Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Ahoj holky, mohla bych se zeptat, hledam a hledam, ale porad nic nenachazim. potrebuji sehnat nejake reference na Nesuchyni. nevite o necem? dekuju
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka a ve kterém salonu jsi byla?5.května nebo argentinská?já na 5.května a tam obsluha bohužel nic moc....šaty ale pěkné a za rozumnou cenu, mně se nejvíc líbily šaty geralda....jinak v andělském svat.bída...ještě jdu příští víkend do maggie a pak se rozhodnu, zatím ale vyhrávají šaty z adiny
Odpovědět
Profilova fotka
@terez27 právě na 5.květnu...Blya jsme na konci otvíračky a paní nejen že nebyla otrávená,ale vyzkoušla mi to,co jsem chtěla a pak mi vyzkoušela asi 5 šaty,které navrhla ona a nakonec jedny z nich,co mi vybrala jsem si zarezervovala a jsem nadšená..
Odpovědět
@armiangel optej se take primo na tom zamku, jake maji cenove podminky pro svatby. Je mozne ze ty 2000kc je poplatek pouze pro matriku.
Odpovědět
Profilova fotka
@terez27 jinak šatky jsou krásný....jemný,elegantní. ;-) Dobrý výběr
Odpovědět
Profilova fotka
@terez27 jo a ty vybraný,co jsi říkala,ti sluší nejlépe.Nikity jsem taky zkoušela,jsou krásný,ale nakonec to vyhrál úúúplně jiný model.
Odpovědět
Profilova fotka
pb:díky:) plánujete někdo už svatební cestu?
Odpovědět
Profilova fotka
@terez27 my nakonec nejedeme a nebo jen po Čechách,protože dávat 20 tisíc za dovču a týden se válet u moře...potřebujeme penízky do zařizování domácnosti a i ten týden by pro nás byl dlouhý,máme na domku práce jak na kostele...
Odpovědět
@terez27 my pojedeme taky bud v cr nebo sk do lazni cca na 14 dni, ale ne hned po svatbe.
Odpovědět
@terez27 My plánujeme odjet v pondělí hned po svatbě ( ta bude v sobotu) , pravděpodobně na Maledivy nebo na Srí Lanku asi na 14 dní..... Ještě jsme nevybrali konkrétní lokalitu,ale porozhlížíme se.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka my naštěstí domek máme dodělaný...peněz nám to sežralo ale strašně, takže to chápu, my dostaneme svatební cestu jako svatební dar, takže já už vybírám, protože je teď největší výběr, asi pojedeme na nějakou poznávačku po Španělsku nebo Itálii
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe jé, do lázní, to je skvělý, všechny lázeňský města jsou nádherný
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@loli88 tak to bych si taky nechala líbit:)
Odpovědět
@terez27 prave a nechame o sebe pecovat :) ja osobne to vidim spis na slovensko, tam je krasne i priroda :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe jj, vyjít si na pořádnou tůru a pak o sebe nechat pečovat, to by se líbilo mě:)já jedu do lázní na jaře, ale jen na prodlouženej víkend
Odpovědět
Profilova fotka
@terez27 My plánuje svatební cestu do říma tak na týden. nejlépe hned v pondělí po svtabě bych letěla. Už koukám po letenkách a ubytování v Římě. ;-)
Odpovědět
@terez27 prave! napr. na horach v lete je nadherne :) vzali bychom i kola
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 jéé,Srí Lanku ti závidim,to musí být paráda...i když...Maledivy...žjooo va. @terez27 tak to je paráda... ;-) Já jen,když jsme spočetli,kolik nás bude stát ten holý základ vybavení,tak se mi protáčeli panenky...a to fakt nejsme nijak nároční.Ale třeba jezdit po ČR a prohlížet si hrady a zámky,to je pro mě stejně úžasný relax.
Odpovědět
@porodnibabka tak tak :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe Jééézuš márjá,já už fakt neumim psát,ty hrubky,proboha živýho,radši to po mně nečtěte... :-N
Odpovědět
@porodnibabka v pohode, ja nic nevidim ;-) ja jak jsem preucenej levak, tak si musim davat pozor na psani, jinak menim pismena, nekdy vynechavam i slova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka a to rekonstruujete nějaký starší domek?
Odpovědět
@porodnibabka Ještě jsme vybírali z ostrovů v jihočnském moři,taky nádhera.http://www.google.com/images?q=ostrovy+v+jiho%C4%8D%C3%ADnsk%C3%A9m+mo%C5%99i&oe=utf-8&rls=org.mozilla:cs:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&hl=en&tab=wi&biw=1366&bih=606 ještě se uvidí. S těma rekonstrukcema je to děs... Když si vzpomenu kolik jsme platili jen za to,aby se tot u opravilo....a nábytek..radši nemluvit.....
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe díky,ale stejně....je mi hanba.Vždy to sem nasekám a pak,když si to přečtu,tak se červenám,co jsem schopná vyplodit za nesmysly... :-N @terez27 jo,jo...je to starší domeček a předchozí majitelé ho využívali pouze rekreačně...takže jsme museli udělat nově rozvod vody a trochu jinak odpady,měli to na jímku,ale fakt pidi,prostě rekreační,nám do toho půjde pračka,myčka atd,takže to chtělo vše nově a širší trubky.Novou elektřinu,omítky byly taky špatný...Domek promrzlej,nevonavej,pač se drok před tím pořádně nevětral,ale milujeme to tam.zamilovali jsme si to tam hned. @loli88 paráda,tak aby jste si nepřivezli nějakej ten AIDS...víš,jak to říkala Keliška ve Slunce ,seno...ted vážně...ta exotika je parádní,třeba Karibik by taky mohl být supr.Nebo Dominikánská rep. kamarádka tam plavala v nějaký nádrži s delfínama.No a ty pláže a moříčko....hm.... :-) x-) Mně stačej Kotěhůlky...musej,ale kdybych si mohla vybrat.
Odpovědět
@porodnibabka Já jsem původně chtěla do Mexika ,ale my máme pak tendence furt někam jezdit.....a to nechci. Chci se na Honeymoon jen válet.....a užívat si svého muže. Na to jsou maledivy či jiné malinké ostrovy jako stvořené
Odpovědět
@porodnibabka ja bych klidne brala kotehulky, pohoda, klidek, vypnuto od vsech lidi a cestovniho ruchu, parada! muzeme prijet? :-D
Odpovědět
@gepe @porodnibabka Já bych je taky brala....hlavně,že tam budete sami a spolu!!!!
Odpovědět
@loli88 prave! Ja totiz nemam rada velka turisticka centra, nebo velky vyskyt lidi, pro me je dulezitejsi, pohoda a klid a ne urvany deti, hystericky matky a obsoustli otcove :) vim ze to zni hrozne, ale proto se mi nechce nikam k mori :D
Odpovědět
@gepe úúplně tě chápu,proto hledám něco odlehlého. Nejlíp něco kde není net (aby přítel neměl spojení s prací) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 to zní krásně,ale abyste nezadělali na mimíska.Budete mít klid,budete uvolnění,dobře ladění a to se to pak těhotní jedna básen ;-) @gepe můžete ;-) máme v okolí křivoklátské lesy a je to CHKO. ;-) Ale já bych ještě ráda větší Kotěhůlky.Tady u nás,když přijednou luftáci,tak je tam docela cvrkot. :-( No,ale taková Šumava,Adršpach,České Švýcarsko....to je krááása.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?