Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Amade: já myslím, že ti šaty vážně moc sluší. Spíš je lepší, že jsou ty prsa trošku zakrytý střihem za krk, vypadá to pěkně. V korzetových by to možná působilo "vulgárně" - dobrý den, prsa ven:-) Ale určitě zkoušet, zkoušet a zkoušet další:-)
Odpovědět
Profilova fotka
PB: Zkoušela, ale tyhle byly jediný, kde seděl dekolt. Tak byl to první salon, ještě se asi někde poohlédnu, ale tyhle se mi líbily a ta cena je více než výborná. Taky jsem původně nechtěla za krk, ale překvapivě mi přijde, že mi sluší, ani si nepřijdu rozšířená a prsa mi rozhodně drží lépe, než ty jen korzetový...
Odpovědět
Profilova fotka
Amade,to je nejdůležitější,pokud ses v nich cítila,to je to hlavní.Ono z fotky se to taky hůř hodnotí.Stačí jiné světlo a už je to trošku změněné.Každopádně bych klidně ještě hledala.Jsi krásná holka,tak si to můžeš dovolit.Ale máš pravdu,že tedy cena je bezkonkurenční.A to jsi byla někde tam u vás na pětce?
Odpovědět
Amade saticky su krasne no mozna by som skusila jeste nejake ktore by tak nezvyraznovali dekolt.... ale suknicka je suprova...mozna bys si mohla vyskusat nejake ktore maju tensie raminka a spusteny dekolt :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky, jsem ráda za pozitivní ohlasy, byla jsem z toho fakt nervózní a teď už naštěstí nejsem a začínám se o to víc těšit:-) PB: Jj, byla jsem tady u nás, jak jsem psala. Niccky: Uvidím, ono zase tolik co vybírat není v mé velikosti:-) Jsem ráda, že na mě vůbec nějaké mají...a jedny mi byly dokonce velké, což potěší dvojnásob:-D Kamila: Taky si myslím:-D Ava: Souhlas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A to je ten Mirelli?To je tam poměrně nové,ale ve výloze mají úchvatný šaty. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne je to to Sihhouette fashion... http://www.plesovesaty.com/ . To druhé neznám...ale jdu hledat:-)
Odpovědět
No skusat stale mozes nikdy nevies, hlavne ze sa v nich citis super :)
Odpovědět
Profilova fotka
V Silhouette fashion jsem byla teď v sobotu v Liberci... Mají úžesné šaty, ale ty co jsem si vybrala přes obrázek na netu byly... No, úplně se neschodovaly s obrázkem :D Ale nakonec jsem si tam vybrala ty, které ani na netu nemají... Sice jim z toho dělám guláš, jako že chci korzet jiného tvaru, jinou výšivku a tak, ale nic nebyl problém... Tak uvidíme za deset týdnů, až je ušijí...
Odpovědět
Profilova fotka
amade,juknu.No,je to na rohu,když jedeš z Bertramky tram směrem anAnděl,tak na konci,jak končí ty baráky a už se koleje mírně stáčí doprava,tak tam na pravé straně.Spíš mi přišlo,že maj plesovky,ale vypadalo to nádherně .
Odpovědět
Profilova fotka
tekame, tak pokud ti je ušijou tak že budeš spokojená, tak proč ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
PB: Tohle je něco jiného...je to kousilínek směr řepy od zastávky U Zvonu...taky je to dost nový. Paní je tam moc milá a vůbec to bylo fajn. Jinak vím o čem mluvíš ty...taky se tam můžu zkusit stavit:-) Ty plánuješ jít tam?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tekame: a kolik chtějí za ušití?
Odpovědět
Profilova fotka
Joo holky, to je přesně, že si člověk něco vysní... když vyzkouší šaty, tak zjistí, že má břicho nebo velký prsa nebo velkej zadek, tak potřebuje jiný, protože ve vysněných vypadá jako blbec a nakonec zjistí, že šaty na obrázku, který se mu nelíbí jsou ty pravý ;-)
Odpovědět
Amade diki sa stranku ja sem si na nej nasla saticky ktore se mi celkom paci ...co vy na ne?? http://www.svatebnisaty.net/svatebni-...
Odpovědět
Profilova fotka
niccky: moc pěkné:-) Taky si je taky jdi zkusit:-) Mají více než úžasné ceny;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska mi mají poslat kalkulaci, tak uvidíme... Ale říkala paní, že do deseti se vejdeme... Je tam složitá výšivka s drobounkými korálky, tak to dá víc práce...
Odpovědět
Profilova fotka
niccky, zajímavý ;-) ale chce to omrknout na živo, aby taky nebyly jiný než na obrázku, jak psala tekame...
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,přesně ;-) Amade,nevím.Nejdřív zkusim do tý Adiny,ale event.pak bych tam zašla. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě se zase líbí tyhle, ale v krémový barvě a o 10 cm kratší:-) http://www.plesovesaty.com/plesove-sa...
Odpovědět
Profilova fotka
teda ale musim říct, že ty plesový šaty mají některý tak brutální barvy, že to je snad na strelnici na matějskou než na ples :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, v albu mám pro porovnání šaty z obrázku a šaty při zkoušení... Byl to rozdíl... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo! vypadá to, že obrázky mají z ňákýho zahraničního serveru, ale šaty ušitý bůhvíkde...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Jinak Avano,ty by byly supr. ;-) Niccky,taky jsem na ně koukala.Jsou krásný. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vyrážíme na nákup, tak zatím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já snad zkusim kamarádku, co ovládá photoshop, aby mi je zkusila hodit do krému :-p
Odpovědět
Profilova fotka
amade, čaaaau :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-p ;-) tekame,korzet krásný i v raálu,ale ty sukně mají na fotkách teda sakra bohatší.
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibaba: No, protože jsou v reálu z organzy a ne z tylu... Tyl ti udělá tu bohatou sukni... A jelikož jsou tyhle pro půjčovnu, tak aby se rychle neničily, jsou z organzy...
Odpovědět
ahoj holky,jdu jen na chvilku. Dneska jdu na zumbu,tak už se těším :-D :-D mám vztek na naši digi váhu je asi nějak praštěná :-N :-N v každé místnosti vážím jinak :-D :-D :-D No tak uvidím jestli mají v tělocvičně nějakou váhu at vím kolik vážím :-S :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?