Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
ava, jsem zvedava na dalsi prirustky, uz jsem si ji ulozila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted se zrovna učí zpracovávat ovčí rouno "na mokro" aby mohly dělat kabelky ;-) právě že tyhle dvě mi budou dělat i oznámení ;-) gepe, tak nám pak popíšeš, jaký to je se špuntíkama :-D
Odpovědět
ava, Ti na ne poslu odkazz ;-) lepsi nez neco popisovat ;-) :-D jsem zvedava co Ti udelaji :-) i kdyz je skoda, ze tady na beremese si clovek nemuze udrzet soukromi, poku sem cokoliv da nebo napise ]-( ]-(
Odpovědět
si davam portsky, asi pujdu za chvilku na kute =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já už taky pomalu usínam :-)
Odpovědět
já jsem ještě na konkrétní špunty nekoukala, jen jsem objevila tu věc jako takovou, ale když je to i tady v ČR a takhle levný, tak to vezmeme tady. Tam měli ještě jiný druhy, ale snad budou tyhle pasovat:-).
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem koukla na ten odkaz, fakt je to za pár kaček ;-)
Odpovědět
Holky, já jdu taky, zítra mám zas dlouhej den :-(. Tak dobrou noc...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou noc všem, taky odpadám ;-)
Odpovědět
ava, krasnou dobrou :-) ja jeste musim dopit :-D ;-)
Odpovědět
Jo a už jsem předtím koukala na ty taneční obchody kvůli tomu krémovýmu tylu! Tady ho taky mají, i když by to chtělo okouknout...
Odpovědět
Jj, tyl krémový, šířky 140cm a 160cm od 49,-. Snad to není jen velkoobchod...
Odpovědět
Článek se načítá
bella poslu jeden odkaz, jsem ted z toho hin... ono to asi nebude tak rozdilny.. pripadne zkus jestli by ti neposlali kousek :)
Odpovědět
gepe, obchod na Vinohradech,m takže super!:-)
Odpovědět
bella, vidis, to jsem se ani nepodivala... o to lip pro obe! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky. ;-) dnes to vypadá, že bude zase krásně. za chvíli valím s malým na focení. jsme domluveny se skorošvagrovou, že necháme ty naše dva kloučky vyfotit a dáme to moji mamce jako dárek pod stromeček. to jsem zvědavá, jak se to focení bude klukům líbit. bude to trvat hodinu. :-| no a pak musím na matriku. to jsem taky zvědavá, jak pochodím. přítel totiž zjistil, že nemá rozsudek o rozvodu, že ho má asi u své právničky. tak se chci s nima na úřadě domluvit, že by si všechno napsali a ten rozsudek dodám později. už teď jsem z toho nervozní, bo naše paní matrikářka je pěkná fůrie, tak čekám, že mě z tama vyhodí. :-S tak zatím papa a krásný sluníčkový den vám všem přeji. 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno! já mam zase žaludeční neurózu, protože zítra je tu tak kontrola z Prahy, jenže do toho musim na poradu do Plzně, z který mě nechtějí uvolnit... no to jsem zvědavá, jestli se umím rozkrájet :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
bré ráno holky, tak co se tu o víkendu řešilo? jak jste si užily krásné počasí? u nás to bylo celkem náročné, v sobotu jsme pořádali travesti show, ale bylo to fakt super, kluci jsou naprosto úžasní :-) když jsme s nima pak popíjeli, tak jsem se domluvila, že mi na svatbě zazpívá Petra Janů Říkej mi :-)
Odpovědět
Dobré ráno.....já jsem po včerejšku totálně zničená a muž taky. Ani nešel do posilky. Nejsem si jistá jestli mám do toho Lutzu volat,či tam rovno jet a rozbít jim držky. Mně by to určo pomohlo... :-D Doufám,že budete mít krásnější den......
