Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@xpila Jen sehnat nějakou "inteligentní" fialovou :-)
Odpovědět
@nika89 chtěla bych tyhle :-) http://www.roub-boty.cz/damske/7-spol... Mají je i v tmavší...
Odpovědět
@xpila Tak ty jsou luxusní ;-)
Odpovědět
@xpila ale já bych spíš tenhle podpatek, tamten by u přítelne neprošel :-) http://www.roub-boty.cz/damske/7-spol...
Odpovědět
@hannnahs právě že to moc neunosí, navíc to platím já, takže určitě nic drahého už kupovat nemůžu...díky za tip :-) To mně přijde zkouška super....přítel je nervák, takže věřím, že mu to pomůže hodit se do klidu...ostatní taky budou uvolněnější, když budou vědět co a jak ještě před obřadem. Plánuji nácvik obřadu a potom nějakou super tradiční véču u nás na roubence...alespoň před svatbou ať si užijeme tradic :-D
Odpovědět
@nika89 Hlavně si říkám, že bych je i využila, mám černé saténové šaty, tak by se k nim hodily. Samozřejmě je mají i bílé, ale tyhle jsou prostě dokonalý ;-)
Odpovědět
@nika89 Já právě nemůžu mít vysoký podpatky, protože mám zničený kotník :-( A tamty mají potažený i podpatek, tak mi připadaj takový jemnější...
Odpovědět
@xpila :-D tý jo škoda že svatba bude až příští rok :-| Mam za 5dní narozky a neposlouchám nic jinýho než co chci koupit, toho by se dalo využít :-D
Odpovědět
@nika89 No já je mám za měsíc :-D Jen jsem zvědavá, jestli mi budou, mám hodně úzkou nohu a s botama mám hrozný problém...
Odpovědět
@xpila To já taky ma úzkou nohu a křivý prsty takže mi kloub od malíčku vylezá ven :-(
Odpovědět
Ty jo, já mám takovou radost, jak jsou sestry nadšený, že budou dělat družičky, to jsem ani nečekala, že budou tak ochotné a tak :-D Už se taky těší, jak půjdou uličkou.... x-) x-) Jinak já mám holky křivé nohy do x a zase tolik by mě to nežralo, kdyby mi kvůli tomu neodcházely klouby a občas už jsem i nekulhala :-(( Měla bych jíst něco na klouby, ale kdžy už něoc koupím, dostane to moej chlupatý zlatíčko (tím myslím jako psa :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila @nika89 Já asi zůstanu u těch bílých, ale jinak se mi taky moc líbí. Já mám zase hrozně křivý palec :-( a "zhroucený" kotníky, ale ty mi podpatky většinou vyrovnají, to spíš kecky mám sešmajdaný dovnitř
Odpovědět
Článek se načítá
@jipe tak o kotníkách ani nemluvim :-) Na střední mi spolužačka o těláku "prošlápla" kotník, takže mam jeden o trochu širší než ten druhej :-D
Odpovědět
Jo tak já mám na ruce taky pár rozpláclých prstů, když jsem ještě šermovala, tak jsem párkrát dostala řachu do ruky no :-D
Odpovědět
@aimirin Kolik máš sester? :-) No já měla podle doktorů "brutální" výron kotníku, takže od tý doby mě to bolí a nemůžu vyšší podpatky :-|
Odpovědět
@xpila No já mám výrony furt, ale ty podpatky si neodpustím :-N Mám dvě sestry, proč?:-) Jsme tři sestry, navíc jsme všechny chodily na stejnou školu a do stejné zušky...prostě takový úkaz v našem městě :-D
Odpovědět
@aimirin Já ho měla jednou a to takový, že se na něj chodili dívat doktoři z vedlejších ordinací :-D No my jsme čtyři, tak jsem si taky říkala, že by mohly být druzičky :-)
Odpovědět
@xpila To jsou právě nejlepší družičky...teprve ted mám dojem, že nás je skoro málo :-D Já to teda ještě doplním kámoškou :-)
Odpovědět
