Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
jee tak to jsem ráda, že to není jenom tim že jsem uplně dřevěná :-D
Odpovědět
ava a neni to jedno? hlavne ze mas velkou radost z botek a vubec se nedivim! :-D
Odpovědět
V Kika mají i hodně pěkné věci. Třeba odtamtud máme obývák (skříňky pod telku atd) a koupila jsem si to proto,že se mi to hrooozně libilo. Mám tam vysoký lesk v černé barvě a s bílým korpusem.Je něco špatného na Kika Tuhle kombinaci nikde neměli,takže proto tam. Jinak v obýváku máme ručně dělanou koženou sedačku až z Itálie. A v Lutzu ty skříňky do koupelny i ta skříň je značka Hulsta Now! a byla na to akce,takže mě vyšla levněji než kdybych ji brala v klasické hulsta prodejně. Ale kdybych to tušila,tak si těch 9K raději připlatím,to by mě nezabilo...ale tohle mě teda zabíjí. Jo a ten gauč byl do pokoje pro hosty,takže jsem nechtěla zas tak moooc utrácet a tam byl krásnej a za hubičku a dokonce i rozkládací,což nebyl žádnej,co se mi líbil. Takže tak. Ale už tam nikdy nejdu. Ava: hlavně se nezab ještě před svatbou :-D Ale krásný jsou!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ještě pak bude sranda sehnat baleríny :-p ale na to je času dost :-) jeee, já mam fakt radost jak malý dítě 8-) 8-)
Odpovědět
SMím se zeptat proč Vám příjde divné,že Kika a Lutz (i když ten Lutz už teda NIKDY!!)
Odpovědět
loli: no prostě mi to přijde jako takovej lidovej, levnej nábytek a nějak mi to nešlo dohromady s tím, že byste dali za svatbu milion a půl :-). Toť vše.
Odpovědět
loli a prave o tom to je! lepsi je si kolikrat priplatit, ale mas jistotu vcetne kvalitniho servisu, nemluve o kvalite nabytku :-) ava, Ti normalne tu radost zavidim ]-( ;-) :-D no ja si budu muset pockat, stejne tyhle veci budu resit az kdyz budou saty na svete 8-( aaaaaaa ;-(
Odpovědět
loli, mam stejny nazor jako Bella, v Kice jsme byli pouze jednou a prislo mi to vsechno i priteli, jako ty kramy co maji veci od 35kc ci jak to je
Odpovědět
Profilova fotka
loli, já kdysi nosila boty na podpatku furt, jenže co jsem v domažlicích, tak leží doma a já běham v pohodlných botách, protože jsou tam všude dlažební kostky a to je fakt o zničení nohou... :-| jo taky jsme dneska po 14ti dnech smontovali skříňku na dokumenty, českej výrobek, ale stejně "fajnovej" jako kdyby to bylo z číny :-(
Odpovědět
No prostě Kika, Lutz, Asko, Sconto...to jsou takový levňáky a ty služby tomu odpovídají. Neřekla bych to do vás podle toho, co tu píšeš.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, ono je obvykle normální, že si člověk nejdřív pořídí šaty a až potom boty :-D akorát já to mam tak ňák obráceně :-D ale ty boty mají dokonalou barvu toho, jaký bych chtěla šaty, takže podle nich budem brát látku...
Odpovědět
ava: jsem ráda, že padnou, vypadají skvěle x-).
Odpovědět
Článek se načítá
ava: tak to budeš mí stejnou barvu šatů jako já, protože já jsem našla perfect match:-). A to jsem myslela, že takovou barvu neobjevím...
Odpovědět
Profilova fotka
kdybyste viděly přítelovo výraz.... 8-) neřekl ani slovo, jenom že mají dost vysokej podpatek :-p :-p
Odpovědět
hele, to je to samy, jako me prijde fakt k smichu, kdyz se prede mnou nekdo chlubi novym drahym autem, treba mergl cls a ja nevim co a co "vse" tam ma a zda nechci svest, kdyz vidim, ze to nema ani oba parkovaci asistenty, anebo ma, ale je to auto proste v zakladni vybave. :-N holt bohuzel vim jak auto v plne vybave vypada a proste mi to prijde malomestsky :-D ava, tak to my vcera uspeli ve svingu a jsme nadseni i kdyz se jedna o veci do kychune :-D a dneska mela byt telka 127uhel, ale jdeme az zitra.. dneska jsme se sesli brzo oba doma, tak ja kuchtim v kuchyni a drahyho jsem z obyvaku - mame to trochu propojeny do pracovny, aby si sel zahrat strilecku :-N ja mam klid a on je ted nejstastnejsi chlap :-D :-D jo a ava, na spunty jsem Ti poslala odkaz, mozna to i ze zacatku pomuze v nich chodit, ze si zvyknes a pak je sundas a uz to bude jednodussi ;-)
Odpovědět
ava, ale kdyz me to taaak stve, ze je jeste nemam ]-( ale je fakt ze casu je dost a cim dal vic se mi tribi predstava o satech, tak aspon v tom je to dobry :-D jo, bella je proste fakt dobra! ;-)
Odpovědět
Holky, asi bych měla bejt nějaká nákupčí :-D. Taky se musím pochválit:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
bella, já už když je viděla na obrázku, tak jsem si říkala, že to je přesně ta barva co chci... a u nás je takovej super obchůdek s látkama a koukala jsem že v krému mají spoustu odstínů, takže myslim, že trefíme v klidu i ty šaty ;-) jinak my máme byt vybavenej levně z kika, ikea, a českých nábytkárškých firem, ne vždycky to "lícuje" :-S no ale pořídili jsme to takhle proto, že jsme v nájemním bytě a počítáme, že až se budem stěhovat do vlastního, tak ty věci darujem kamarádům nebo necháme v bytě do užívání dalším nájemníkům...
