Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jo je to na prd, vždycky když už to mám napsané a chci odeslat, tak to udělá...chyba...a já jdu do vývrtky !!! ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Šaty jsou krásné,u první fotky se mi líbí vršek a u druhé spodek, zkombinovala bych to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@judita83 No jsou originální...jen já jsem bledule..tak aby v tom nebyl problém a solárko nemůžu :-| :-| A přez zimu se asi moc neopálím..Samoopalovák to jistí, musím vyzkoušet, abych zase nebyla jak číňan :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak ja to vzdy kopiruju abych to pak uz jen vlozila,kdyz mi to hodi chybu..
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta to myslíš ty fotky co sem dala Peťa?? Ten vršek je fakt moc pěkný, ale spodek extravagance, já ty své mám v albu, jsou velké a nešli sem načíst a jelikož mi pořád padá připojení, by to mohlo trvat 3 dny... :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Nj jenže tady nejde poznat, kdy už to připojení není..Jinak bych si to kopírovala taky, třeba teď jsem taky bez signálu a pořád se to dá odeslat...tak nevím :-| :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak tos to je fakt blbe..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,napadl mě dárek k výročí zasnoubení chci drahému nechat udělat dort ve tvaru kočičí hlavy,oba milujem kočky :-D a chtěla bych to zadat v cukrárně,ve které bychom si pak nechali udělat svatební dort a zákusky :-D takže dvě mouchy jednou ranou
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak JJ ty šaty jsou hezký,ale na každých je jenom něco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jj, to je dobrý nápad..ochutnávka a zároveň dáreček...pálí ti to ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem byla na kontrole v nemocnici,jak jsem tam ležela,tak oni mě tam sledují a chodím na kontroly tam. Dopadlo to dobře,navrhli mi světloléčbu s UVB zářením a už mám jednu terapii za sebou, je to fajn,baví mě to :-N budu tam chodit 3x týdně po dobu zatím 3 týdnů a pak se uvidí,co dál. Jsem ráda,že se to dostalo do normálu
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Děkuju, od našich pořád slyším,že mám talent na originální dárky,tak jsem zvědavá,jak to dopadne :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@stastnanevesta To bude super - dvě mouchy jednou ranou a určitě pak dej fotečku (kočičky taky můžu, narozdíl od přítele ;-) ) Drahý si k narozkám objednal dort od své maminy a byl moc dobrý, já bych uspěla jen, když bych mu koupila punčák, ten miluje.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím, že máme zamluvený datum 2.7.2011....Původní místo nevyšlo, bylo vše plné, ale jela jsem jinam a tam mi hned vyhověli, dostala jsem hned papíry a katalogy nevěsta takže paráda :-)...Hudba bude živá a později mi dají vybrat , kterou skladbu budeme chtít. Sál už je taky zamluvený, příšt týden jdeme na prohlídku. Sice vím jak to tam bypada letmo, ale potřebuji vědět vybavení kuchyně a jak máme ladit výzdobu :-) Měla bych konečně jít na šaty, ale moje mamka a kamoška mají čas až příští týden ve čtvrtek :-( a mě se ták samotné nechce ....
Odpovědět
@punk No jako v českých hospodách dost trpím, nedokážu pochopit, že se to za tu dobu ještě nezlepšilo :-p Líbil se mi ten Sporthotel, tak uvidím. Příští týden navíc máme pracovní akci na Spiritce, tam taky dělají svatby, tak jsem na to zvědavá. Třeba by mi dali nějakou slevu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Gratuluju. A kde tedy nakonec budete mít obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Tak to je super :-) :-) To už je odrazový můstek k dalšímu počínání:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Nakonec na Nové radnici v centru Ostravy. @olinkak to ano, nějak pořát tomu nevěřím, že se to fakt hne :-D
Odpovědět
Holky mám takovou radost! Koupila jsem úplně první věc na svatbičku :-D http://www.balloons-galore.net/pd-bla... Tuhle svatební knihu hostů. Měli ji docela levně, ale stejně, to poštovný :-p A zítra se podíváme s přítelem po nějaké mušli :-)
Odpovědět
@aimirin Ta je fakt nádherná? Na ebay jich mají taky plno, vždycky jsem u toho slintala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Tak ta je teda fakt krásná !! :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 To máš fakt štěstí protože já kvůli matrice budu čekat až do září...nesjednám fotografa, kameru, ani hostinu...cukroví...nic...jen čekám...a utvářím si představu, jak by to asi mělo vypadat... :-) :-)
Odpovědět
@xpila @olinkak díky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Fakt krásná, škoda, že není v jiné barvě :-) @olinkak No kdyby jsme to nechali na příští rok, taky by mi to nedali, tím, že jsme plány změnili, spíš můžu být ráda, že jsem datum volný sehnala :-)...Bude to makačka, ale základ máme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin A vevnitř v té knize jsou prázné listy, nebo řádky? :-) :-)
Odpovědět
@monako3 tahle konkrétně je i v jiných barvách, myslím, že bílé, červené, snad i fialové a hnědé... @olinkak to nevím, ale předpokládám, že prázdné listy, až přijde, tak ji nafotím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak tak já bych ji na svatbě nechtěl,ale na tom stole vypadá dobře...i ty tvé šaty jsou pěkné. Jinak jak tak čtu drahá vám už o miminku řekla,vážně co neví to nepoví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak my taky musíme čekat až do září s matrikou,,,
Odpovědět
Profilova fotka
holky, myslíte že jsou lepší šaty s vlečkou, nebo bez??
Odpovědět
@adelka206 podle mě záleží šaty od šatů, některým to sedne, jiným ne....pokud se ta vlečka dá přidělat, aby ti nevadila při tanci, tak je to v pohode...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?