Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si taky původně představovala pidi svatbu, ale nějak se nám to namnožilo - přítel má 3 sourozence, jeho rodiče rozvedení s novými partnery, jeden bratránek mu půjde za svědka, takže chce pozvat i bratra tohoto bratrance, no a když už tam budou bratranci s přítelkyněmi, tak i strejdu... a už to jede a vyšplhalo se nám to na maximální počet 32 lidí. Já mám snahu škrtat, ale moc se nedaří
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin né není to trapné, pokud je to problémový tip. Mje mamka je ze 4 sourozenců a plánuju asi pozvat jen jejího bráchu s rodinou. možná to trapné je, ale zbytek vůbec nevídám a akorát mě pomlouvají a strejdu miluju a vždy nám pomohl když jsme potřebovali a hlavně jsme spolu často, tak na ostatní taky prdím.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky my taky budeme mít malou svatbu a pravda, kvůli financím taktéž. Ale hlavu si z ostatních nedělám, pokud budou mít kecy, jejich věc. je to přece náš den a né jejich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Děkujeme moc,už se moc těšíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak dnes máme s milým krásných 15měsíců a přesně za 15měsíců se bereme,vyšlo to moc pěkně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@prtika Ahojky a vítej :-) máte svatbu v Náměšti?tam to mám moc ráda,je to tam moc pěkný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Ahoj, děkuji za uvítání :-) Ano určitě to bude v Náměšti, nejlépe v zámeckém parku, musíme si to tam pořádně projít a vybrat správné místo :-) I oběd jsem chtěla v parku ale nevím jestli nám to dovolí, to ještě bude překvápko :-) A kde to plánujete vy? Odkud znáš Náměšť?
Odpovědět
@jipe @monako3 My se dostaneme tak na patnáct lidí, to mi bude bohatě stačit. Akorát doufám, že vydrží všichni prarodiče. Možná to zní drsně, ale ráda bych je tam měla a pro ně je to docela zážitek, jak si pamatuju ze svatby sestřenice a bratránka, ale jedna babička mi bohužel umřela předloni... :-(
Odpovědět
My chceme 30-35 lidí. Tak uvidíme. @lennii já to chápu, můj děda na tom už není nejlíp a hrozně si přeju, aby vydržel....
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta myslim,ze to nejsi sama :-D Jinak 15mesicu,to je super my uz jen 10mesicu :-o :-. nejak to utika 8-) :-p =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii No a jak to uděláte se svědkama jestli chcete na svatbě taky jen nejužší rodinu. Půjdou vám kamarádi? Já jsem totiž přemýšlela, že bychom si za svědka každý vzali svého sourozence a byl by pokoj ale nevím jestli to není divný. Mezi kamarádkama bych se totiž asi nedokázala rozhodnout kterou tímto pověřit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii No my máme nejblížší rodinu napočítanou okolo 20 lidí a + uvidíme jestli nějaké přátele nebo někoho navíc, uvidíme ještě Admin mi smazal fotky, které jsem si včera vložila. prý je to mimo téma bereme se, jak to? vždyt jsem ukazovala jak mi fotograf fotí. No moje nervy tady s nima!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@katkanejka @prtika holky vitam vas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@prtika Jezdím tam už docela dlouho na festival Folkové prázdniny :-) My plánujeme svatbu na zámku v Lysicích @monako3 To chápu,já už mám jen babi z tátovy strany a doufám,že bude všechno v pohodě a nic se nestane
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 musi to byt neco "kolem" svatby...fotky kdyz ukazujes by meli byt svatebni (jako jak vas fotograf foti) nesmi tam byt napsane webovky ci nazev firmy... :-p me uz toho taky dost smazali,jinak toky byli krasne ;-)
Odpovědět
@monako3 to se mi taky stalo, měla jsme tak příklady fotek, který jsem chtěla, a smolík...pěkně jsem se kvůli tomu rozčílila, ale bylo mi tehdy řečeno od zdejších dam, že sem nemusím lézt, když se mi to nelíbí...takže asi tak :-p @prtika mně to nepřijde divný...já to mám naopak, mám dvě sestry a nechci si jednu vybrat, aby druhá byla zklamaná, tak mě bude podepisovat kámoška :-D Všechny tři pak půjdou za družičky
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor @aimirin taky jsem se rozčílila a pěkně jsem jí tam napsala co si myslím :-D....mě nejde o nic, ale vím, že tu má plno holek fotek pejska, že bude na svatbě atd. a nebo tu mají své dítě atd. ale oni si vždy najdou nějakou osobu, která se jim nelíbí!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už vím jak to je. mě někdo normálně nabonzoval, někomu moje fotky strašně ležely v žaludku. Bože ti lidi jsou dneska hrozní, nikdy by mě nenapadlo na někoho bonzovat, ale asi to taky začnu dělat! Jde vidět jak mají lidi v sobě zlobu, normálně nechápu...
