i do zahraničního tisku... No za rámeček bych si to asi nedala... Takhle okatě ho šlohnout...
Odpovědět
Článek se načítá
@judita83 Nad rámečkem taky přemýšlím, protože nás právě bude docela málo. Já chtěla sehnat či vyrobit nějakou knihu s hudebním motivem, ale moc mi nešlo ani jedno :-D Už jen najít nějakou brož v Česku s motivem hudby je umění. A čím budeš plnit ty krabičky?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Tak to teda fakt moc gratuluji, a přeji, aby se vše vyplnilo podle tvých představ :-) :-)
Odpovědět
@hannnahs To jo, obletí co celý svět, bude to megaprůšvih... Ale mají pravdu že se tváří fakt šťastně, ale ta ostuda :-(
Odpovědět
@janina_sun to jsem zkoušela, ale našla jsem jen jednu nějakou za skoro 800, to se na to vykašlu, za to bych měla skoro tři ty knihy :-)) Jo holky, ten Klaus je sestříhanej chytře :-)
Odpovědět
@aimirin No já zase sháněla štrasový knoflíky a bezúspěšně, asi v ČR nedostatkový zboží :-| Do těch krabiček dám ještě kousek organzy nebo něčeho a nakonec tam dám mandličky, ale to až před svatbou, vzhledem k tomu, že zatím nevím, kdy bude, tak se mi to nechce objednávat, abch je nakonec nemusela sníst všechny sama :-D
Odpovědět
@nika89 to je zase jednou ostuda :-D
Odpovědět
@judita83 jo jasně....já taky moc nechci objednávat, buď si to vše ještě rozmyslím (jsem váhavec) a nebo najdu něco lepšího.....:-)))
Odpovědět
No holky, tak jsem koukala na net, a dozvěděla se, že prý ta protokolární pera jsou běžným dárkem :-D takže prý to video někdo jen chytře sestříhal, tak aby to vypadalo trošku jinak.... No a názor, zda si to pero tedy vzal náš pan prezident oprávněně, nebo ne, si asi musíme udělat sami :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem se konečně prokousala těma 6ti stránkama, člověk tady den není a fakt to tady naskakuje šíleným tempem...Ale nemůžu si odpustit vyjádřit se k tomu tématu co tady šlo a tj. MIMINKA. Můj názor je takový, že v dnešní době má člověk možnost volby, kdy si miminko pořídí....Jen třeba nesouhlasím s tím, mít miminko až třeba v 38 -40, musíme si uvědomit, že naše dítě bude mít sotva po maturitě a my už budeme důchodci...Nemyslím si, že pro děti je výhra mít staré rodiče...A v dnešním zrychleném světě, co když ani té 60 se nedožijete a vaše dítě v podstatě sotva dospělé zůstane samo???Proto bych chtěla stihnout miminko do 30 let, teda pokud tomu okolnosti dovolí a vše půjde, jak má...A tak nějak myslíte, že ikdyž jste zdravé a všechno je zatím ideální, že tomu bude třeba i za 5 - x let??? Je možnost umělého oplodnění a podobné věci, ale proč to všechno podstupovat, když v mladším věku to jde spontálně a samo...jen jsem to chtěla zmínit na zamyšlení....Já jsem chtěla miminko už 26, ale bohužel nám to nějak nevyšlo, bydlení a vše se posunulo až na teď....Ale jinak bych neváhala... ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
@olinkak s tím souhlasím jen částečně....moje maminka má tři děti, poslední měla až ve 38 a sestra zrovna už maturuje a moje máma fakt není důchodkyně!! Normální ženská, pracuje, stará se o rodinu a zvládá všechny holky uživit. Ona studovala, po škole si zařizovali bydlení, takže nejstarší dceru (mě) měla v cca 28 a holt to takhle vyšlo. Musíš si uvědomit, že né každý má jen jedno či dvě děti....A to máma jako neměla mít další dítě, protože umře, už když bude sestře 40-50? To se přece nedá říct, že matka nutně musí být s děckem na světě tolik a tolik let. Však stát se může cokoliv a nakonec ty plány stejně nevyjdou.
Odpovědět
@judita83 no já měla vym,yšlenou do detailu a pak se nám nelíbilo místo a hodně jsme to změnili.....Teď třeba vymýšlím držáčky na jmenovky a vůbec třeba neívm jaký koupit, ať pak nelituju
Odpovědět
@aimirin Tak to znám, já jsem taky strašně váhavá, když už něco koupím, tak pak zase řeším, jestli jsem udělala dobře, jestli jsem neměla koupit něco jinýho, no děs se mnou, přítel ze mě kolikrát šílí :-D Navíc jsem měla vymyšlenou jakž takž svatbu, ale vzhledem k tomu posunutí myslím, že to ještě 10x změním :-D
Odpovědět
@olinkak Nezbývá mi než souhlasit :) Patřím k těm kterým to nejde, takže je ve hře i úmělé oplodnění. Mám za sebou jeden samovolný potrat a to až ve 4 měsíci, takže tím se mi asi zdraví zkomplikovalo... Chtěla jsem být vždkycky mladá maminka a teď budu ráda, když se nám vůbec do 30 zadaří... :) Ale vím, že každý na to má jiný názor, třeba moje ségra vidí u mě jak to mám těžké, je starší než já, ale mimčo v žádném případě neřeší... Je pro ni přednější kariéra, cestování... prostě každá to asi cítíme jinak :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Hmmm, tak desítka je docela pálka... :-| :-| A teď třeba nevyjde počasí a budou se fotit jen interiérovky....no to tedy nevím... :-S :-S :-S A fotit celý den, asi ani nechci...jen přípravu obřad a venku pár fotek, a začátek hostiny....pak už večerní zábavu fotit nemusí... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 :D :D To už jsem viděla, asi je fakt, že si návštěvy normálně ty pera (propisky) a bloky nechávají, jak on tvrdí, ale ten jeho způsob provedení a výraz při tom... :D
Odpovědět
A ještě k těm miminkám, moje mamka měla poslední dítě taky ve 38 jsme 4 děti :) Určitě se o nás všechny dokázali s taťkou vždky skvěle postarat, zajistit nám co bylo v jejích silách, ale třeba teď vidím, jak už je kolikrát ze všeho unavená, připadá mi, že už by chtěla mít ten svůj klid a ne pořád řešit školu a vše kolem nejmladšího bráchy.... prostě tím jen chci říct, že na nás měla víc energie než na toho nejmladšího :)
Odpovědět
Profilova fotka
@judita83 Víš, já to totiž vidím všude kolem sebe, že to není jen tak, řeknete si, dobrá už "máme čas" na miminko a ono pak ne a ne přijít...pak se k tomu hlavně žena upne a kolikrát kvůli tomu troskotá vztah... :-| :-| A to já bych fakt nechtěla a kdo ano...Jsou tady holky, které mají 23 a dodělávají výšky to chápu, že si chtějí napřed v klidu dostudovat, najít si práci a pak teprve miminko....jenže pak kariéra a zase se to odsune na neurčito...nevím.... :-| :-| :-S :-S Ale je to každého věc...já se spíš těším až budu mít po svatbě a přidám sem první fotky naše drobečka...pokud to vyjde... :-) :-) :-) Budu šťastná :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky vnímám jako rozdíl pořídit si 1. dítko ve 40 nebo jestli je to 3. -4. Já bych to chtěla stihnout do 30, takže času ještě fůra. Určitě něříkám, že starší máma je horší máma, to v žádném případě...Ale určitě to bude trošku jiné.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?