Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@olinkak :-D no já jsem i řikala v jiném tématu, že budu mít alespoň neuvěřitelně klidnou svatbu. Jsem totiž nervák, a když bych VIDĚLA, co kde kdo dělá, tak bych to MUSELA JÍT ŘEŠIT a zbytečně bych se rozčilovala a svojí svatbu si neužila. Ale když to NEUVIDÍM, tak ŽÁDNÝ PROBLÉM NEBUDE... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak co nového? Co máte zařízeno, co máte pořízeno...? :-D Nějak jsem teď nestíhala, tak jsem "mimo mísu" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak vase radnice je ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jj, bledá závist ostřížího zraku, já vidím hlavně to co bych neměla ]-( ]-( No bude prča až uvidím šťourající se dítě v nose, v nejhezčím okamžiku, když mám říci ano....No budu se držet, abych neřekla vyndej ty prsty z rypáčku, čuňátko.... :-D :-D :-D :-D To by asi byl poprask :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Co radnice, ta je hezká, ale to osazenstvo v ní, by chtělo vyházet z oken, jóóóó taková malá napaj. defenestrace a baba z matriky poletí první :-D
Odpovědět
@punk můžeš být myslím v klidu, já třeba nemám vůbec nic nového :-D @olinkak tak přesně o tom mluvim, pokud to dítě nebude stát tak na 2 metry ode mně, tak mi to bude absolutně jedno :-D no má to své výhody i nevýhody... Jen doufám, že mi nebude bolet hlava nebo tak.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak a v září už tam půjdete s vyplněnými formuláři, ne? bych tam v lednu chtěla jít už připravená a doufám, že s termínem problémy nebudou, jak paní matrikářka tvrdila.
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak jojo @cibetka_veronika baba u nich na radnici ji neda ani papir,odmitla mi je dat,rekla az v zari,zacinam mit pocit ze jinou vetu neumi..kazda druha odpoved:"Az v zari!" ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Bych potřebovala klapky na oči, jak mají koně, vidíš jen před sebe a periferní vidění nemáš :-D :-D :-D Tak to já bych je musela poslat do vedlejší místnosti, abych nic neviděla...a to by asi nebylo ono... :-D :-D :-D nebo že by??? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor já bych si tím nenechala kazit přípravy, počkala bych do září (v mém případě do ledna) a jako záložní variantu bych si nechala unitáře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika jenze s tema mam taky problem jak sme se bavily,jsou az v Brne...ale nejak to bude ;-)
Odpovědět
@cibetka_veronika mně taky paní matrikářka slibovala a dušovala se, jak problémy s termínem nebudou.. Tak doufám, že to tak bude! Páč jestli ne, tak už mi fakt naprdnou! @olinkak :-D :-D no já si to zatím neumím moc představit, jestli to bude výhoda nebo ne... ale pak poreferuju :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@punk Všechno při starém, jen plánuji...nic konkrétního ještě nemám..zatím nic nekupuji, jen si ukládám do záložek zajímavé www.A zamlouvat něco má smysl až po schválení termínu na radnici, jak ses mohla dočíst v září...takže nic už nebudu hrotit a nikam spěchat, hold maloměsto.... :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Tak to já ti nejspíš poreferuji dřív, jaké to je všechno vidět...nejspíš se musím naučit soustředit se na nějakou jednu věc a nevnímat okolí...asi zase začnu chodit do jógy a meditovat... :-D :-D To by mi snad mělo pomoct... :-D :-D Ikdyž nevím, nevím... :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika @hannahs Mně matrikářka slibovala,že ten náš termín bude vypsaný a že se máme ozvat v prosinci,aspoń budeme vědět,na čem jsme :-)
Odpovědět
@olinkak no já si řikám, že asi i pár momentů promeškám, tím, že neuvidím :-( ale snad to nebude tak hrůzostrašné... hlavně aby ta hlava byla ok. No musim trénovat :-) a neboj, ty to taky zvládneš! Nikdo se tam nebude rejpat v nose, házet po tobě dort, šklebit se na tebe a podobně ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jedu dál podle našeho data, kdybych měla čekat s rezervacemi do ledna, neseženu fotografa ani další služby :-x
Odpovědět
