Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Slečny, pokud můžu poprosit, co kdybyste si šly povídat opět jinam? Třeba do té své správné skupiny...?
Odpovědět
Profilova fotka
680 stran o nicem?:DD
Odpovědět
Profilova fotka
pouze se pripojujeme do skupiny ''Svatba v roce 2011 - zatím jen plánování.'' a jelikoz ji v roce 2011 budeme mit take, tak se pridavame do diskuze s vlastnim nazorem:)
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: jezis i opucuj si boty pri vstupu !!! :-D :-D at to tu neuspinis :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy:DD ja jdu radeji boso:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy:DD ja jdu radeji boso:DDD na jehlach bych to tady moc popichala:DDD
Odpovědět
Mark as spamReport as abuseHannyy Vejmolova opet citat z beremka: amadeuska: Jinak díky za pozitivní reakce na šaty Jsem moc ráda a asi do nich půjdu...nevímu. A s tím mým dekoltem...no já pořád říkám, že bych se ráda s někým podělila...někdo po tom touží, ale problémy se zády a se sportem jsou fakt a mě to teda až tak moc netěší. Ale jak říkaj Mádl s Kotkem- kdy...ž to máš, tak to ukaž ne Já to normálně neukazuju, ale na svatbě mám být středem pozornosti ne See more 9 hours ago ·LikeUnlike · Comment · View feedback (22)Hide feedback (22) Eva Střihavková likes this.. Eva Střihavková ‎:DDDDD prosim te kde jsi to zase nasla?:DDD 9 hours ago · LikeUnlike.Hannyy Vejmolova reakce: Holky ahoj-amade závidím ten dekolt, já pomalu přestávám kojit a mám přes prsa o 6cm méně-ještě méně než před dětma-takže zase nulky. Musím si vyzkoušet šaty-asi t obude vidět že tam nic nemám 9 hours ago · LikeUnlike.Eva Střihavková ‎:DD ted jsem se divala na tu jeji fotku v satech...no chapu ze to s timhle ma tezky, ale tohle bych fakt nezavidela:D 9 hours ago · LikeUnlike.Hannyy Vejmolova Evi u nasich blbek na strane 640-641 :-) 9 hours ago · LikeUnlike.Hannyy Vejmolova Evi ona ma blbe saty :-) s takovyma melounama si nenecham vypasovany korzet i kdyz zato holka nemuze :-) 9 hours ago · LikeUnlike.Eva Střihavková reaguju na tu reakci ze to bych nezavidela ani nahodou:D 9 hours ago · LikeUnlike.Hannyy Vejmolova ‎:-)) ajo to mas pravdu ......teda ta reakce je taky slusna :-)) jak rikam ja, modelka nejsem 90-60-90 nemam, ale zase se o svych proporcich radsi nevyjadruji :-)) teda jo ale jen tobe :-)) a tez na beremku :-)) ale my jsme v nasi sekci normalni :-)) ne?? 9 hours ago · LikeUnlike.Eva Střihavková ja bych rekla ze jo,az moc:DDD a nejak se to furt seka tam:) ale saty maji vrsek jak ty moje a ty jsou dos vystuzeny,takze i ja v nich mam malem trojky:D 9 hours ago · LikeUnlike.Hannyy Vejmolova Uz zase zacinas se svyma mirama?? :-) ty si proste nedas pokoj,vid? :-)) no tak ven s tim :-)) 9 hours ago · LikeUnlike.Eva Střihavková ‎:DDDD tak vim co mam na hrudniku,ne?:D 8 hours ago · LikeUnlike.Eva Střihavková terinka86 • Dnes ve 00:24 Která pravidla porušuje: | Zruš smudli, ty jsi číslo hm, člověk tu chvíli není a taková diskuze najednou... tak aby bylo jasno, bello, souhlasím s tebou, přijde mi značně netaktní přijít na diskuzi, kde lidi řeší, j...ak co nejvíc ušetřit a začít se tu vychloubat hoch životním stylem, ale to už jsme myslím kdysi vyřešily dost - a vyřešily jsme si to samy... myslím, že fakt nepotřebujeme nějaké "chytré" slečny, které nás tu údajně "denně sledují", aby nám sem chodily říkat, co máme dělat a jak se máme chovat a navíc to slečna ani nedokáže napsat bez chyby - když si tu může rýpat kdekdo, proč bych nemohla taky, že? na závěr, milé dámy, myslím, že byste se měly