Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
pb, já bych řekla, že jsou ty sukně v reálu z úplně jinýho materiálu... ale tipuju, že sis je, tekame, nechala spojit z několika modelů dohromady... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
avano: přesněji ze tří modelů :DD Mají pekně zamotanou hlavu ze mě :DD
Odpovědět
Profilova fotka
tak co,vždyt je to jednou za život.Pak jak tam máš štay,myslim,že jsou asi 3.tak ty maj supr bohatost.Jsi takovej ten vílí typ,takže by ti to šlo.A jaký 3 sis nechala zkombinovat.Ty na fotkách,co v nich seš nebo ještě něco navíc?!Můžeš nám tim taky zamotat hlavu. :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tekame, no co, náš zákazník, náš pán :-D :-D anka, řiď se tou, která ukazuje nejmíň :-D :-D :-D ty ostatní jsou určitě rozbitý :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty třetí byly nádherné, ale měly vlečku... A ta výšivka na nich byla dokonalá ;) Takže výšivku z těhlech, tvar korzetu z těch prvních a sukni z těch modrých ;) Ve fotošopu jsem si to propojila a jsou to ty poslední... Tak uvidíme, jestli to půjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ať žije photoshop!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Avano:no to se ti řekne já potřebují zhodit na 64kg :-D :-D :-D no já se do toho cvičení tak zabrala že cvičím ještě doma dvě hodiny,jinak co u tebe je něco nového :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka, mam doma boty :-D ale ještě jsem je neviděla, jsem v práci ]-( já budu muset taky začít cvičit ještě doma, ať se dostaví ňáký výsledky :-D
Odpovědět
no jo a přes víkend jsem zase pekla :-D :-D :-D no to je hrozné :-D :-D a nejez když to vypadá tak dobře.No ale je fakt že už nevečeřím,a nebo si dám activii nebo zeleninku :-) takže jsem trochu upravila i jídelníček Ty boty co má bella v albu,tak ty jsou nadherné
Odpovědět
Profilova fotka
Anka,doporučuju+ třeba jednou týdně zajít do fitka. Já jsem si na to zvykla a paráda.Vždy cvičím u nějakýho filmu nebo seriálu.Teda spíš to jen poslouchám a rychle to uteče a neberu to jako mučení. Tekame,něco takového jsem si pro tebe představovala.Jako pro vílu.
Odpovědět
Profilova fotka
to já u filmu cvičim se žehličkou :-p ale fakt to cvičit chce, já bych měla už kvůli bolestem zad... anka, já doufam, že mi taky budou sedět jako belle... jinak jdu na plastiku chodidel :-D :-D
Odpovědět
porodnibabka.taky jsem nad tím uvažovala,já si stáhla zumbu a dvd trvá asi dvě a půl hodiny,takže doma ještě makám :-N :-N
Odpovědět
Článek se načítá
avano :-D :-D pak dej vědět jak ti sedí.no já jsem taky sama na sebe zvědavá jak budu vypadat,jestli zhodím to co chci ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka, neboj, samozřejmě že dám vědět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,dej určo vědět,jaký máš dojem z nových úchvatných botiček. ;-) Jo a žehlička dobrý,ale hlavně aby sis z toho monotónního pohybu něco nezablokovala. A taky máš pravdu,že cvičení je fajn už kvůli bolesti zad.Mě to skvěle pomohlo.Už nevim,co to je. ;-)
Odpovědět
porodnibabka:je to fakt, člověk není ani tak unavený a cití se dobře :-) :-)
Odpovědět
Ahoj holky!:-) Avano, ještě jsi v práci? To docela koukám, že přišly tak brzo, když jsem to posílala v sobotu ráno:-).
Odpovědět
Musím se pochválit přede všemi...V tom Lutzu jsem udělala takovou humoresku,že mi to přivezou zítra ráno. :-D Holky,vy si zkoušíte už šatičky? Amad,já chci vidět jak v nich vypadáš takyyyy
Odpovědět
loli: neber to zle, ale docela se divím, že nakupujete v Kika a v Lutzu...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
loli: a kde bydlis, ze mate kika u lutz? my mame ve meste taky ale ja ziji v rakousku tak je to jasna vec. Holky uz mate fixsni terminy nebo jen tak si tu planujete? me to ceka za 5mesicu :-D Funguje ta zumba? me se to moc libi klidne bych to taky cvicila
Odpovědět
hoj, anka, neboooj, Ty se me nezbavis ;-) :-N ava, co botky? :-N loli, proc to kupujete tam? my sice nemame penize na vyhazovani, ale v Lutzu jsme ani jednou nebyli a ani nebudeme to samy Kika, Obelix ci jak a dalsi takovy kramy... ale je fakt ze kazdymu se libi neco jinyho :-) hanny, to uz je skoro v kazdym velkym meste - jako Praha, myslim ze urco i Brno apod... pb, diky za mila slova - to proste musim verejne! ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, boty jsou úúúžasný!!!! jsem v nich vysoká jako přítel :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
ava, super! :-D budete jak princezny ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, no v mým podání vypadají jak na popelku :-D :-D já nechci bejt princezna :-D :-D :-D uplně jsem si vzpomněla, jak jsme vždycky dělali akce pro děti a já byla vždycky nejošklivější pohádková bytost :-D popelka před proměnou, princezna koloběžka v sítích pujčených od rybářů, skřet :-D akorát chůzi budu muset trénovat jinde než doma, mají uplně hladkou podrážku a na koberci to doooost klouže :-p
Odpovědět
ava: super!!! To se mi ulevilo :-).
Odpovědět
Profilova fotka
bella, ještě znova ti děkuju, jsou faaaakt úúúúúžasný!!!! akorát když si člověk sám fotí nohy, tak to moc nejde :-D
Odpovědět
popelka taky byla nakonec nejen princeznou, ale kralovnou! :-p :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, tak takový ambice zatim nemam :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jste mi nemohly říct, že u toho popisu mám překlep? :-D :-D :-D jsem tam měla místo "co" tak "do" :-D :-D
Odpovědět
ava: nemáš zač:-). Já jsem právě taky měla problém si ty boty vyfotit:-D.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?