Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
No,opět jsem se pobavila:) pokud vím, tak tohle i fb je veřejná záležitost, citace tam byla také, takže žádná autorská práva nejsou porušena, takže příslušné orgány by se spíše zasmály nad slepičím kdákáním:) omluvte češtinařky diakritiku, píšu z mobilu;) Bohužel (možná spíš bohudík) musím přiznat, že žádnými komplexy netrpím, takže mě tato poznámka přijde značně irelevantní.. A že jsme blbky s boháčema?:D tak aspoň budu mluvit za sebe, mám to na co si vydělám a není toho zrovna málo, takže tyto stupidity neřeším a když někdo píše tuto diskuzi a napíše 700 stránek o ničem, tak je vidět, že vážně nemáte co dělat. Což je docela blbý když nemáte čím vyplnit čas:) A jak jsem psala dříve- svobodný projev:) možnost reagovat kdy chci a na co chci:)
Odpovědět
To je dobře, že ses pobavila, teď můžeš zase jít. Už byste mohly pochopit, že tu nejste vítané a pokud nechcete řešit plánování svatby v mírumilovném duchu, tak běžte zase do své skupiny nebo na Facebook a tam si kdákejte, posílejte vanilkové zmrzliny, posmívejte se ostatním a řešte svoje kilíčka. Ale poradím vám, založte si nějakou skupinu a nepiště si to do statusů:-). Také vám oběma přeji, ať se vyřeší všechny vaše životní a finanční problémy a zmizí ta zášť a zatrpklost.
Odpovědět
Ach jo...jak u blbých na dvorku...těch 700 stránek holky určitě stihly popsat za 14 dní že jo ;-) . Se podívej kdy tady tahle diskuze vznikla a kolik holek do ní psalo, a zase jsme u toho svobodného projevu, proč by si nemohli popsat tolik stránek. Proč to tobě vadí? Ne to nemá smysl opravdu, stupidita na entou tady...proč pořád řešíte kolik si kdo vydělá? Berinko klidně si vydělávej desetitísce měsíčně, já je mám taky, ale o inteligenci jste mě vážně holky nepřesvědčily. Furt tady budete zasahovat do diskuze a někoho o něčem přesvědčovat, protože máte tady svobodný projev, tak proč se nehádat když můžete že jo :-) Proč když se budete vdávat, je ve vás tolik zapšklosti, vulgarismu, jste sprosté..proboha holky styďte se trochu a hlavně vraťte se zpátky na facebook a tam se klidně všem posmívejte, ale trochu se zamyslete (to je ta část v hlavě, jmenuje se to mozek), že se to už vážně nehodí a bylo toho dost!!!!!!
Odpovědět
Klídek, slečny přišly, pobavily, ztrapnily se a odešly:-). Přesuňme se na svatbu;-).
Odpovědět
bella: Máš pravdu, a čím víc na jejich reakce budem reagovat, tím větší z toho budou mít radost a bude to do nekonečna ;-) Ale fakt síla!!! Ale jinak díky holky, dneska mi to krásně aspoň v práci utíká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud vím,tak o vulgarismech a zapsklosti jsem nepsala,ale pokud to tak berete,ok:) jo bello,já kilicka jak píšes opravdu neřeším, nechápu kde jsi na to přišla. A na fb se nikdo neposmival, asi máte trochu pokřivené představy a názory, ale vaše věc. Já, ani hannyy, lola, ani žádná z Vás nemusíme nikomu nic obhajovat. asi by jste se divily co člověk ve 26 dokáže, určitě to není poflakovani po netu, ale to není předmětem této diskuze:) takže přeji hezké přípravy :)
Odpovědět
berinka: máš recht, osobní bankrot tu žádná z nás nevyhlásila, v tom jsi lepší:-D. Good luck!
Odpovědět
Tak berinko taky se nepoflakuj tady po téhle diskuzi a šupky dupky do práce..paaaaa :-)
Odpovědět
Berinko, jediná věc - vy to tak možná nevnímáte, mně to jako urážení a posmívání přišlo. Takže tebe i hannyy prosím, abyste moje příspěvky nadále nikam nekopírovaly, není mi to příjemné a vnímám to jako útok na svou osobu. Děkuju a přeju pěkný zbytek dne!
Odpovědět
terinka86 - neřešte je už, ať mi netvrdí že nemají komplexy, dyť tady jde vidět, že se cítí nedoceněnné!!!! Prostě psát tady někomu co ve 26 letech dokázaly, že bysme se divili a něco o svobodném projevu, přitom drbou jak kvočny o sto šest a kopírovat něčí příspěvky a pitvat je na facebooku, no fujky!!!! Hnus velebnosti...ignorovali jsme je tu a stejně zase napsali, tak jako co mají v té hlavě?? V tomhle jsou ženské neuvěřitelné -kydat, kydat a kydat a která nakydá víc, ta je prostě nej!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Bella já určitě bankrot nevyhlasuju;) Sandro tak špatně abych pracovala o víkendech na tom nejsem:) pouze si užívám mezinárodní výstavy se svými interchampiony a přihlásila jsem se v pauze mezi posouzením:) Teri: tohle útok určitě není:)
Odpovědět
Já holčičko podnikám a tohle je práce navíc, která mě baví a díky tomu si příští rok postavíme domeček, aniž bych si musela brát hypotéku :-) Ty děláš výstavy??? No tak jsme doma!!!! Interchampiony jo, já jsem pejskař od malička a moc dobře vím, jak to na výstavách chodí. Ach jo..a zase jdeme kydat...