cítit poctěny, protože vás někdo zjevně považuje za natolik důležité a zajímavé, aby vás citoval na veřejné sociální sítiSee more 8 hours ago · LikeUnlike.Hannyy Vejmolova ‎:-)))))))))))))))))) ty kokso ani se k tomu radsi nebudu vyjadrovat :-)))) 8 hours ago · LikeUnlike.Hannyy Vejmolova mom...co ze mas na tom hrudniku :-)))) 8 hours ago · LikeUnlike.Hannyy Vejmolova hannyy • Dnes ve 00:32 tojo same to celebrity tady :-))) MUSELA JSEM SI RYPNOUT :)) 8 hours ago · LikeUnlike.Eva Střihavková ‎:DDDDD 8 hours ago · LikeUnlike.Hannyy Vejmolova ja se fakt bavim, mom ja ji nahlasim hned jako spam :-))) 8 hours ago · LikeUnlike.Hannyy Vejmolova a jeto :-)) 8 hours ago · LikeUnlike.Eva Střihavková taky jsem si pisla:DDD 8 hours ago · LikeUnlike.Hannyy Vejmolova jo ??? 8 hours ago · LikeUnlike.Eva Střihavková jo,tak si pocti, cekam co z nich vypadne:DD 8 hours ago · LikeUnlike.Hannyy Vejmolova uz jsem cetla :-))) 8 hours ago · LikeUnlike.
Odpovědět
Tohle je napriklad priklad dalsi stupidity. Hannyy Vejmolova smudlinka10 • Dnes ve 22:41 To jako včera, byla jsem s mamkou a svědkyní na kafču, mamka jestli nechci něco k jídlu a já, že ne, protože mám v autě ocas na kterej se těším... to byla asi závažná informace, protože ty pohledy mě zabíjely jinak šlo o uzený ocásek, který není ocásek ale vlastně maso od kosti z prasátka 10 hours ago ·LikeUnlike · Comment · View feedback (2)Hide feedback (2) Hannyy Vejmolova likes this.. Hannyy Vejmolova Lidi, pokud si myslite, ze pripravy svatby jsou vycerpavajici a stresove....tak tady mate jasny priklad ze ne :-)) pro vice zabavy : www.beremese.cz sekce spolecne misto a termin, pod tematem Zatim jen planovani 2011 se urcite zasmejete :-))) 10 hours ago · LikeUnlike · 2 peopleLoading....
Odpovědět
hannyy, berinka: No tohle je možná 680 stran o ničem, vaše diskuse je zase o tom, jak se se sebou dvě zamindrákovaný nuly snažej něco udělat:-D - a to teda fakt marně. Radši běžte řešit schazování kilíček a nečekejte, "co z nás vypadne". Já vím, že vás strašně štveme, ale to už tak bývá no:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Holky není tohle zbytečné? :-( Taky tu diskuzi čtu už skoro od začátku, když jsem v práci sleduju pokaždé tyhle stránky, takže jsem spíš na straně Gepe a ostatních holek. Od začátku se tady navzájem podporujete, nikdy jste nenapsali nic špatného. Podle mě hanyy a berinka by si měli svoje komplexy řešit jinde a ne tady ukazovat ještě více jak se zesměšnují... dyť je to ubohé... :-| Ale je pravda, že proti loli jste tu hned veřejně nemuseli vyjet, že je snob, je jasné proč se to tu pak takhle zvrtlo a dopadlo :-(
Odpovědět
Ahoj sandra8855, je to naprosto zbytecny |-| pravda ze s loli to mohlo byt vice decentni, ci jak bych to nazvala, a nemyslim si ze by to melo byt pro rozumneho cloveka spoustecem toho, co se tady nasledne udalo a napsalo, mam tim na mysli berinku a hanny. I loli podporujeme, resp. vsechny se respektujeme a bere takove jake jsou, bohuzel u loli to u nekterych holek dospelo do toho stadia, ze diky nekterym faktum vi, ze to co loli rekla ze ne vse je pravda.. tudiz jim dosla trpelivost.
Odpovědět
Článek se načítá
Takže abych to OPĚT uvedla na pravou míru,NIKDY jsem neřekla,že holky,co mají svatbu za sto ji budou mít na hovno. Jen mě překvapilo,že to vůbec jde při tom počtu lidí,co se zmiňoval. Ohledně toho,že by mi to měli lidi závidět,to taky není pravda. si milionkrát jsem napsala,že JEDINÝ kdo chci aby mi to "záviděl" je holčina,které jsem byla na svatbě a má potřebu se se mnou oměřovat a už mě to nebaví.
