Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
@porodnibabka Fujky,nestraš.....mám tělísko,tak snad to neprostřelí :-D Křivoklátsko je nádherné místo...to už fakt nikamnemusíte.
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 loli s těma Maledivama, Dominikánskou republikou a Karibikem obecně bacha. V období od května do října tam je období dešťů a v cestovce nás nakonec sami odradili, ať to neriskujem. Sice bychom mohli mít štěstí a bylo by to v pohodě, ale taky by nám to tam mohlo celé propršet a to by za ty peníze teda bylo smutný :-( Tak nakonec jedeme na Kanáry ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Jo křivoklátsko miluju:-) To se máte!
Odpovědět
@amadeuska Kanáááááryyyyyyy......kam jedete? Můžu ti doporučit Playa Amadores....tam neprší nikdy a nikdy tam není ani mráček,protože to chrání hory. MY jsme byli v GGloria Palace Amadores a pecka největší. Na maledivách prší touhle dobou? Hmmm...tak to budu muset ještě promyslet....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já vím, že už jsem s tím otravná, ale máme svatbu na tom Klokočově a to je konec světa. Tam snad i končí silnice. je to v Železných horách, kousek nad Sečskou přehradou. Totální klid a dá se tam provozovat spíč cykloturistika. Jukněte na jejich web. Zámeček Klokočov a v tom hostinci vaří skvěle a porce že se to nedá sníst. Žádný vesnický blahy alá kaťák. ;-) Takže to tu házím jako návrh na odpočinkovou dovolenou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Jedeme na Fuerteventuru, jméno hotelu si nepamatuju, ale je to na jihu:-) Moc se těším. My byli taky rozhodnutí jít do Malediv, ale říkám ti, že nás sami v cestovce odradili (a to vlastně přišli o dražší kšeft:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib v pohodě...Je to tvůj typ ;-) navíc dobrej...doma to přednesu. ;-) @amadeuska budu si tam ted i převážet kobylku,takže vyjíždky parádní...ted jí mám u Slaného a to jsou jen pole,pole,pole a nic. @loli88 no,dávej si každopádně bacha,ale nikdy neříkej nikdy.Uplyne pár let a budeš chtít rodinu.Já jí chtěla vždycky.Už od mala,ale ted musím ještě počkat,ale jakmile skoromanža svolí,jdu do těhotnění.Moc se na to těšim.děti miluju,stejně jako zvířátka.
Odpovědět
@amadeuska Njn...budu muset najít nějakej zapadákov jako Maledivy... @porodnibabka Já na to nejsem a přítel taky...neříkám,že by to nikdy nemohlo přijít....ale teď snad ne. I když dokonce i mamka by chtěla abych měla mimčo a to je co říct. Já nechci....mám to tělísko,tak snad mě ještě pár let ochrání. Jestli se z něj nezblázním...poslední dobou nějak zlobí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib my se určitě taky vyrazíme podívat, mě se to tam líbí moc :-) jinak mě by se moc líbila na sv. cestu provence, ale uvidíme, jak vše nakonec dopadne, příteli se teď zalíbily karavany, tak možná nějaký půjčíme a pojedeme kam nás silnice povede 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hailliejade provance je taky parádní,ovšem cenově je to trošku dražší,ale taky asi záleží kde a u koho. ;-) celkově si myslím,že Francie je krásná.
Odpovědět
@hailliejade Vy budete celí Provenceový:D . Ale Francie je opravdu nádherná...
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 já si nemůžu pomoct, prostě se mi ten styl hrozně líbí 8-) @porodnibabka dražší to je, ale mě by klidně stačilo sbalit stan a kola a projet to tam takhle, no možná bysme to mohli skombinovat s tím karavanem :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@hailliejade to je ale vybornej napad, jdete do toho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, nevesty, to jsem rada, ze by taky nekdo jinej chtel na svatebni cestu do Provence. Akorat neumime francouzsky, coz bude asi trochu problem, jelikoz Francouzi neradi mluvi anglicky a delaji, ze neumi. Pritel by rad spis do Skotska, ale to mi na svatebni cestu pripada takovy "posmourny". Urcite ale chceme jet na vlastni pest.