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 coze? to snad neni mozny...tak uz je mi jasny proc a kam se podeli moje fotky,svine :-p
Odpovědět
@monako3 hele vyprdni se na to....to nemá cenu řešit, oni si stejně můžou dělat, co chtějí. Ta adminka dominika nebo jak tady s gustem maže nebo přesouvá témata, až to prostě tu diskuzi narušuje, přitom by její zásahy měly diskuzi spíš pomáhat. Většinou přesune nějaké plodné téma do nějakého všeobecného! Já si teda myslím, že pro přehlednost diskuze by spíše pomohlo mít témat několik specializovaných, než jedno všeobecné, protože pročítat se 100 stranama asi nikdo kvůli radám nebude a pak lidi právě zakládají nová témata, kerá se opakují :-p Stejně tak nechápu ty fotky - vodoznaky ještě beru, protože zabraňují nějaké reklamě, ale nechápu, proč vymažou něco, co bylo svatebním plánováním, i když na fotce zrovna nefiguruje nevěsta se závojem
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jo psal mi to admin. Chápu že je to jejich práce, dobře, některé fotky tam třeba neměli být, ale nejvíc mě zaráží, proč ten dotyčná to hlásí? bud má nějaký komplex nebo nevím. Já tu nikomu nic špatného nedělám, tak nechápu proč... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak je to jeji prace a kolikrat je faktem ze v diskuzich holky resi neco je mimo tema...maji blbou praci,ale nekdo ji delat musi...ty diskuze mi tak nevadi jak to,ze nejaka svine te nabonzuje kvuli fotkam..vecne se vsichni tvari dobre dobre dobre a pak se dozvis neco takoveho,nekomu vadili fotky psa? to je stupidita si myslim...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jojo už jsem zakládala pár témat, hlavně jsem chtěla speciálně na Ostravu a taky mi to smázly, ale kašlu na ně, venku svítí sluníčko, nebudu se rozčilovat :-p
Odpovědět
@prtika Ju, právě. Můj brácha půjde za svědka mně a přítelův bratr jemu a je to vyřešeno ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 ted sem to psala aimirin...taky to nechapu,ale vis co me taky smazali nejake fotky a pak sem je nasla u jine slecny v albu...co si pak mas myslet,ze? ale to je jedno,stejne v te dobe uz nebyli aktualni :-D nahrala jsem misto nich lepsi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Nějaká aktivistka si chce prostě prohlížet jen fotky závojů a dortíků, kašli na to, fotečky byly nádherný, takže někdo záviděl
Odpovědět
@petrajavor ale jo, to odbočování od tématu chápu, ale když specializované téma přesune do všeobecného,, která už má sto stran, tak to mi hlava nebere.... Jinak mě taky někdo musel nabonzovat, protože oni si toho jen tak nevšimnou no...ale tak holt když to někomu udělá dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak,závist je hrozná vlastnost,ale nenechme se odradit,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně, kašlem na ně :-) až to trošku vyšumí, tak nahraju jiné a teda trošku blíž k tematu, třeba dám před psa polštářek pod prstýnky :-D
Odpovědět
@monako3 :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?