Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem tady a přidám se k Vám jestli móžu :-D Já nejsem ještě ani zasnoubená, ale nedávno jsem příteli řekla, že pokud si mě nevezme max př. rok, tak si děti přejmenovávám na sebe a on mi řek, že nemůže mít pro mě ani překvapení, že se semnou tento rok zasnoubí a př. rok svatba, že jsem hrozná :-D Na zasnoubení čekám dlouho, takže snad se dočkám, ale podle jeho slov to myslí vážně a př. rok bude svatba. Na jaře si chceme vybrat termín na červen asi a zajít se zeptat tam kde se rozhodneme jestli by nám ho už zamluvili to samé s oslavou. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, pridavam se k vam taky. my planujeme rovnez na 2012 a to na kveten. Zatim zkoumame mista v Praze a okoli, protoze sem musime dopravit polovinu rodiny z Francie a taky nas. Pritel miluje Prahu a rozhodl, ze se budeme brat tam. Silenost je, ze uz si v barvach predstavuju to papirovani jak v CR tak u nas ve Francii, vsechny ty uredne overene kopie a uredne prelozene originaly...ojojoj uplne me z toho obchazi hruza.Pokud si nektera berete cizince, tak mi dejte vedet, docela rada bych se podelila o zkusenosti rady. Zdravim vas vsechny od nas z Parize!!
Odpovědět
@latulipe týý joo, tak to budeš mít papirování, ale za to to bude stát, zvládnete levou zadní :-) Do Paříže jezdil přítel pracovně :-) A jaké zvyky budete mít české?
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Jasně,že se můžeš přidat,jsem ráda,že jsi tuhle diskuzi našla. já jsem na zasnoubení taky čekala,ale přítel to nakonec udělal tak,že jsem nevěděla dopředu vůbec nic a o to to bylo krásnější a i romantické :-) my plánujeme červenec a ráda bych se taky zeptala na ten náš termín, doufám,že to vyjde a když to bude týden sem nebo týden tam,tak se taky nic nestane :-) @latulipe Vítám tě tady, věřím, že tu najdeme vzájemnou inspiraci a tak. Jsem ráda,že si beru Čecha a už se nemůžu dočkat :-) Vím,že to bude spousta papírování,ale stojí to za to,ne?
Odpovědět
@stastnanevesta My budem slavit 14.2 výročí, takže si myslím jestli v tom výročí, ale určitě o taky nastraží tak, že to nebudu čekat a i když na to čekám a vím o tom, tak si to užiju i tak a jsme oba citlivý, tak si myslím, že se to bez slziček neobejde :-)) Prý něco chystá, ale víc neřekne, což je pochopitelné a o to víc se těším a jsem zvědavá :-D Já ani nevím jaké jsou čísla datumu - soboty na příští rok :D Ale chtěla bych tak v polovině... Děláte si zatím jen inspirace, nebo i něco plánujete zařizujete? My začnem na Jaře tím datumem, zařizováním kde to bude a zamluvením místa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Zvyky asi nebudeme delat zadne, jelikoz si to asi zaonacime cele podle sebe. U nas ve Francii se ted rozrostla moda bio a ekologickych svateb...jediny zvyk, co asi budeme udrzovat bude otevreni tance snoubenci :) na to uz pritel planuje ruzne akcni mrskotance :) myslim, ze to bude desna legrace. a zbytek bude klasika...a vy? budete mit ceske zvyky? jako rozbijeni taliru a tak? My ani neplanujeme louceni se svobodou :)Jen se tesime, ze si tu svatbu pekne uzijeme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jasne, ze to za to papirovani stoji, ale clovek se za celej zivot tak napapiruje, ze jsem doufala, ze tentokrat to bude jednodussi, ale bohuzel jako nic
Odpovědět
Profilova fotka
m.o.n.i.k.a My slavili výročí začátkem ledna, zasnoubili jsme se loni na čarodějnice. Já vím,že je to těžké,ale když budeš počítat s tím,že to udělá a ono třeba ne,tak abys nebyla zklamaná.Ale přeju ti to a držím palce,ať to vyjde a ať je to co nejhezčí! My bychom nejradši svatbu 7.7,ale na to našem zámku neoddávají každou sobotu,tak to snad nějak vyjde,uvidíme.My zatím zařizujeme dekorace, vymýšlíme barvy a tak,máme už představu o těch zásadních věcech a nejradši už bychom to zařizovali doopravdy.