Odpovědět
Dobre ranko ...... co se tyka pocasi tak tu je zima jak na sibiri ( a navyse nam zabudli zabnut kurenie v office takze mrznem jak .... ). Avo nic si z toho nedelej kontrola dopadne dobre a este aj do plzne se stihnes doplazit :-p Markys tak to se tesime potom na fotecky .... dufam ze Vam to dobre dopadne x-) Loli tak to je pecka ja by im zavolala vynadala a potom jeste tam sla a chtela od nich napravu.... ty brdo to je sila, dufam ze nas to neceka ;-)
Odpovědět
Ahoj holky,tak jak je :-) tady je krásně slunečno :-) :-) gepe.ty babo ,to jsem ráda že jsi v pohodě už jsem měla obavy =-) =-)
Odpovědět
Niccky: Ono volat k nim je taky o nervy,víš? Taky doufám,že Vás to nečeká...
Odpovědět
holky jdu žehlit :-N :-N už tam mám kopu prádla ;-)
Odpovědět
ahoj holky tak jsem pěkně vzteklá......v sobotu jsme konečně koupili příteli oblek, padnul mu jak ulitý ikdyž byl šitý na míru na někoho jiného tak mu moc pěkně seděl a ani mu nevadilo, že je světlý....ale po včerejšku a návštěvě jeho rodičů mám pocit, že je zase všechno špatně a že prostě vše co si zařídím tak se neobejde bez dotazů divných a rozpačitých pohledů.....a hlavně už ví pomalu celá jejich dědina, že se budeme brát a přitom to neví část mojí rodiny, takže super, už se nás na svatbu ptala i číšnice ve vinárně, což je paní kterou neznám a je pro mě cizí.....tak mi to vyrazilo dech. Fakt už mě to nebaví!
Odpovědět
Frido: Chce to klid a pevný nervy. Já řešila naše,že se mi do toho pletou a bylo mi docela smutno z toho,že můj vlastní táta mi řekl,že moje svatba bude ostuda (kvůli tomu vyzvedávání). Už se doma o svatbě ani nezmiňuju a táta se asi už sžil s představou,že to bude po mým. Takže nějakou tchýni neřeš!!!! Držím palce.....
Odpovědět
Profilova fotka
frido a co se jim na obleku nezdálo? to že je světlý? vůbec si jich nevšímej, je to vaše svatba, pro příště se vyprdni jim cokoliv říkat a máš klid :-|
Odpovědět
Frido to je predse tvi svatba tak na ni budes mit to co chces ty ne to co chci nekdo iny. Vyprdni se na ne a nic si z toho nerob ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Loli,takže v Lutzu nakupovat nábytek nebudeme.Taky nás to čeká,ale časem. Fridoli,to je síla.Tak na tchýni se 100% vyprdni.Mysli si něco o prdelia vůbec jí neřeš.Hlavně že se líbí oblek tobě i příteli a že se v něm cítí a je mu dobře.Hrozný je,že až budete mít děti,bude to něco podobného.Vždycky jsou všichni hrozně chytrý.No a až se tě takhle na svatbu zeptá někdo cizí,tak koukej překvapeně....to nevim,že je svatba?My si ještě nejsme jistý,jak to bude,takže je to nějaká fáma.A až se to tchýni donese,tak at si láme hlavu.Nebo řekni,že svatba bude stejně jen ve 4,tak to nikde nechcete řikat.Třeba jim to dojde,že to fakt přehání.
Odpovědět
Profilova fotka
loli, tak Lutz mi nebyl sympatickej už tak nějak od pohledu při první návštěvě, takže aspoň vím, že tam opravdu ee, snad teda to zbývající vybavení vám dovalí v pořádku, já fakt nedám dopustit na IKEA, baví mě jejich styl, jejich vychytávky a nikdy nám při montování nic nechybělo, prostě bezchybný servis, takže u nás tvoří tak 80% bytu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Haili,přesně.Je to hezké,moderní a cenově dostupné.Lutz mi přišel drahej a nejvíc mě deptalo,že vůbec tam nepotkáš poradcemkterý by mluvil česky. ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?