Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Já to chápu :-) Jen si nemyslím, že by byla povinnost nevěsty tam zvát i nějaká rande někoho. Jo když jsou spolu zasnoubení, jako jste vy dva, tak to je věc jiná. Ale třeba většina mých sestřenic má jakási pár měšíční rande, nikdo z rodiny nezná jejich jméno a mě by ani nenapadlo ty kluky pozvat taky...Přeci jen když máme servírovanou večeři, tak už si rozmýšlím, koho tam chci opravdu vidět. Abych pravdu řekla. vidět, jak do cizího člověka leze jídlo za skoro dva litry, z toho by mi vůbec dobře nebylo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tos tim jaci jsou nasi pani tanecnici,by sis asi moc nezatrsala...ted resim ze segra s brachou pujdou spolu bo nikoho nemaji a bratra abych na svatbu tahla parem volu... ]-(
Odpovědět
@petrajavor no já si nějak ani na ty družičky nepotrpim... takže jsem ani neuvažovala, že by tam nějaké byly :-) ale s tím oblečením mi to napadlo taky :-D já kdybych měla už nějaké družičky, tak asi nedostanou společné šaty, ale prostě bych je poprosila, aby přišly v podobné barvě (u mě teda oranžová a jí příbuzné), což možná udělám i u svědkyň :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta taky si nechám šaty šít, ale ráda bych si zkusila i něco v salónech, snad mají i pár krátkých šatů 8-) a šít si je necháš kde? mně se líbí svatební šaty na net-a-porter, ale přijde mi dost riskantní, koupit si na svatbu šaty, které si nemůžu předem zkusit =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak já, když jsem se teď dívala na náš seznam hostů, musím uznat, že dámy jsou těžce v přesile :-D :-D No nějak to nehodlám řešit, hold si pánové máknou než si zatancují se všemi přítomnými dámami:-D No raděj nechám pokaždé pánskou volenku, dámská by nemusela dopadnout dobře, aby se mi tam u některých žádaných tanečníků netvořily fronty :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika hih, no právě :-D :-D já je teda právě nosím, což je docela problém, teď si na ně musím odvyknout. Brýle mám černé, tak se na svatbu nehodí, čočky odmítám a obrýlená nevěsta se mi prostě nelíbí. Takže půjdu bez nich... jsem zvědavá, jestli se někde nezabiju :-D
Odpovědět
@petrajavor no to je taky fakt, někteří lidi ani nikoho nemaj ne? Tak u nás je normální, že chlapi provedou všechny ženy, aby neseděly jak pecky....:-) Ale teda jednou jsem byla na akci, kde chlapi moc nějak nechěli tančit a máš pravdu, že to bylo utrpení....i když zase člověk si pokecá a tak
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to vlastne napadlo mou sestricku...jelikoz sem rikala,svatba bude fialkova a svedkyne jde ve fialovych satech a sestra muzu jit taky? a ja no jasne :-D a ted poprosim ostatni holky at se mi vyfiknou do fialove :-) odstin a styl necham na nich (jak jde videt v albicku mozosti je nespocet) jsem zvedava jak to bude vypadat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Tak to souhlasím,rande nikomu organizovat nebudu. Je mi to úplně jasný,jak to myslíš, taky si hodně rozmýšlím, koho chci na hostině mít.
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Uvažujeme si oba nechat ušít šaty v Madoře v Mikulově
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak u nas jsou vsichni naparovani a i v seznamu hostu pocitame s kazdym do paru..sestra s braskou nikoho nemaji a tak sem uvazovala,ze pujdou spolu ale v seznamu hostu mam napsane sestra+ ..... bratr+..... Lenca+Tonda atd rekla bych ze jde hodne o skladbu lidi,jediny kdo jde sam,jsou babicky (v 70 jim nebudu nikoho dohazovat) a ma sestrenka (je ji 15,nikoho nema a pojedou na svatbu s rodici skoro 300km)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika s satama jsem na tom jako stastnanevesta @stastnanevesta nechavas tam sit oblek i tvojemu?kolik vas bude stat? nebo tim oboje si myslela pulnocni? a nevis kolik by staly plesove? ty jo to je otazek :-N
Odpovědět
Článek se načítá
@petrajavor Já jsem z rodiny nejstarší, první svatba, takže u nás kromě mé sestry vlastně nikdo nemá dlouhodobou známost, u které by mi přišlo vhodné ji tam zvát. Potom babičky také nikoho nemají (až na jednu). Vlastně budou v páru jen naši rodiče, jedna babička, sestra a strejda :-D Ale ono fakt záleží taky zda ty lidi znáš a jaký k nim máš vztah, já tam některý lidi zvu jen ze slušnosti a že by mi tam přitáhli ještě nějakýho trumberu....fakt by mi to zkazilo den...