Odpovědět
@latulipe Jasně, to je jasné, uděláte si to jak chcete, je to Vaše svatba a nemůže Vám nikdo do ní kecat, jak a co máte dělat :-) My určitě tradice, rozbíjení talířů, unesení nevěsty a podobně :-D Zapíjení bude taky , jak znám přítele, tak banda to nenechá jen tak a bude do něj hučet, že se to zapít musí, tak bude a já taky s holkama, ale jen tak lehce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@latulipe Vydrž to,ono to bude v pohodě,uvidíš.
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Minule jsem tě zapomněla označit :-) my zatím nevíme,jak bude probíhat hostina,nemám představu o programu,ale to půjde. Únos nevěsty určitě nechcem!
Odpovědět
@stastnanevesta Jo jo, to já vím, vždyt jsem čekala na své nározky, pak Vánoce a nic, takže jsem si už zvykla o to to je zajimavější, že u něj se fakt nedá říct kdy a napíná mě :-D To je krásné datum. U nás by červenec neprošel hodně lidí jezdí na dovolené začátkem července konec června a mají to zamluvené dlouho dopředu a pozvánky chceme zasílat až třeba před svatbou a nechceme nikomu nic říkat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, tak já už jsem tady taky zpět :-) Jak se máte? Už nějaké nové pokroky? Já už byla ve svatebním salonu kouknout ( kamoška mě donutila, když jsme šly kolem)...ale jen jsem koukala a ptala se o kolik dopředu se mají rezervovat šaty a paní mi říkala, že jí zrovna odešla paní co to maj letos v srpnu =-) ...tak, aby člověk fakt měl aslespon nějakou představu. Já už trošku představu mám s šaty. S přítelem jsme se dohodli, že nebudeme pozývat celou rodinu jak jsme původně chtěli, ale jen tu nejbližší. Asi by nás to totiž vyšlo na majlant :-D ...tak ted aby jsme začli konečně šetřit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a V červenci máme vždycky " a půl", tak doufám,že nám ten termín vypíšou.Já jsem naopak radši,že to přítel udělal jindy než na Vánoce nebo narozeniny, o datum nejde,hlavně,že ho to napadne :-D no právě,my asi budem muset rozeslat oznámení brzo, ale já se zkrátka nikdy jindy než v létě vdávat nechci!
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 My byli v sobotu na svatebním veletrhu, bylo to moc fajn, vybrali jsme ženichovi oblek (teda frak, bude mít červenou vestu a červenou kravatu) a já jsem si vyzkoušila typ kytice, chtěla jsem převislou a nebyla jsem si jistá,jestli by mi šla,ale vypadala nejlíp, tak mám radost. My taky nebudem zvát celou rodinu,jen nejbližší,se zbytkem se nestýkáme.Taky se chystám do svatebního salonu vyzkoušet si nějaké šaty,moc se na to těším.I když představu už mám a šaty si nechám ušít.
Odpovědět
@monako3 Moni, tak ještě budem chodit spolu někam zkoušet :-D @stastnanevesta No uvidíme, kdy to se nechám fakt překvapit :-D Já byla taky kdysi jen omrknout, ale zkoušet nevím, to asi začnu před létem, jsem četla, že tak půl roku až rok si šaty zamluvit a zkoušet.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Koukala jsem na fotečky, to muselo být fajn. Mě se zdá že ten veletrh byl také u nás, ale minulý rok :-| Taky bych chtěla nejspíš převislou kytici, ale to ještě nevím, podle šatů a okolností. My zatím víme jen kde nejspíš hostinu, obřad ještě nevíme ani barvu nic.
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a já nezkoušela, ale kámoška mě nutila :-D...ale já se styděla, nevím proč :-D Klidně můžeme spolu Monči chodit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda vy jste se rozjeli :) Já zatím taky ofiko zasnoubená nejsem, počítám s překvápkem jakmile dostuduju, aby to mohlo být pak do roka a do dne :D Co se zvyků týče, tak únos v žádném případě a mám jasno, že zakážu házet rýži. Zachovat chceme střepy, krmení polévkou, 1. tanec..Chceme jen blízkou rodinu, tak nic extra. Občas mám cukání něco pořídit, ale zatím se držím ve fázi inspirace. Ale o víkendu jsme se domluvili, že svatební cestu asi uděláme jenom mini, nějaký víkend v pěkném hotýlku v Čr, chceme pak brzy kupovat byt, takže musíme šetřit korunky.