@stastnanevesta no nám řekli, že je možný, že je i zrušej (jako matriku), takže já fakt nevim na čem jsem. Takže sice si v diáři 2011 pani zaškrtla v krátkym přehledu roku 2012 naše datum, ale že bych na to nějak spoléhala.. to je tam radši dojdu ještě jednou s předstihem "zbuznout" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Děkuji za optimistický přístup potřebuji ho jak sůl...hlavně v poslední době...snažím se najít nadhled... :-D :-D :-D :-D A teď díky vám všem se mi to daří.... :-) :-) :-)
Odpovědět
@olinkak není zač! ;-) :-) nadhled je potřeba. Já začnu vyšilovat až tak za rok.. to budu ještě dělat státnice a myslim, že budu mít tendenci se na všecko vykašlat nebo si hodit mašli :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nás se taky vypisují termíny říjen/listopad, to mají asi všechny radnice, atd. podobné, že plán na další rok dělají až na podzim
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No asi to udělám taky tak, jelikož jsem se smířila s 23.6.2012, tak už mi nic nebrání v konkrétních plánech :-D, teď ještě aby to datum klaplo i jinde a bude to o.k. Teda jestli si nakonec tu svatbu nerozmyslím :-) :-) :-) :-) Rok a něco je fakt dlouhá doba a v září, říjen máme začít rekonstruovat byt (většinou svépomocí- nedostatek financí)to teprve budou nervičky na pochodu...a svatba se v plánovaní asi odsune do pozadí a nastane výběr obkladaček, sedačky atd.....fakt super....se z toho po.... :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Buď v klidu, můj švagr dělal státnice do toho se mu narodila dcera, aby se mohl učit, spávala ségra u nás a já jsem jí dělala "manžela" a pak dodělával práva a týden na to se ženil...a zvládl to :-D a nejeblo ho a vůbec si nechtěl hodit mašli:-D :-D :-D Tak hlavu vzhůru, všechno zvládneš !!! ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
@olinkak panenko skákavá, to teda měl fofr :-. děkuju za podporu. Občas mám pocit, že prostě už nezvládám teď, do toho ještě doučuju a strašně ráda poslouchám takový ty poznámky typu: "dyť jenom studuješ, to nic neni, jen počkej, až budeš pracovat"... to mi fakt vstávají všecky vlasy... závání mi to tím, že si ostatní myslí, že prd dělám :-| a že to vůbec neni náročný a tak dále.... No nic, to byl jen takový povzdych... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannahs Jo tyhle poznámky mám hrozně ráda. Když jsem si kdysi stěžovala na zkouškový,tak mi táta řekl " počkej,až se budeš zachraňovat na poslední pokus dva dny před svatbou,pak si to povíme.." mluvil z vlastní zkušenosti.ale mně to naštěstí nehrozí :-) @olinkak to teda měl fofr,to koukám :-D ale je vidět,že zvládnout se dá všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:) Asi jsem si vybrala restauraci - http://www.hotelpartyzan.cz/fotogaler... Jen mám strach, že nás to vyjde draho a budu muset od toho ustoupit, ale žádná jiná se mi v okolí naší svatby moc nelíbí
Odpovědět
@petrajavor jo to dává smysl :-) já jsem spíš takovje uzavřenější člověk, takže já raději čím méně, tím lépe :-)) Dokonce uvažuju, že nepozveme ani strejdu, děsím se, že by s sebou vzali svoje děti
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Upřímně řečeno, já už bych se do školy nikdy nevrátila, stačí mi každoroční školení na které se musím učit!!! Zpět do lavice by mě nikdo nedostal...stačil teď trenérský kurz a 3 dny na fakultě tělovýchovy v Praze mě teprve čekají...no opravdu se mi chce...odkládám to na neurčito :-| :-| :-| až to bude neodkladné zatím mě nikdo neuhání, tak jsem v poklidu :-D
Odpovědět
@stastnanevesta no je fakt, že to studium neni náročný fyzicky, ale psychicky je to hrozný.. já se fakt někdy cejtim po celym dni ve škole hůř, než kdybych celej den makala.. Akorát to holt asi někdo vidí jinak :-)
Odpovědět
@olinkak no já jsem právě v poklusu furt :-D mně uhání všecko... mám spoustu seminárek na krku a tak dále.. Už se těšim, až si najdu chvilku (doufám, že aspoň hoďku o víkendu), hodim nožky nahoru a s největším uspokojením budu čučet do blba :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?