Odpovědět
@petrajavor já myslím, že skvěle ;-) mně přijdou ty stejné družičky takové uniformní, připomíná mi to americké filmy, takže to nemusim :-| je lepší, když každý přijde v tom, co má, trošku jiný odstín, je to takové pestřejší a živější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 ahojky...mám podobnou situaci...mamka je podruhé vdaná, taťka má přítelkyni...naši jsou rozvedení již přes 15let, ale nekomunikují spolu...kdysi jsem měla s mamky přítelem (teď už manželem) velký konflikt (dokonce mě pak vyhodil z bytu) a od té doby je na něj taťka naštvanej a řekl, že pokud on půjde na svatbu, tak táta nejde...no a máma mi zase řekla, že nepůjde bez manžela...tak jsem o tom přemýšlela a řekla jsem si, že buď půjdou bez partnerů oba (což by mě mrzelo, protože zase taťky přítelkyni jsem tam chtěla a vím, že jí to bude líto), když se neumí dohodnout nebo půjdou s partnerama a budou se chovat slušně...přece mi nezkazí svatbu kvůli takovým věcem...takže jsem měla v plánu se s našima rozumně domluvit, že ať si sami rozmyslí, co je pro ně víc příjemný a dají mi vědět...tak jsem sama zvědavá...každopádně bych si s oběma sedla, zeptala se na jejich názor, ale jasně jim řekla, že si nepřeješ být celou svojí svatbu v napětí, že tam někdo něco provede nebo se pohádá...tak ať si rozmyslí, zda to zvládnou ustát, jinak že je zveš bez partnerů a hotovo.
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak my zvem lidi,která máme rádi a kterým na nás záleží,takže i proto do páru,aby byli šťastní a užili si to...ale víš jak nejdůležitější je stejně ta holka v bílém a ten luk co se na ni tak zamilovaně dívá ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jojo těším se na to,bude to určitě zajímavé a snad pěkné ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Už ses mě ptala jednou na ten oblek a já fakt nevím,musím se na to zeptat.Oboje jsem myslela jako drahý a já,převlékat se nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs odvedou tě k oltáři i od oltáře, ty jenom řekneš ano x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no a budes jim psat ci volat abys zjistila zda siji i obleky?
Odpovědět
@cibetka_veronika ano, spoléhám na tatínka, že mi povede svědomitě :-D na zbytek už tam bude přítel / manžel :-D no a na hostinu, když bude nejhůř, tak si je zase nasadim no :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta @petrajavor díky za tip, kouknu se na ně, taky budu chtít i oblek, minimálně pro ženicha..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs pravda, to by nebyl žádný požitek, jíst oběd, na který nevidíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun je to s něma těžké co? A to znám ne jeden případ. :-( ted jsem mluvila s mamkou, nedalo mi to. A říkala mi, že neví co bude za rok, jestli s přítelem bude nebo ne. A že dyby jsme je zvali, tak nám finančně pomůžou, alespon za sebe, tak jak pomůžou a budou se chovat slušně, tak at si je klidně vemou, ale kdybych si měla vše platit sama a ještě by mi udělal rozruch, tak to chci radši svatbu jen se svědky...
Odpovědět
@cibetka_veronika :-D to ne no, ale v tomhle případě "naštěstí" mám brýle na dálku, takže oběd bych viděla i bez nich :-D horší je to s těma svatebčanama a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Ano,budu jim psát,abych věděla co a jak.
Odpovědět
Profilova fotka
tak paní na matrice je po telefonu velice milá, ale na příští rok ještě nemá kalendář, máme přijít v lednu :-D prý s civilním obřadem v Domašově není problém a nemám se bát, že by termín byl obsazený. tak uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs :-) :-) Jejda, jak ráda bych sundala brýlky a do dálky bych neviděla, alespoň u obřadu :-) :-) :-) Plačící maminky, bordel dělající děti....ani nevíš jak ti závidím!! :-) :-) Tentokrát bych to viděla jako výhodu a ne handicap :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 No, lehké to není...ale jsou dospělí a taky by si měli uvědomit, že je to Tvůj (váš) den...já jsem díky tomu uspořádala svatbu tak, že asi nebudu mít klasickou hostinu, ale že bude obřad třeba ve 13, 14hod a pak rovnou rautík, nějaké prasátko atd...rovnou i s kamarádama. Aspoň se tam případně lidi "ztratí" a nemusí se ani potkat tváří v tvář, když o to nebudou stát...u jednoho stolu, tichého oběda bych se asi bála, co bude...bylo by to takový napnutý, nevím, zda by se mezi sebou nějak bavili...prostě ty obědy mi vždy přijdou takový rozpačitý, protože se neznají celé ty rodiny, pak řešit, kam strčit na těch pár hodin kamarády, aby pak zase večer přijeli zpět...to za to ten oběd nestojí a aspoň se ušetří na jiné věci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Tak teď jsem s Peťkou řešila naši radnici, také termíny zadávají až od záři...jsem se dozvěděla.....No tak aspoň vím, že nemusím tlačit na pilu a Milona uhánět, ať tam zajdeme... :-| :-| Nějak v poslední době prudí.... :-p :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?