Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
jasný, hannyy, to odborné učiliště a pravopis ve slovech jako je "psychYka", "přípYtek", atp. - to ti fakt závidíme:-D. A vůbec, kuš! Dost bylo ztrapňování.
Odpovědět
Tak nezlob se na mě, ale kdyby ti tady bylo všechno ukradené a byla bys nad věcí, tak se tomu jen zasměješ a už bys tu nenapsala. Teď je to vážně už k smíchu!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Má ale nemá košilu atd :-D účest teď řeším, ale zkoušet se bude tak v lednu, my už máme část oznámek pryč, zbytek pošleme koncem ledna a v březnu dáme těm co jen svatbu oznamujeme
Odpovědět
To bylo pro hannyy ;-)
Odpovědět
šmudli: to je rozumný, taky to tak asi uděláme. Nebo ostatním možná oznámení až po. A jakou máš teď dýlku vlasů? Po ramena?
Odpovědět
sandra: pochopily jsme:-). Co ty vlastně, jak jsi na tom s přípravama?
Odpovědět
bella22: Se fakt začínám bavit tady :-D Dělám s lidma už čtyři roky, ale vždycky mě ještě někdo tak překvapí svoji inteligencí ;-) No máme oznámení a rodině jsme ho už rozdali teď, pak jsem se tady dočetla že se má rozdávat měsíc před svatbou :-D ..pár ozdob na auto, stuhy a takhle už mám doma. Šaty vybrané. Zbytek až po Novém roce :-) A hlavně řídím se heslem, že v jednoduchosti je síla :-) Jinak to máme celkem komplikované, přijedem jedna kolona z Opavy na hrad, druhá z Ostravy a ženich mě neuvidí do poslední chvíle, až jak začne obřad. Hlavně je to všechno venku, takže jediné co nedokážu ovlivnit je počasí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mám je kousek pod ramena, mám jich hodně tak toho musím pak využít :-D
Odpovědět
sandra: to máš jedno, hlavně, když přijdou:-D. Já jsem si říkala, že v našem případě by stačilo to obvolat nebo rozeslat maily, ale tak oznámko je oznámko:-). Řídím se stejným heslem, nebudu nic přehánět co se týče třeba výzdoby a snažím se minimalizovat organizaci...A počasí mě trápí taky, doufám, že bude krásně:-). šmudli: určitě toho využij! Máš jednoduchý šaty, účes můžeš mít jakýkoli;-).
Odpovědět
sandro, ahoj :-) my jsme to teď počítali a je to nějakých sedm měsíců do svatby a pořád ještě nemáme žádné místo na hostinu ]-(
Odpovědět
terinka: já bych ti tak ráda pomohla, ale Prahu moc neznám, i když tam teď žiju kvůli škole. Chcete to i s ubytováním?
Odpovědět
bello, ne, ubytování nepotřebujeme ;-) prostě nějaké místo k pronájmu s venkovním prostorem a kapacitou cca 60 lidí...
Odpovědět
Článek se načítá
Poptám se;-).
Odpovědět
terinka86: A jaktože máte svatbu v pátek, taky na hradě? :-)
Odpovědět
sandro, ne, my jsme si pátek vybrali zcela dobrovolně :-D přišlo nám to jako dobrý nápad ;-) a na Praze 6 jsou stejně oficiální oddávací dny čtvrtek a pátek...
Odpovědět
terinka, my jsme právě nevěděli, že hrad oddává jen pátky, a to kvůli turistům, že jich tam není tolik :-) a pak jsme si řekli, že to vůbec není vlastně špatné, protože máme pak na vystřízlivění a vzpamatování celý víkend :-D :-D
Odpovědět
sandra: a taky v práci můžete dostatdva dny volna, ne? Čtvrtek a pátek:-).
Odpovědět
sandro, jo, to byl i jeden z našich důvodů :-D
Odpovědět
Podle toho jak všechno budem stíhat, ale určitě minimálně dva dny před svatbou volno chceme :-)
Odpovědět
sandra: no na jeden přípravnej den a na den svatby máte volno ze zákona, to je fajn:-).
Odpovědět
bella, ted koukam na tvoje kusuj a zase jsem se od srdce zasmala :-D sandra, me prave uz lidi ani neudivuji, i s takovymi jako jsou ty dve slecny jsem se setkala 8-(
Odpovědět
Holky, sranda musí bejt:-D. Gepe, vy už jste doma?
Odpovědět
bella, otazkou kde - zatim jsme tam kam jsme jeli ;-)
Odpovědět
jasný:-D.
Odpovědět
proc tuhle diskuzi nezamkneme? vyresilo by se problemu-)
Odpovědět
hoj hesti, protoze to nejde :)
Odpovědět
Ahoj hest, tak jak je?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Sandra: kazdy se verejne publikuje po svem :-) zamyslela jsem se nad tim, zda-li mi ji je lito, ale neni, protoze dle meho nazoru si ani neuvedomuje svoji prezentaci :-)
Odpovědět
To se nedá nic dělat, holky, i tací jsou mezi námi.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?