Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 taky jsem chtěla odpolední, ale bojím se, že s pořádným focením by se toho moc nestihlo, tak nevím..
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta No konzultovala, ale vedoucí je takový flegmatik, takže mi toho k tomu moc neřekl a přinutit ho to přečíst bylo náročné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika taky se docela bojím, ale říkám si, že kdybychom začli ve 14 nebo v 15 hodin, mohlo by to být v pohodě...
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak já mám právě plánování svatby jako příjemné odreagování, i když uvidíme, jak budu mluvit za pár měsíců 8-)
Odpovědět
@olinkak No, taky nechám zamluvení termínu asi až na září - obávám se stejné odpovědi: zavolejte si později! :-) @aimirin Tak to je dobrý, to budu od 7:45 h žhavit drát!!! :-D
Odpovědět
@hannnahs :-) A tak to mi vysvětli, co se tady na těch sedmi stránkách řešilo, když jsem tady nebyla??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun No člověk musí doufat, že v tom jeho datumu tam nebude moc svateb...jelikož jestli se to stane, tak už výběr času může být problém....zamluvit si fotografa se opravdu musí hodně dopředu, i lepší restaurace...Mi přijde, že ten systém je stále ještě poznamenaný komunismem, kdy se tohle neřešilo, fotograf byl strejda z rodiny, nebo obecně na radnici měli nějakého "super" jejich¨, hostina se odbyla na dvoře nebo v nějaké špeluňce, kde měli zrovna volno....no a dnešní moderní době to hold nějak zapomněli přizpůsobit :-D :-D :-D Tak se s tím hold budeme muset nějak ikdyž neradi popasovat... :-D :-D ]-( ]-( ]-( Nic jiného nám bohužel nezbývá... ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 asi to budeme mít podobně, jsme s přítelem spíš noční ptáci, nemusíme vypadat na vlastní svatbě jako vyrušené sůvy.. a vzhledem k tomu, že make-up a vlasy si nechám dělat v Brně, na místo obřadu stejně moc brzy nepřijedu.
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika no pro mě by to fakt bylo takto lepší, mám ještě syna a kdyby to mělo být hned od rána a ještě se o něj starat, sebe nachystat jet někam, to bude ještě zajimavé, kdo bude třeba v noci hlída Jakuba atd. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun @olinkak My třeba víme,že ten náš termín bude dost oblíbený,ale snad nám to vyjde jak chceme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Ale jo, mě to taky baví :-) :-) :-) jen kdyby mé nadšení alespoň trochu sdílelo i okolí a nebralo to, jako že blázním moc brzy... :-| :-| Ale co kašlu na to, já mám vždycky takovou radost, když objevím něco co se mi líbí a hodím si to do fotoblogu :-D No jo malé radosti, co by to byl bez nich za život :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 záleží na oddávajícím a matrikářce, jestli jim to bude vyhovovat :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@verunka_ také chceme květen :-) všechno bude kvést a určitě bude nádherně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak mě taky někteří říkají že blázním brzo,, ale taky na to kašlu, už se totiž nemůžu dočkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta No, my máme 18.8.2012...což si myslím, že bude taky častá volba...tak snad bude hodně nevěst z jiného města :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 ahojky,vítej,kde plánujete svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Jo,to taky doufám,že bude hodně nevěst odjinud :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no :-) hrozně se mi líbí zámek Jemniště :-), máme to celkem kousek a je tam překrásná zaharada, máte někdo stejné místo??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 ahojky a vitej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 Taky se těším:-D, ale je fakt, že rok je ještě dlouhá doba s stát se může spousta věcí...tak nechci mít něco moc naplánovaného, pak to nevyjde(nepůjde to sehnat, zamluvit) a já budu sklamaná...a to NECHCI!! ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika tak já doufám, že nao a pokud ne, bude to muset být někde jinde. Nejví by se mě to líbilo venku, ale nevím kde a ani jestli by v květnu nepršelo... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Ani mi nemluv,můj vedoucí je taky flegmatik,uvažuju to odevzdat tak jako tak,uvidíme,jak to dopadne. @cibetka_veronika Taky to beru jako odreagování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jj, to doufáme všechny :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak my jsme to zatím nikomu z rodiny neřekli, taky se k našim moc často nedostaneme. žádost o ruku dcery proběhne asi na narozeniny mého táty, kdy tam budeme na oslavu. ale pomalu se na komentáře chystám. zatím jsem to řekla třem kamarádům, když jsme seděli v klubu u baru. jeden mi pogratuloval (jenže ten by mi pochválil i kdybych měla na čele rozmazané kravské lejno, omlouvám se za ostřejší příměr), další se začal zamýšlet nad tím, že on by se teda nikdy neženil a tímto stylem to zamluvili. popravdě jsem nečekala ovace, ale ani řeči o zbytečnosti svateb apod. a včera mi slečna trafikantka na dotaz po svatebních časopisech odvětila (poté co se chvíli kroutila, že jich je strašně moc a ona se v nich nevyzná) že se to prý dá zvládnout i bez nich.
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 ahoj, doufejme že bude krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika haha, ty časáky sou dobrý, já je sháněla dneska a nesehnala sem ani jeden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 my to taky máme venku, tak možná bude v záloze stan..
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak začnu komentáře archivovat, budou se hodit do svatebních novin 8-)
Odpovědět
Teda holky, s těma termínama je to fakt strašné. Matrika mi řekla, že je moc brzy, tak ať počkám do podzimu, fotografové co jsem kontaktovala, tak taky ještě neberou na další rok, zato dvě restaurace už mi řekly, že je tak akorát čas - rok dopředu jeto prý ideální. Jak to mám všechno skoordinovat ? Pěkně mě to štve ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo a můj budoucí manžel tvrdí, že svatební obřad je nějakej nudnej,,, že se mu těch 15 minut za ty peníze moc nezdá,, :-) takže sem vymyslela že si řekneme svatební slib ikdyž nejsme věřící, ale jelikož bych na pozvánkách chtěla mít napsáno že si Adéla a Marek slíbí lásku úctu a věrnost tak mi to přišlo hrozně hezká vsuvka, na to mi můj budoucí muž odpověděl, že už to tak drahé není a že ta cena je stejná skoro jako jinde :-) ty chlapi sou opravdu vtipný :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?