Odpovědět
@ptjj me by se i skotsko libilo :) my asi stejne svatebku budeme resit po svatbe, kdy a kam :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe my to ted taky nejak neresime, uvidi se
Odpovědět
@hailliejade Je to krásný....já se ti nedivím :-D @ptjj Francouzi sice nemluví jinak než francouzsky,ale pokud to budeš jen trochu zkoušet,hodně ti pomůžou. Snaží se člověku rozumět i když mluví naprosto příšerně. Já se svou 4 letou gympláckou fráninou jsem to poprvé zkoušela v Languedocu na jihu Francie (kousek od Provence) a ty lidi mi mojí fráninu horzně chválili,že prý mluvím jako rodilá Francouzka ( což rozhodně nebyla pravda),prostě strašně přátelský lidi. Takže no stress.
Odpovědět
My do Francie jezdíme docela často a pokud jde o kšeft, tak Francouzi mile rádi přejdou na jinej jazyk:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
tak mám podobný názor jako loli (mimochodem, tu fráninu ti závidím, já se do toho lámu už x let, že se jí naučím, slibovala jsem si to hlavně teď na mateřský a zase prd), ale kde jsem potřebovala, tak jsem se ve francii anglicky domluvila, stačilo francouzsky pozdravit a pak už by mi snesli modrý z nebe ;-)
Odpovědět
Přesně tak. Já jsem teda z francouzštiny maturovala, ale máma třeba nikdy neměla problém s nima mluvit anglicky a dokonce mě zaujalo, když i v odlehlých částech Francie, kam Češi zrovna moc nejezděj, uměli pár slov česky:-D. Jinak my kvůli práci se svatebkou nevíme:-/. Ale líbilo by se mi klidně Norsko, Švédsko.
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 nevim, nevim, jestli tam s mým půlročním, dávno zapomenutým kurzem francouzštiny něco vytrhnu :-D
Odpovědět
@bella22 Jo tak jde to,ale jakmile se snažíš mluvit francouzsky,tak jsou nadšení. To se mi na nich hrozně líbí. Norsko,Švédsko...do takový zimy??? I když švagrová byla letos v Norsku a byly to krááááááásnýýýý fotky. Tak jestli ti ta kosa neva a máš ráda přírodu,tak to bude pěkný. @hailliejade Když tam jsi bez tlumočníka,tak se prostě musíš domluvit a tak nějak se do toho dostaneš. navíc jsem měla výbornou profesorku a i trooooooošičku talentu na jazyky. @ptjj Jak říká Bella : Bonžuuuuurrr a jedeš dál anglicky a pohoda.
Odpovědět
@loli88 To je pravda. Když mluvíš, tak jsou rádi. A vážně i pár slov někdy stačí a pak přejít na anglinu:-D. Njn, ještě uvidíme, ale to Norsko nás láká:-).
Odpovědět
@bella22 Lovili tam lososy, chodili k nim lišky a kradly maso :-D ....Pro ty,co nemají k zimě odpor jako já (momentálně trpím jako zvíře) určitě krásné místo.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme byli loni ve Švédsku, krásná příroda, úžasný, jen to počasí už nebylo koncem srpna vůbec pěkný. @loli88 @bella22 tak bonžúr snad ještě zvládám, ono to snad nějak půjde, díky za zkušenosti
Odpovědět
Profilova fotka
tak norsko a švédsko to by bylo něco pro přítele, skandinávie je jeho sen, v létě by tam zima být neměla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hailliejade není,ale léto to opravdu moc není.Stupnově takové pěkné jaro.Ta panenská příroda za to ale stojí. ;-)
Odpovědět
To já nikdy nepochopím...já mám nejradši 40 stupňů a sluníčko..... Přítelův sen je Island a Zéland (na jednom je moc kosa a na druhém je moc hmyzu)....Někdy do toho půjdu,seberu odvahu a pojedu...Ale na svatebku plánujeme válendo. Přítel moc neumí odpočívat,takže jediná možnost je aby tam nic nebylo,co by mohl dělat....Napadá vás nějaký místo kromě Malediv? Kanáry máme zmáklý....Seychely nejsou až tak teplý....pak už nějak nevím kde by mohlo být v červenci teplo. Kdysi jsem našla super stránky kde byly teploty v každém měsící i srážky na jednotlivých místech a teď to zaboha nejít nemůžu.
Odpovědět
Holky, já zase moc nemusím vedra. Jasně, přemýšlíme i o jiných, teplých destinacích. Jenže letos to asi nevyjde a kdo ví, jestli příští rok nebudu v tom:-D. Naštěstí v Poděbradech je tak krásně, že mě to letos nebude ani tak moc mrzet:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 A co Bali? Nebo Madeira nebo ten Mauricius ;-) Já jsem taky spíš zimní typ...asi, že jsem v zimě narozená. V vedrech lekám!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?