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Držím palce, dej pak určitě vědět! Já chci zkoušet jen tak, mít nějaký hezký fotky v šatech a tak. Jinak už mám vybrané a měnit to už asi nebudu. @monako3 Já chci převislou určitě, jen nevím z čeho, asi orchideje nebo růže. My bychom hostinu u přehrady v Brně,ale ještě nevíme,chceme se tam někdy podívat.Kamarádka tam měla hostinu loni a nemohla si to vynachválit.My budem svatbu ladit do kombinace bordó/bílá
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Já si chtěla zkusit nějaké šaty i na tom veletrhu, jeden výrobce šatů tam měl zkušebnu,ale byla to prodejní výstava,takže si nešlo jen tak zkusit šaty bez ničeho :-(
Odpovědět
@monako3 to si piš x-) @stastnanevesta děkuji, určitě dám x-) Holky já taky nevím jakou kombinaci, hrozně se mi líbí oranžovo-bílá a růžovo-bílá, ale ta druhá kombinace mi doma neprojde :-D Zkusím kouknout na net a hodím si tu kdyžtak nějaké foto jak bych to asi chtěla, jako inspiraci
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta mě se právě líbí různé barvy, ale když to bude květnu, určitě chci jarní barvy. jako třeba zeleno žlutá, nebo do fialkova...nevím ještě, pořát čekám na ten datum až pořídíme a pak to budu brát vše vážně a začnu na všem pracovat. Já byla požádana o roku před třemi lety :-N a dodal až po škole (dodělávali jsme si spolu maturitu)...tak u nás neplatí do roka a do dne. Ale doufám, že už příští rok to výjde, letos spolu budeme 7 let, tak at už je vztah plnohodnotný i s našim maličkým x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 U nás do roka a do dne neplatí taky,to by muselo být letos na 1.května a to nechceme a hlavně se to nestíhá.my spolu zas nejsme tak dlouho,ale ono nejde o to,jak s kým jsi dlouho,ale co jste zažili a jaké má ten vztah základy tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta to věřím..já mám kamarádku, která po 3 měsících známostí otěhotněla a po porodu se hned vdala, takže ted spolu byli jen rok a už stihli všechno a ted zařizují byteček :-) @m.o.n.i.k.a To byla ta holčina, co přišla dneska do toho jojo s malou Baruškou at jsi v obraze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 To je dobrý, kamarádi se taky brali po 3měsících, dneska jsou spolu 8let, mají dvě děti a jsou spokojení.My jsme spolu necelých 13měsíců a za chvíli spolu budeme rok bydlet.Ale zažili jsme toho dost a já vím,že je to ten pravý!!
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta No není to o tom jak dlouho spolu lidi jsou...jak říkaš, někdo je spolu chvíli a jsou spolu na furt a někdo chodí spolu dlouho a po svatbě se do roka rozvedou. takže to opravdu o tom není....
Odpovědět
@monako3 Moni myslíš, ta co ju měla v autosedačce? To byla rachlovka, ale už na začátku cítili asi, že je to v pořádku, jako ten vztah a rozumí si :-) Koukám na fotky a nemůžu pořádně nic najít co by se mě líbilo a předtím jsem měla toho tolik vybráno :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám schválenou fialovo-bílou, líbí se mi i oranžová, ale ta fialová víc ;-) , ale teda přítel z toho neskákal radostí, když se dozvěděl, že bude muset i on ladit do fialova, kytičky se mi líbí kaly, nejdřív jsem chtěla převislou, ale ty, co jsem viděla se mi ke mně zdály moc mohutné, navíc bych chtěla asi střih šatů, co se rozšiřuje až níž než v pase, takže už by to bylo všechno moc protažené. Ale kdo ví, co nakonec vyberu :)
Odpovědět
@jipe No co, musí se podřídit nevěstě x-) Já budu mít čistě bílé šaty asi, tak i on bude asi v bílém, ještě vůbec netuším :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?