Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,dneska jsem si vyzvedla fotky od kamarádky fotografky,tak jsem zvědavá.Navíc jsem té kamarádce,co jsem s ní byla nedávno vybírat šaty,doporučila jednu kamarádku,co umí krásně líčit a navíc teď v sobotu jde na kurz svatebního líčení a sháněla modelku,tak se domluvila s tou mojí spolužačkou a padly si do oka :-)
Odpovědět
@stastnanevesta myslíš předsvatební foto? To je super! :-) Já objevila dalšího úplně super fotografa tak snad bude mít volno on. A je z Prahy!! Je super, ale tady na beremku jsem o něm nečetla
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak to nebudete mít dlouho, tak já doufám, že se bude alespon tancovat do rána :-)...uvidíme jak to bude, jídlo mám ještě čas promyslet. Zatím bych chtěla první ten datum, ale ten mi asi nikdo ted nedá :-| . Holky my chceme taky předsvatební fotky na oznámení atd. Ale jediné co mám jisté je fotograf, bude nás fotit kamarád i na svatbě :-)
Odpovědět
@aimirin Tak oběd by byl jen pro nejužší rodinu, i když i tak by to bylo asi 20 lidí :-p Já mám tři sourozence a přítel dva, takže hrozný :-D
Odpovědět
Já mám obecně z focení hrůzu, jsem totiž hrozně nefotogenická a ten můj se zas na všech fotkách tváří jak vrah :-D Tak si asi předtím budeme muset dát nějaký kurz, jak se nechat fotit :-p
Odpovědět
@xpila jo tak, no dvacet je furt lepší jak 60 :-)) @monako3 no celkem to bude asi na devět hodin, tak si myslím, že potom budu už hodně utahaná (když doma máme nějakou akci, tak po čtyřech hodinách už jsem ráda, když každej vypadne a máme klid). A chci ještě mít nějakou chvilku na tulení a povídání si s čerstvým manželem :-) My nemáme moc výdrž a stejně by to v těch hotelech ani nepovolili. Ale chceme mít nějaké předsvatební oslavy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Aha, tak bůh ví jak my nakonec dpadneme :-),,,uvidíme Hodila jsem pár fotek co nás fotil náš kamarád, ale to je jen pr fotek, máme jich mnohem víc hezkých :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Koukala jsem na fotečky, co jsi přidala do alba a nádhera, chápu, že fotografa už máš vybraného
Odpovědět
@monako3 to jsou parádní fotky! Jak se ten fotograf jmenuje?:-) A máš krásnýho hafana :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe děkujeme moc a to bylo vše foceno doma, žádné ateliéry, žádné světla, prostě náš šikulka. Já se od te doby hecla a taky jsem si koupila pořádný fotáček a fotím syna, ale to se jen tak snažím a baví mě to :-)...kamarád má mnohokrát lepší foták a lepší ruce :-D. kamarád je z Ostravy, ale žíje ted v Praze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Ondra Kořínek, ale on je normálně městský policajt v praze a fotí pro nějaké noviny a to má jako koníček :-)
Odpovědět
@monako3 Ta takový jsou nejlepší, dělají to s chutí, za dobrý peníz a hezky! Moje sestra má jako koníčka focení, tak doufám, že se se tam taky chopí foťáku a něco vyblejskne :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@aimirin Tak nás vždy fotil zadarmo, dělal to z vlastní vůle, protože takové těhu fotky neměl nikdy možnost fotit a pak miminko, ale je fakt, že jsem se styděla jako blázen se vysléct jen do podprdy :-D...Nedávno jsem tu viděla holčinu, která se fotila jako dárek pro novomanžela, mělo to erotický nádech, takže i akty, ale vše ve stylu nevěsty, nahá a se závojem, ale nic nešlo vidět. kdybych měla odvahu a postavu, tak do toho jdu, ale ten můj stud je hrůza :-D tak uvidíme kolik si řekne cenu, jestli vůbec řekne. To je vlastně kamarád od přítele, znají se od plenek, ale každopádně když nebude nic chtít tak mu něco dáme a samozřejmost pozvání na celou svatbu i s přítelkyní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Nene to byly portrétní fotky jen tak,chci to pak dát svému nastávajícímu jako dárek.Předsvatební fotky budeme mít v létě s naším fotografem,na to se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pokud se chcete ještě kouknout, tak tady mám víc fotek ve fotoblogu na modrém koníkovi, to je vlastně skoro stejné jak tohle forum, jen si tam píšou těhulky a maminky a holčiny které se snaží o mimi atd. tak až budete čekat rodinu nebo se snažit, velmi doporučuju tuto stránku. Hodně vás tam podrží jako tady a dají dobré rady a hlavně nové přátelé :-) http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mon...
Odpovědět
Profilova fotka
a album Kubík od 6 měsíce jsem už fotila já s mým novým fotáčkem, kdyby jste chtěly kouknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,hodila jsem do alba fotku vzorku našeho oznámení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta koukala jsem, je moc hezké :-)...to my nemáme ještě ani představu..ale to nemáme skoro v ničem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Děkujeme moc, máme rádi takovéhle romantické motivy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Jste krásná rodinka, moc vám to sluší @stastnanevesta To je dobře, že se vám oznamko líbí, můj šálek čaje to není, ale je pěkné. Já zatím moc představu nemám, zatím se mi nic, čím bych se u oznamka mohla inspirovat ,moc nelíbilo
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta co kecám, vlastně mám představu, že na oznamku budeme my jako rodina :-) @jipe Děkujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Díky
Odpovědět
@monako3 Tak to zkus překonat, ty těhotenské fotečky jsou nádherné x-) Jo a ještě jestli to pro vás udělá jako dar tak je to paráda! :-) Já jse te´d našla fotografa za cenu scharf a je snad ještě lepší, ale jestli mi i jeho obsaděj neznám bratra :-D @stastnanevesta koukala jsem na oznámko,sice mám radši bez obrázků, ale je moc hezké :-) Ty ta budeš pak tedy datum a tak doplňovat ručně?
Odpovědět
Já bych ráda černobílé oznámení :-) Jen aby někoho nekleplo, že to je parte :-D Ale té černé se nevzdám
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prave pridavam do blogu nejake fotky, nektere jsou docela prastene. Fotila je kamaradka fotografka a musim uznat, ze je to borec.
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Nene tohle byl jen vzorek,abychom viděli,jak to bude vypadat, až budeme všechno vědět,tak si to normálně u té firmy objednáme
Odpovědět
Profilova fotka
@latulipe Já chci taky kamarádku fotografku ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak snad to budou hlavně komentáře milé.)) jsem se pustila do výroby svatebních stránek, zatím nic moc, někdy si na ně udělám víc času.
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe klidne ti dam na ni kontakt, ale je z okresu Blansko ( v Moravskem krasu)
Odpovědět
Profilova fotka
@latulipe Jestli můžu poprosit do IP, třeba to někdy využiju, Brno není zas tak daleko..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?