Odpovědět
No ja vim, ja to chapu. Protoze i kdyz kolikrat napsala to co napsala, tak jste ji vzdycky nabizeli jine moznosti a snazili se ji pomoct. Mohli jste se na ni vykaslat a ignorovat, ale snazili jste...Ja jsem taky zastance toho ze co je levne jeste neznamena ze je to spatne ;-) Kazdy mame jine priority, ja na nekterych vecech setrim, na jinych kupuju jen to nejlepsi. Ani jednou me nenapadlo planovat svatbu tak, ze bych si rekla a ted ostatnim vypadnou oci...jako proboha jestli o tom je svatba, tak se nedivim kolik rozvodu tady u nas je...ale zase jak rikam, tezko takhle z diskuze soudit, kdyz toho cloveka ve skutecnosti nezname ;-)
Odpovědět
hoj loli, pokud budes pro, za me bych proste tohle vse rada uzavrela, jelikoz jsou jine dulezitejsi veci a to planovani svatby a veci kolem. Nejsi sama, koho to nebavi. :-)
Odpovědět
sandra, nevim co vic bych k tomu rekla, jelikoz jsi vystihla muj take muj stejny pohled na vec :-)
Odpovědět
I kdybych se topila v penezich, mela svatbu nejvic luxusnejsi, tak stejně jediné co by mi kdo mohl závidět je přece můj partner ;-) A o tom to snad je ne...
Odpovědět
Já bych to také nejraději uzavřela,ale fakt mě nebaví,že tady překrucujete,co jsem napsala. Přiznávám,že to této diskuze jsem nevstoupila nejlépe.Ale jak jsem psala,můj přítel odhadoval svatbu na úplně jinou částku a tak jsem byla překvapená. A hned jsem se musela zapojit a chtěla jsem vědět zda je to za celou svatbu. Protože ta představa dát za svatbu,za jeden,byť krásný,den se mi nelíbila. NNavíc mi hodně vadí,že mě tady označujete za pohádkářku. Nenapsala jsem NIC,co by nebyla pravda. Tímto bych to už skutečně uzavřela.
Odpovědět
sandra, je to tak :-) me mama rikala, ze na svatbe mam mit oci jen pro zenicha a o nikoho jinyho nejde, opravdu jen o ty dva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemám slov... opravdu mě naštvalo, že to co napíšu tady, má nějaká pinda (sorry ale tohle už je fakt moc) na FB ... kde to jsme??? ]-(
Odpovědět
smudli neboj.....ono nikdo není nepostižitelný a pokud to porušuje autorské práva a duševní práva někoho jiného tak je to trestné a příslušné orgány to brzy vyřeší:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tohle mě fakt naštvalo... vím, že člověk na veřejných diskuzích nemá soukromí ale tohle... to už je trošku na hlavu, šmírovat a pak to ještě takhle přiznat :-N
Odpovědět
No tak tohle s prominutím dělají opravdu jen drbny a jak jsem psala, holky co mají komplexy ;-) Je to ubohost!!! Je třeba se nad tím holky povznést :-) ...mimochodem je šílené jak to letí ten čas, taky vám to tak utíká? Za chvíli už budeme mít po svatbě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sando přesně, chudák holka :-N :-D To mi povídej, u nás ještě 3 měsíce a nějaké dny... už se na svatbu moc těším
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
počkej až to bude 6 měsíců, pak to začne letět... nějak jsem přehlídla i 5 měsíců do svatby :-D
Odpovědět
šmudli: a tak se těšíš, ne? Nakoupíno máš, starosti snad žádný...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
těším no, akorát musím ještě vyřešit nějaké drobnosti, obléknout Přemu a rozeslat zbytek oznámek, od ledna to všechno vypukne - nákup pití, objednání masena atd atd x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D holky bavite me cimdal vic, a ohledne sprostych slov tady ? to je uroven :-D :-D :-D vy intelektualky :-D :-D a ja urcite mindraky nemam ..... nesahate mi vasi inteligenci ani po kotniky :-D :-D a jak rikate, oni se uz o to organy postaraji :-D :-D :-D
Odpovědět
Já myslela, že Přema už oblek má! No oznámka mi ani nepřipomínej, to bude práce...kdy je budete posílat, hned v lednu? A co uděláš s vlasama, máš nějaký vymyšlený účes?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?