Odpovědět
Článek se načítá
Berinko běž prosím vyvenčit pejska, pořádně si ho načančej a tady pokud budete psát, tak by bylo vhodné držet se svatebních plánů a ne ty hnusy, kterým tady zahlcujete tuhle konverzaci...otrávili jste tu už dost holek, pokud vám to dělá dobře..ale náš názor na vás nezměníte, tak nevím o co se tady furt snažíš holka...na tvé příspěvky už nemíním reagovat
Odpovědět
Profilova fotka
Sandra: já pejskar nejsem;) když už slidite na netu, tak by sis to mohla zjistit. No a že budete stavět?:) já hypotéku nepotřebuji, a v dnešní době se dá říct podnikání ledascemu, takže v pohodě:) a co že tě to baví za práci? Rýpat do lidí? Na to bych si taky napsala živnost byt tebou. I když u volné živnosti už je jedno jaký to je obor:)
Odpovědět
Berinka: tak dávej pozor, co na sebe kde práskneš;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Bella: kdybys uměla číst, tak budes vědět, že já to nejsem;)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Sandra: však reagovat nemusíš:) já nevím proč mě pořád nutís nějaký psy, ti jsou mě dost ukradený pokud nemají v kohoutku aspoň 70cm. Názor nesnažím změnit, nevidím důvod, já mám na Vás svůj, vy také, tak nechápu proč pořád ryjes.
Odpovědět
No přesně tak, protože jejich revírem jsou diskuze, jejich huba je vražedná, mají nízke sebevědomí a vybíjí si to na budoucích nevěstách, které tu chcou zesměšnit, aby se aspoň tímhle cítili v životě trochu šťastné :-) Nereagovat a jen takhle to vzdají :-)
Odpovědět
Amad: líp to snad ani napsat nešlo:-). Holky, co budete pouštět při hostině za hudbu? Nebo budete mít živou?
Odpovědět
Profilova fotka
Amadeuska: a ono se to vylučuje byt úspěšná a mít chlapa, který po nezdaru musí vyhlásit bankrot? Já se za to vůbec nestydím a nevím proč bych měla. Vztah není o penězích, ale o tom, jak se podporujete, vážíte si sebe, při prvním neúspěchu se na to nevykaslete atp. A o nezvládání nemůže být řeč:) Tahle diskuze mě fakt pobavila a pomohla v uvědomění si, že jsou blbky i tam, kde by to člověk nečekal, takže Vás s klidným nezakomplexovaným srdcem opustím ať můžete řešit své záležitosti:) Adie:)
Odpovědět
Profilova fotka
bella: Já jsem ve fázi vybírání...vypadá to na nějaký pomalejší jazzík nebo něco v tom stylu. Ale musím vymyslet hudbu i na obřad a na celý den, takže to bude docela projekt...zatím sbírám inspiraci od kamarádů :-)
Odpovědět
Chceme vlastní, namixujeme si plno písniček a pak budem pouštět...živá je super, ale měla bych strach, že to bude buď skvělé a nebo naopak :-| Většina hostů budou mladí lidi, tak jsme se rozhodli spíš takhle :-)
Odpovědět
amad: to teda bude! Musím se informovat, jak to bude na obřadu při nástupu atd. Já vybírám hlavně swing, to se nám tématický hodí a máme to rádi:-). sandra: máš pravdu, může to být super, nebo taky ne. Mně se třeba líbí ten Aristoquartet a podobné, ale hudebníky asi seženu ze známosti a na obědě budeme pouštět nějaké vlastní CD. Taky se musím poptat, jestli ten den nebude na kolonádě nějaký swingový koncert, to by se asi tlouklo:-D.
Odpovědět
bella: No to se určitě poptej :-) To by pak mohlo být zajímavé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D boze o inteligenci vas a nas by se dalo polemizovat.....ale jak jsem rekla uz Lidska debilita je jak Schengen :-D :-D taky nekonecna a v teto diskuzi se to zretelne potvrzuje :-D :-D taky my vas teda opustime :-D :-D kdyz jsme takove zakomplexovane pindy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu se na Vás kouknout, je před dnem otevřených dveří u nás ve škole, tak makám na korálkách. Už mám i stránku na FB x-) snad se tak o tom dozví víc lidí Co jinak děláte vy?
Odpovědět
Já jsem teď dodělala reflexi na četbu do školy a jdu si asi lehnout, furt bojuju s těma průduškama. Jaký korálky? Pošleš mi odkaz do IP?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky my se jdeme romanticky projít na ten Staromák...tak nám držte palce, ať taky romanticky neumrzneme;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my jsme s P. oba nemocní :-( ale už to pomalu ustupuje, dnes jsem si objednala pánev ETA, tak snad bude dobrá, nemáme zatím místo na indukční vařič, tak jsem vzala tohle, mělo by se v tom dát prý vařič, zapékat, smažit, dusit, péct... tak snad to fakt takové bude
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?