Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
@porodnibabka Já to myslela, že obřad bude trvat cca hodinu, 16 až 17 hodin, pak focení a pak raaaaut :-D
Odpovědět
@makovaapanenka Já píšu z práce :-D celej den sedím u počítače a řeším požadavky zákazníků, proč si to trošičku nezpříjemnit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@niccky.z Neboj,to naopak bude nejlepší světlo,tím pádem krásný fotky. ;-) @makovaapanenka Já dělám celý den na PC na ambulanci,tak si tam občas šoupnu mezi paceintkama beremko. ;-) @cenicienta18 No jo,nějak to musej odlišovat.Pak je ještě plastron,ale to už není úplně typická kravata. @revival.lady Taky budete mít supr světlo na krásný fotky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dámy já jsem v řiti. dnes ráno mi pani napsala že ty dvoje šaty co mám vybrané v moji velikosti nebudou a má jen 36. Sice už jsem zhubla 5 kg a chystám se pokračovat, ale jen hrudní koš mám 85 cm to mají jiný holky i s prsama maximálně bych si musela nechat odoperovat žebra :-( do půjčovny nepůjdu, nechci podporovat vydřiduchy, co chtěj za půjčení šatů na 4 dny 10 tisíc a bůh ví v jakém stavu. Co mám dělat? samo si tam můžu vybrat jiné ale to nebude ono. přemýšlím nad ebay nebo tak. nemá s tím někdo zkušenost??
Odpovědět
@cenicienta18 Já si nechávám šít šaty na aukru, konkrétně tuto... ta paní je ochotná a má na výběr šatů vážně hodně, zkus napsat.. .:-) http://aukro.cz/svatebni-plesove-saty...
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady jojo to jsou ty parádní :-) už jsem taky něco našla, ale ty moje asi ne:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady jo a máš nějaké reference, že jako dobrý??
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady A necháš si udělat i to bolérko?To je jako fakt naprosto boží.
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18 Nebo ještě jukni na mimibazaru.Já jsem měla reference na jednu paní nebo slečnu tam.Holky od ní brali šaty a dobrý,ale nechává to šít myslim v Číně...Navíc,mohou ti to ušít podle obrázku. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18 A zkoušela jsi tenhle typ šatů?Abys pak nezaplakal,že to není ono. :-( To se taky stává,že si člověk něco vysní a není to pak ve finále úplně ono.Já jsem taky byla přesvědčená,že si nechám ušít jeden typ šatů.Nakonec jsem aspon vlezla do jedné osvědčené půjčovny a můžu ti říct,že jsem změnila názor a budu mít šaty diametrálně odlišné od těch,co jsem původně chtěla.nevěřila jsem,že by mi takový střih mohl slušet,ale jsem nadšená a neměnla bych.Třeba bych jednou litovala,že jsem si nezkusila i něco jinýho.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka to jo zkoušela, byla jsem i v půjčovně abych veděla styl. a zkoušela jsem si tyhle ale nedopli jsme to :-D páč 36 :-| ale ty šněrovací byly dobrý. ještě zkusím ten mimibazar :-)
Odpovědět
@cenicienta18 Reference mám, na aukru má paní desítky pozitivních komentářů. Kdyžtak mi do IP napiš mail a přepošlu Ti to, ju? Píšou tam, že šaty jsou kvalitní, přesně sedí,dodání rychlé,cena super... :-) &porodnibabka Bolérko nechci, nemám je ráda, ale je krásný, to jo. Spíš přemýšlím (ale aby to ty šaty nepokazilo), že si nechám udělat jakoby širší ramínko kolem krku...
Odpovědět
Článek se načítá
@revival.lady @porodnibabka ja si uz nepametam ze ci je v zari tma o 6 vecer alebo vidno ale tak dufajme ze fotky nebudu len cierne :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady to uvidíš až podle toho,až je budeš mít.Všít se tam dá kdykoliv...Tak to je škoda,bylo by to moc hezký. @cenicienta18 Tak to joooo,tak kdybys na ní chtěla kontakt,tak napiš.Je fakt milá. ;-)
Odpovědět
@porodnibabka Noo, ještě uvidím, Honzovi se totiž to bolerko taky strašně moc líbí a vůbec celý šaty se mu líbí a oba už se těšíme, až se mu v nich předvedu, hned jak přijdou :-)
Odpovědět
Holky už víte v kolik hodin se budete muset připravovat? Já jsem zjistila, že se budu v 7,30 začít nechal líčit abych to na 12,00 stihla do kostela =-) .
Odpovědět
@acacia Nad tím jsem ještě nepřemýšlela... :-. asi bych měla :-D obřad máme v 16 hod., takže myslím, že kolem 12 hodiny nejdéle... to je líčení, obléct, učesat, načančat, dojet tam...
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady pošli pošli. Já mám tedy ještě obrovský problém s tím, že když můj miláček pohladí satén tak se mu obrací kufr (já to mám se semišem) takže jsem se zbavila veškerých saténových košilek županu atd. takže ideálně by byli taftové nebo z jiného materiálu nebo šifon nebo něco :-( našla jsem jedn úžsné pošlu ti je do IP ale nevím cenu, ale ta pani tam nebo na mimibazaru by mi mohly říct kolik by třeba chtěli co?
Odpovědět
Profilova fotka
@niccky.z Ne,v 6 určo ne a neboj.Fotograf si poradí,i kdyby padaly trakaře.
Odpovědět
@cenicienta18 Nooo, vypadají moc pěkně :-) kdyžtak mi pošli ještě ten mail do IP, já se odpo mrknu na ty komenty a pošlu je, ale vypadá to fakt dobře, lidi si libují... :-) a na ty Tvé šatičky, jak jsi mi posílala do IP - zkus se na info poptat mailem, určitě odpoví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@acacia Fakt???Takhle brzo? =-) @revival.lady fakt by za to stálo a sundat ho můžeš vždycky. ;-) Bylo b to zajímavý,tím,že není bílý... @cenicienta18 Můžeš se domluvit,jakou látku chceš a jakou ne.Ještě ti k tomu většinou prodaj spodnici za 500 kč.No a cenu ti samo hned řekne.Neboj. ;-) Já jsem jí taky posílala poptávku na šaty,co jsem měla na fotce. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@acacia není to moc brzo? Jak dlouho počítáš na líčení a účes?
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady jsem našla ty tvoje na ebay. jsou tam za půlku ale nelekej se. máš to bez starostí. ta pani za tebe všechno vyřídí a člověk se nemusí stresovat :-) zkusím ji poslat ty co jsem ti poslala
Odpovědět
@cenicienta18 Koukám na to právě jako blázen a přemýšlím nad tím objednat si je z ebay :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Tam je jen blbý,že nevíš,jaký přijde clo a to potom může taky sakra naskočit,taková cena.
Odpovědět
Profilova fotka
@acacia já se budu připravovat už v místě, tak počítám že v 9 bude stačit, abych v 12.30 byla ready
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka stejně ušetří, si vem, že ta paní na tom musí vydělat jinak by to nedělala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda těch šatu je :-) a některý ty modelky jsou na přesdržku, to je doma neučili stát rovně aby si člověk ty šaty prohlídl ?
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18 )))) Teď jsi mně hodněpobavila. Některý pózy jsou opravdu hodně "přirozené" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib @cenicienta18 No třebas ty hrbící se a na křivo stojící vychrtliny...Samo udělané ještě hodně ve photoshopu,aby se leskli a měli dokonalou plet... @cenicienta18 Jo,to určitě,vydělat na tom musí,ale zas ti odpadne ta starost s tím,komunikace s dodavatelem a tak. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?