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, můj přítel momentálně taky paří, ale nemá rád střílečky ale strategie :-D
Odpovědět
ava: tak Ikea je něco úplně jinýho. Ne že by tam bylo všechno super kvalitní, ale hezky to vypadá a třeba ložnici tam hodlám zařídit. Ale nemůžu si vynachválit nábytek z Kleru a potom našeho truhláře.
Odpovědět
Gepe: Mercedes CLS máme v plný výbavě :-D s oběma asistenty. My jsme chtěli obývák původně od Hanáka,ale tam měli ty skříňky moc vysoký a jejich vysoký lesk je pěkně na hovno,jelikož tam zůstávájí otisky. PAk jsme si řekla,že to nechám u Sykory jako kuchyň a to má "netlapkací" úpravu a jsem s tím moooc spokojená,jenže tam zase měli nějaký problém,že jsem do toho chtěla vyvrtat díry na kabely. Tak jsme šli do Kika pro polštáře a tam jsem si to našlaaaaaa....... A ten Lutz to byl normální omyl,chtěla jsem se tam mrknout a viděla jsem tam zlevněnej nábytek od Hulsta Now tak jsem to brala a měla jsem radost jak jsem ušetřila. Kvalita nábytku je naštěstí stejná jako v normální Hulsta.Jen ten servis pokulhává.
Odpovědět
loli: Sykora x-)...tam jsem měla vyhlídnutou kuchyň. Parkovací asistent je hovadina, když umí člověk parkovat.
Odpovědět
Profilova fotka
zeptam se blbe, ale parkovací asistent je to jak ti na obrazovce ukazujou čáry kam zajíždíš a kolik máš místa??? to víte, moje 20 let stará dvěstěpětka to nemá :-D :-D
Odpovědět
ava, on prave hraje ted nejakou strategii, nebo nejradsi lita vrtulnikem :-D loli, to ze mate park. asistenta vepredu i vzadu neznamena ze to mate v plny palbe ;-) :-D hele, proste nechapu, proc jste si to nenechali udelat na miru. Anebo nesli do Hodkovicek resp. tam nezustali, je tam krasne - kdyz teda vynecham ty panelacky na bydleni ktery neznam dispozicne. Jinak s temi auty jsem zapomela na pointu... to ze nekdo na to "ma" tak to neukaze vnejskem, ale vnitrkem :-) bella, Ty jsi proste nase inspiracni Bohyne! ;-) :-D
Odpovědět
tak my třeba máme Golfa v plný výbavě, což samozřejmě není Mercedes, v tomhle směru jsme socky:-D, al parkovací asistenty jsme si tam fakt nedávali:-D.
Odpovědět
ava, no nekomu cary, nekomu cary i obrys komplet auta a nekomu plny tv - jelikoz mas kamerku vepredu i vzadu, coz je super :-D ale jo, ma to cca 20cm od objektu, kdy Ti to zacne pipat a ruzne delat zvuky jak blizko si, ve meste naprosto dobra vec :-D
Odpovědět
bella, my teda taky doma s pritelem nemame mergla, pouze laurina klementa v plny palbe =-) a asistenty mame dva + ja :-D :-D ale mam to proste od taty, tata je fajnsmekr dodnes a proste tak nejak me nikdo neokouzli autem, na auta jsem ostatne nebyla nikdy a kdyby jo, tak nejsem s drahym =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pípátko znám (sice ne od sebe) :-D :-D a ty čáry jsem taky viděla u známýho, když mě vezl domů :-p no já naštěstí parkuju i bez jakýchkoliv pomocníků a i s volvem, který je jednou tak velký jak můj "pežůtek" :-D
Odpovědět
Ten můj má auta jako vášeň, ale na parkovací asistenty má nějakou averzi:-D. Tak třeba se za pár let z VW posuneme na jinou značku:-D, zatím jsme ale max spokojený.
Odpovědět
ava, ja myslim ze kdyz clovek umi tak je jedno jak je velky auto ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?