Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak půjdem zítra:-)
Odpovědět
@amadeuska Jj,dnes a zítra tam je veletrh. Clarion je vedle Gaelrie Fénix (přímo propojená budova) , stanice metra Vysočanská
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, setjně jako Gepe neplánuju jít na žádný veletrh.Vše nutné už máme a když nemáme,tak mám jasnou představu a té se budu držet. @loli88 my máme tak nějak vše.Místo obřadu a hostiny,já mám šaty,máme objednané prstýnky(což je jediná věc,která mi dělá vrásky...),fotografka,vizážistka a kadeřnice v jednom.Ted se chystám pomalu na oznámení a všeobecně na věci,co si chci vyrobit sama,ale furt to odkládám a odkládám.Sand to do svatby stihnu... :-D Mimchodem...kdy plánujete dávat svatebí oznámko.Já bych ráda koncem března,pač je dost lidí,co pracují ve směnném provozu a musí si naplánovat služby.No a ty se plánujou měsíc dopředu,což tak téměř vychází.
Odpovědět
ahoj, to my si počkáme až na únorvý Diplomat, bydlíme naproti němu-)) až do Vysočan by se nám nechtělo-))
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsme clarion nakonec odpískali, půjdeme asi do diplomatu kvůli prstýnkům, loni jsme si tam vybrali a dostali dobrou slevu, tak snad bude i letos
Odpovědět
Profilova fotka
@hest Ahoj,jak se vede? @hailliejade neboj,slevička určo bude,hlavně máte jistotu,že nenalítnete nějakýmu lemplovi jako my. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka doufám, že ne :-) a vám to snad také dobře dopadne nakonec
Odpovědět
Profilova fotka
No,uleví se mi,až budou prstýnky doma v krabičce.Zítra budu volat,máme jít ve čtvrtek na zkoušku,tak snad to bude ok.Sice mám obavy,že třeba pán nebude už zvedat telefon nebo tak,ale třeba se pletu.
Odpovědět
@porodnibabka A od koho,že to máte prstýnky,že s tím máte tolik problémů?
Odpovědět
Profilova fotka
jakýsi Vít Laštovka z Prahy 5...na to,jak byl ochotnej je ted podezřele jinej...změna o 180°.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jakýsi Vít Laštovka z Prahy 5...na to,jak byl ochotnej je ted podezřele jinej...změna o 180°.... ]-(
Odpovědět
@porodnibabka Tak to doufám,že to dobře dopadne.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už máme zamluvené místo na svatbu i následnou hostinu. Je to tam ještě hezčí než na fotkách a tak krajina kolem mně uplně dostala. Kdo je z vysočiny nebo východních čech, tak doporučuju Zámeček a hostinec Klokočov.
Odpovědět
@porodnibabka děkuji za optání, daří se relativně dobře, ale už se pěkně kulatím, JInak se snažím dokopat drahého aby se podíval an web těch unitářů, případně aby se teda zeptal na matrice..doufám, že ten únorový veletrh ho trochu nakopne-) přijde mi, že to nějak nechce řešit, protože má pocit, že ještě na to nenašetřil-))
Odpovědět
@porodnibabka No, já to spočetla celkem špatně, nebude nás 15, ale 18 a budu raději počítat s 20 místy... hudbu budeme mít vlastní taky, v kostele bude varhanní...kosmetičku mám kamarádku a kadeřnici taky ;-) snad nám to nějak vyjde no... @gepe Jo jo, fotograf bude Honzův kamarád, který fotí vážně výborně :-)
Odpovědět
dobre ranko hest! zeno, moc rada Te vidim mamino :-N hele, ja toho svyho k uni webu dostala tak, ze nejdriv jsem mu sdelila vsechna pro a proti unitaru, apostolsky - Makovicka, matriky, atd. :)) posli mi prosim do IP email :) @revival.lady tak to je super, dulezitou vec uz mas zarizenou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 To já taky.Dnes tomu umělci budu volat,tak dám vědět,co na nás zase vymyslí. @kucirlib beru to od tebe jako typ na případný výlet. ;-) @hest Jaký jsi už vlastně týden,človíčku?neboj,on se do toho vloží až bude termín klepat na dveře...No a Diplomat bude za chvíli,takže se to snad rozhýbe.Držim palec. @revival.lady Je pravda,že musíš třeba počítat i s místem a porcema navíc pro fotografa,kameramana,kapelu.Tím líp,pokud to jsou kamarádi a příbuzní... @gepe Hoooooj,kóčo ;-)
Odpovědět
@porodnibabka ooo se jeste budu cervenat ;-) co ten vosoustlik s prstynkama jak to vypada?
Odpovědět
@porodnibabka uz to ctu :))
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe vosoustlik je pěkné...ihned přepisuji v telefoním seznamu . :-D
Odpovědět
@porodnibabka nektere taky takhle mivam prejmenovane :D
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe Já si hlavně myslím,že on si takové pojmenování zaslouží.Za jeho přístup jsem ještě furt dost mírná...
Odpovědět
@porodnibabka dyt vis, ze ja bych uz byla nekompromisni :) hlavne ho tak neoslov az s nim budes mluvit :))
Odpovědět
Profilova fotka
Snad bude mít to štěstí a já nebudu zase perlit,ale už jsem z toho telefonování tak zblblá,že se můžes tát cokoliv.... :-D No,víš co,já si pořád říkám,že z něj furt líp vymlátim prstýnky než peníze... @gepe
Odpovědět
@porodnibabka tak to jo, a hlavne ab byly dle predstav :)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Ny výlet rozhodně a jestli máte rádi cykloturistiku tak to se na to taky hodí. Říkala paní, že v létě jsou živi hlavně z turistiky a cykloturistiky. Jsou v provozu něco málo přes rok a dělali cca 11 svateb. Okolí je krásný a v údolí pod Klokočovem začíná Sečská přehrada.
Odpovědět
@porodnibabka držím palce ať prstýnky vytlučeš-) jsem v 23. týdnu, takže už jsem za půlkou..na mobilu mám takový príma widget a ten mi tam odpočítává dny,..tak vidím jak se mi to krátí-)
Odpovědět
@hest A kdy máš termín?Březen? Já jsem příteli pustila záznam jedné uni svatby a říteli se to líbilo a hned říkal,že nechce pána se medailí na krku aby nás oddával "mocí svěřenou mu Českou republikou" . Tak jsme si ak začli číst uni zásady a tak... Zkus mu taky pustit záznam svatby s unitáři. Jestli budeš chtít,pošlu ti do IP odkaz (jestli ho zas najdu teda) @porodnibabka A kde jste k tomu spolehlivýmu pánovi přišli? Držím palce.
Odpovědět
@loli88 je to bys byla hodná kdybys mi poslala nějaký odkaz s ukázkou té unitářské svatby-) termín mám v půlce května-) takže ještě chvíle to je..ještě mám 17 týdnů k dobru, ale nesmím si fandit, že až do konce dubna budu moct jezdit do školy...už teď se mi blbě cestuje-)
Odpovědět
@gepe Jo, jsem ráda, dost ušetříme a navíc Marek nám udělá fotky fakt pěkný. Pak mám známou, co dělá ve photoshopu, profesionálně. Takže nám je ještě poupraví :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?