Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
co toto? http://www.youtube.com/watch?v=L4zqLq...
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d my budeme mít zeleno-bílo žlutou...Máme svatbu v květnu,takže mi to k tomu jaru patří. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka To bude mít rozhodně tu korsáž. Z kytičky co budu mít já ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka proto premyslim nad tim jestli nejit spis do te hnedo-zlate my to mame na podzim
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib taky to řeším. my máme zeleno bílou, ale nakonec budu mít šaty ivory. to není ani šampan ani bílá. paní říkala, že když si ve mě nestoupne nikdo ve sněhově bílé tak to budou všichni vidět bíle. chtěla bych smetanový oblek a řeším jestli zelenou košili a smetanovou kravatu nebo kravatu do pistácie a košili bílou nebo smetanovou ??
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d to by mohlo být krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
jupííííííííííííí už mám písničku na náš odchod. Eltona Johna a Kiki Dee :-) http://www.youtube.com/watch?v=l5S414...
Odpovědět
@cacenka_d Viděla jsem kombinaci hnědo-růžovou a bylo nádherné,takové hřejivě podzimní. @cenicienta18 No vidíš!!
Odpovědět
Já se těším až si nechám zahrat http://www.youtube.com/watch?v=BERd61...
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d Určitě.Bude to do toho období jako dělaný. ;-) @cenicienta18 Bílou košili bych asi nedávala...Já ty smetanový obleky moc nemusim...Přijdou mi nevýrazný...Nic moc.každopádně,třebas hnědej by byl supr a k tomu smetanovou košili a třebas o odstín tmavší regatku...Přeci jen,ted si píšu s holkama na jiné diskuzi a všechny se snažíme chlapi ladit do barev svatby,ale chlap není součástí jídelní tabule,takže spíš raději sáhnout jen po doplncích.Já budu mít třebas do zelena šperky,takže ta bílo zelená regatka nebude snad moc,ale třebas košili v barvě svatby bych nedávala vůbec.
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 @cenicienta18 obě písničky jsou krásný. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda proti gustu.... ale tohle na mě osobně působí jako odstrašující případ. Furt se děsím jak se mi něco nepovede, ale tohle mi zvedá náladu :-)) http://www.youtube.com/watch?v=60wZiz...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@loli88 taky dobrý :-) já miluju tuhle muziku.
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18 Bratranek se zenil loni na podzim a mel to resene tmavym sakem (to se hodi i pak vzdycky) a kosili a kravatou v barve vyzdoby svatby a vypadalo to moc pekne. Mrkni http://www.beremese.cz/fotoblog/veron...
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka co je regata ??:-) nicméně Marek chce světlý oblek, on si ho bude kupovat. Jen jsem říkala, že kdybych měla sněhově bilý šaty byl by lepší světlounce šedý k těm ivory radši smetanový. No zkusím mu hnědý navrhnout, ale myslím, že to neschválí. Nicméně já tabuli nemám tak si ozdobím a vyladím muže :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d to je hezké, ale on právě ten můj mužskej chce světlej oblek :-)
Odpovědět
@cenicienta18 Bože....všichni by měli skočit do zdi :-D :-D :-D :-D . Až to pustím příteli,tak se udusí smíchy...
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 to když si tam dáš toho kdo to vložil tak ti to vyplyvne ještě obřad. ještě větší prdel
Odpovědět
Holky, když máme obřad v 16 hod. nevím, jestli neříct svatebčanům, ať přijedou rovnou ve slavnostním třeba na 15 hod., že se shromáždíme u nás před barákem a odsud vyrazíme na náměstí, kde je kostel, kde se bude svatba konat... co? Říct jim, ať si pkud chtějí neformální oblečení, pak vezmou s sebou a postupně se převlečeme u nás na chalupě...?
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18 Tak k bilymu to pujde taky, ale sla bych do tech svetlejsich pastelovych tonu pak, klidne neco zlastniho a jedinecnyho co bilou kosili s jemnym pistaciovym prouzkem a pistaciovou kravatu? je to netipycky a pritom decentni a pekny
Odpovědět
@cenicienta18 No potěš koště teda!!! :-D ta hudba je tak falešná, že to rve uši i mně, která mám hudební hluch a vůbec... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18 Regata je taková slvnostnější kravata.Má už udělaný uzel.Má šnůrky,který se zapínaj na takový háčky a celý se to schová pod límeček košile.Hodně ženichů to tady má.
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Jasný,vůbec to není blbý.Já pozvu rodinu,tedy svatebčany k nám asi tak těch 45 až hodinu před odjezdem.Bude občerstevní a předpokládám,že se fakt nikdo nebude chtít převlíkat,že už všichni budou ready. ;-) No a třebas kamarádi a lidi,co půjdou jen na obřad nebo na obřad a večerní raut budou mít instrukce,at jsou tehdy a tehdy na místě před zámečkem. ;-)
Odpovědět
@porodnibabka My to právě budeme mít cca 16-17 obřad, pak focení a rovnou raut... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Žjoooo,takhle pozdě.Dala bych to na tu 16 hodinu,at nejíte bůh ví kdy,at může v 17 začít raut a v 18 třebas živá hudba,jestli budete mít. ;-)
Odpovědět
@revival.lady my budeme mit taky obrad kolem 16 :) tak foceni, vecera o 18:00 a raut zacne o 20:00 vecer. Jenom se obavam foceni aby uz nebylo pozde myslim tym tma .....
Odpovědět
Profilova fotka
Ježišmarjá, ženské, kdy pracujete??? :-o :-) Já než to vždycky stačím pročíst, co jste tady nakecaly, tak zapomenu, jestli a na co jsem chtěla reagovat :-D Ještě k hudbě - když se ženil brácha, tak nevěsta nastupovala na Bartholdyho, ale jakmile ji otec předal, začali hrát I Don't Know How to Love Him z Jesus Christ Superstar a totálně to odvařilo - mě :-D Začala jsem nekontrolovatelně štkát, což vzhledem k tomu, že jsem šla bráchovi za svědka, bylo fakt strašné :-D Na fotkách a na videu jsem - no prostě k pláči :-D No a při gratulacích jim hráli U2, myslím, že The Sweetest Thing a ještě něco. Ale hudbu jim pouštěl kamarád DJ, který si tam přinesl i aparaturu, takže to všechno bylo originál i se slovy, a když se gratulace poněkud protáhly, prostě ty písničky zopakoval
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka jo holka, já mám pocit, že už týden dělám prd a přetýkají mi tady šuplíčky s prací :-) naštěstí je trošku mrtvější období. 2010 zavřeno, leden 2011 zavřeno tak je 14 dní oraz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka děkuji, myslela jsem že je to nějaká mašle. chjo proč to musí být všechno tak složitý, vapadá to jako kravata tak proč to nemůže zůstat kravata :-.
Odpovědět
@niccky.z V září?? nebooj, naopak to je super :-) nebude už takové vedro ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?