@aimirin No já si říkám, že ty tři jsou optimální :-D K tomu by ještě přinejhorším mohly být dvě přítelovy neteře, ty už jsou taky dospělý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila @aimirin Asi mi začne být líto, že mám jen bráchu :-D Chudák, ještě neví, že ho hodlám pověřit funkcí řidiče nevěsty
Odpovědět
@xpila Nás je jen málo na svatbě, takže zase nemůžu nechat všechny přítomné ženy dělat družičky :-)) @jipe však to je důležitá funkce! My tady ty mužské blízké členy rodiny a kamarády navlíkneme do barevných kravat a budou dělat družby a nést nám lasturu s prstýnky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila @aimirin My ani družičky mít nebudeme,stejně bych nevěděla,koho si vybrat
Odpovědět
@stastnanevesta jasně, tak ono když má člověk sestry, tak se to lehce nabízí, ale jinak bych taky netušila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Jasně,tak to je pochopitelné.Já jsem jedináček,ale i tak mě to ani nenapadlo
Odpovědět
@stastnanevesta No já to dělám hlavně, že vidím, jakou mají radost...takhle se zapojí do toho obřadu a nebudo tam sedět jako pecky, což určitě i jim přidá na tom, aby si to užily. Teď když jsme změnily místo obřadu, tak už ani nebudu mít nějak sladěnou svatbu :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin To chápu,že mají radost,proč by to taky člověk neudělal jjim pro radost,ne?
Odpovědět
@aimirin právě no... proto si myslím ten Deichmann, že by tam něco mohlo být třeba i do těch 500.. Já tam nedávno koupila takový napůl balerínky asi za 400. Sice začínají vypadat, že se jim odlepuje kousíček podrážky, ale jinak i na chození jsou ok. A k tomu nákupu mi dali právě i katalog a tam myslím bylo těch béžových, tělových a nude botiček docela dost - i různý styly. Tak snad se ti tam poštěstí :-) No to já jsem taky pořádnej nervák :-D nejradši bych měla všecko skvěle nalinkovaný. Ale tohle snad přežiju :-N já už jsem to tu někde psala, že kdyžtak nějakou chybku nebo menší trapas při obřadu budu brát jako zpestření :-D
Odpovědět
@stastnanevesta @aimirin já taky družičky mít nebudu. Páč já jsem taky jedináček, takže bych asi ani nevěděla koho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta @hannnahs @aimirin kamaradka nedostatek sester (ma jen jednu a ta ji jde za svedka) resi kamaradkama,ma 3dobre kamaradky + teda sestru,vsechny poprosila at prijdou v zlutem,coz je barva svatby ;-) ja to budu resit podobne...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my se pořát nemůžeme hnout z místa. Už máme zase problém jak svatbu udělat. Mám to u rodičů trochu kompikovanější. Rodiče bydlí ve stejném baráku, ale jsou už 5 let rozvedení. Tatka má přítelkyni, strašně jednoduchá paní |-| a mamka má nového přítele a ten je strašně urýpaný. Přítel mi říkal, že řekneme jen mým rodičům ale at partnery neberou, ale to přece nejde, to je jak kdybych řekla bráchovi neber sebou přítelkyni. |-|. No mám docela ale strach že mi rodiče udělají nějakou ostudu na svatbě, ted mají docela rozbroje, soudí se kvůli segry :-(. Nejdřív jsme uvažovali, že uděláme odpolední svatbu s večerním pohoštěním a párty, říkala jsem, že by jsem pozvala i kamarády, ale přítel, jestli to není trapné když tam bude rodina. Tak pak mu říkám, že se vezmeme ve dvou a pojedeme na nějakou super dovolenou, ale to prý zase taky neví, protože aby se jeho rodiče nenaštvali. Fakt nevíme jak to udělat, jsem z toho už zoufalá ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?