Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18: jj, takový ty záklony... nejdřív boky, pak dlouho nic, a pak udušená hlava, páč se holčině blbě dejchá :-D , nebo mě bere ta póza, kde vypadaj, jako že je děsně bolí břicho. nebo ten výraz obličeje - jsem porcelánová panenka, nemám žádný emoce a možná budu brzo blinkat...
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka to jsem taky psala, že je to v klidu, že to za tebe někdo vyřídí, ale jestle je někdo na ebay jako doma tak se mu to nevyplatí. Dostala jsem tip na Zimo, šijou šaty na zakázku přesně podle vlastní předlohy a je tady spousta holek co si je tam objednali a neuvěřitelná spokojenost, takže si ty moje pořádně nafotím a pak hahá :-)
Odpovědět
@cenicienta18 pozor na to, ne vsechny saty od nej jsou pekny....
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha přesně, ony tam jsou v póze jako když mají zaražený prdy a pokoušej se ze sebe něco vymáčknout aby se jim ulevilo a ty si prohlídneš maximálně lemování dole na sukni :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe fakt? pošli nějakou nespokojenou ať se na to juknu. Díky
Odpovědět
@cenicienta18 takhle, vsechny jsou spokojeny, ale nektery saty fakt pruser... musely si je nechat poupravit treba zkusim tady vyhrabat
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe vyhrab. zase na druhou stranu. moje máma je švadlena. šila mi šaty kdysy na maturák a jen látka stála 3500 a to je let panečku. takže se mi vyplatí si je takto koupit. a mamka je machr, ušít by je asi nezvládla v tom nemá moc praxe ale upravit no problem
Odpovědět
@cenicienta18 tak to jo :) ja je budu mit od skoro tchyne, ma vysokou krejcovinu.. do ip posilam jednu specialitku
Odpovědět
Profilova fotka
holky já taky začínám akutně řešit šaty, pošlete mi odkaz na to Zimo ;-) díky v úterý si jdu zkoušet šaty přes inzerát po první nevěstě, tak jsem zvědavá. Ale furt nerozhodnutá... koupit, nechat ušít... včera jsem si málem koupila bílý flitrový šaty u číňanů za 499,- abych měla aspoň něco doma :-D gepe: závidím ti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
něco k těm, co se jim šaty z číny nepovedly... http://www.levnesaty.ic.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18 Zkus ještě Paulastyle. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka díky díky, sice je to taky z ebay, ale good :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a ja jedu zitra zkouset, saticky vybrany, jsou tam pripraveny sice v champagne a chci bile, ale jde mi o strih pak uz jen objednat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18 Tam máš aspon tu záruku,že ti to vymění a tak...
Odpovědět
Ahoj holky,taťka měl včera narozeniny,tak jsme zůstali u našich a samozřejmě jsme se bavili i o svatbě (vypadá to,že to chytlo i naše) a vzpomněla jsem si na pár videí,tak vám je chci ukázat. Takhle to vypadá na svatbách tam,odkud je moje mamka: svatební tanec http://www.youtube.com/watch?v=kDY_bR... a jak se mladí hoši baví http://www.youtube.com/watch?v=H2Roth...
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Super!!! Koukali jsme na to se snoubencem a moc se nám ty kavkazské tance líbí! Hoši sebou pěkně mrskají a mě fascinuje, jak ty holky ladně plují jako labutě, fakt nádhera!!! Bude u vás na svatbě taky tak někdo tančit?
Odpovědět
Profilova fotka
holky koukněte se mi do alba, hodila jsem tam fotku korzetu s přišitou šálkou přes ramena (a asi i záda) - jak se vám ten korzet líbí? Nekoukejte na to, kdo ho má na sobě! Korzetové šaty se mi na mě líbí zepředu i z boku, ale zezadu mám strach, že mi můžou přes ten korzet přetýkat záda a nelíbí se mi to... a jen samotnou šálku přez ramena se mi nechce hlídat a současně bojovat s kyticí a nasazováním prstenu....
Odpovědět
Profilova fotka
revival.lady: ahoj, prosím tě, ty jsi měla v albu černobílé oznámení takové třídílné, uprostřed text a po stranách fotky? nebo někdo jiný? chtěla jsem ho jako inspiraci ukázat čekatelovi a teď ho nemůžu najít :-(
Odpovědět
@makovaapanenka Ne,asi nebude....I když bylo by to zajímavé zpestření :-D @hanakniha Myslíš ten na Iloně?Já myslím,že je to super nápad......Určitě to bude vypadat dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Je to pekne, ale myslim, ze te to zbytecne "prifoukne" opticky, ja bych do toho sla bez toho a spis si vzala sal, ten te opticky prodlouzi
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 : jj na Iloně
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d: to mi ty prodavačky v salonu říkaly taky, ať si vezmu šál, ale já se s ním necítím dobře.... klouže a jak už jsem psala, hlídat šál, kytici a ještě prstýnek nebo se podepisovat... podepisování je kapitola sama pros ebe, mám obavy, abych prsa nehodila na stůl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak dnes jsemdovyráběla polštářek pod prstýnky :-) Foto in gallery :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak si neber nic ja taky nic nechci, mas nahodou pekny ramena a tamtry saty co jsem psala ti moc slusej, je to tvuj den a ty si nemusis brat nic co te stve nebo omezuje, tvuj muz te ma rad stejne takovou jaka si :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vendaaasek: polšťářek jsem nenašla, ale máš nádherný oznámení
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha kují.....docela drbačka ale bavilo mě to :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha http://www.beremese.cz/fotoblog/venda...
Odpovědět
Profilova fotka
@vendaaasek: taky krásný :-) já vám tak závidím, že na tyhle serepetičky máte čas.... jsem účetní, valej se na mě uzávěrky a daňová přiznání, takže pokud vůbec začnu, tak až v dubnu
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha jo tak to ti neávidim....to já jsem stále bez práce :-((
Odpovědět
Ahoj, nemate nekdo typ na dobrou vizazistku z Kolina nebo okoli? Diky za pomoc.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?