Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Niccky,taky mám svatbu laděnou do bílo zeleno žluta.Máme svatbu v květnu,tak at je to jarní.V podtatě zelená a bílá je dominantní a žlutá je jen v prvcích.Aby nebyla ominantní,ale jen jako přizdobení a oživení,pač zeleno bílou kombnaci má hodně lidí. Bello,malá je v pohodě,je veselá,baští,vše ok,ale dneska ráno to vypadalo na falešnou březost,takže jsem zvědavá,co to je,pač u kastrované feny,kdy se vezme děloha a vaječníky jí už nemá co bláznit hormony.snad jí to neudělali blbě,jinak se po....u. Sousedi, ]-( Máme barák plnej "fajn" lidí.Při opileckých večer pak blijou z okna,kradou,co necháš chvilku za dveřma.Neuměj zdravit,dělaj bordela akdyž ho jenou děláš ty,tak na tebe buší na topení. bello,taky budu mít příští rok zlomovej.Rekonstrukce baráčku se blíží do finále a na jaře se už budeme stěhovat,takže už budu taky vesničanka.Díky bohu...Prahy mám plný zuby. ]-( 8-(
Odpovědět
pb, mrkni ke me do alba, neco taky pro tebe :-D jsem nejak... jsem cetla: "... aby nebyla dominantni ale jen jako prirozeni..." asi je to se mnou uz spatny 8-( pb: tak super ze se ma k svetu, s tou falesnou brezosti, kdyz to neprejde tak si s ni radsi zajdi na rentgen tak to my mame jinak stesti na sousedy.
Odpovědět
PB: aha, chuďěra, ještě další problém, co...no já mám Prahy taky plný zuby...
Odpovědět
Profilova fotka
pb, tak snad to bude dobrý! ježíši, když to slyšim o těch sousedech, tak zlatá naše bába! ;-)
Odpovědět
bella mam v emailu nejaky ppt snad 4 emaily se zavoji, chces to poslat pro inspiraci? ava, zaklepejt to na nehorlavy ;-)
Odpovědět
gepe muzu taky dostat ten mail jako inspiraci ??
Odpovědět
ahoj holky:no zase jste toho nakecaly :-D :-D :-D malý už je docelá dobrý,byly jsme ráno spolu v tesku a už nám určil jakou barvu bude mít vanoční stromeček-takže letos bude do modra :-) no a taky jsem si koupila další svíčky :-D :-D :-D
Odpovědět
modra je krasna, budes ju kombinovat so striebornou. My asi vydrzime toho roku s cervenou nechci nic kupovat kedze toto su nase posledne vianoce tu. A pravdepodobne vsetky moje vianocne ozdoby so stromcekom ostanu tu - podaruji to jedny znamej. Uz se moc tesim na buduci rok kdy budu nakupovat novy vanocni zdobeni :)
Odpovědět
gepe: já mám dojem, že jsou to emaily od ewulie, nebo ne? Ty nechci, paní je nespolehlivá (a nejsem jediná, kdo si to tu myslí).
Odpovědět
Profilova fotka
no já vlastně taky nevim, do jaký barvy budem ladit stromeček... hmm, předloni jsem měla výdobu stříbrno černou, loni v kuchyni smetanovo hnědou a stromeček byl stříbrno růžovej... budu muset něco vymyslet ;-) anka, je dobře, že je malej v pohodě, klepám na nehořlavý, jako u pb ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Anko,modro stříbrná je supr!!!Máme taky.Je to nádherný.Malej má vkus.A taky máme ještě zlato stříbrnou a střídáme to. ;-) Fakt do toho jdi.Neprohloupíš. ;-) Gepe a co myslíš v albu,přesného?Jo ty minibábovčičky jsou naprosto supr. Holky,docela uvažuju o plechu na pečení rohlíčku.Už jsou tam vytvarovaný,takže uděláš jen těsto a pak je jeden jak druhej.Máte některá zkušenost?!
Odpovědět
bella, jo myslim ze jo, ale ne aby sis od ni neco koupila, ale inspirovala. niccky ok, posli mi pls do IP email :-) anka, hoj masino :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pb, já na ten plech taky koukala, mají ho tenhle týden v nabídce v kaufáči, ale já se s tima rohlíčkama ráda patlám :-D
Odpovědět
Já mám stromeček barevnej, plno starožitých ozdob a hodně ptáčků, jsem na ně ujetá:-D. gepe, já už je právě mám, ale díky moc:-). Chtěla bych přesně takovej závoj jako má Eva Longoria na tý fotce v albu:-).
Odpovědět
no loni jsme měly oranžovo-medovou barvu,no já mám i banky do modra i střibrné,něco ještě dokoupíme,v tesku mají celou sadu za 199kč,takže to bude pěkné.Malý si tu zrovna kreslí stromeček a dárky,takže už to u nás začne ta vanoční atmosféra :-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já pravě ne,e.No a většinou se jich stejn ujme máma a ty poslední už vypadaj jak rohliky nebo malá veka. ]-( :-D Gepe,a to tam mám napsaný ještě ominantní,ale samo to mělo být dominantní.Viz výše.Ale problém asi máš:) Udělejte se Sipsons večer a třeba z ti to pomůže ;-) Niccky a budete nadobro teda tu v ČR nebo na Slovensku?!Taky mě to čeká,budu nakupovat asi taky nové ozdoby. ;-)
Odpovědět
bella za nic :) hele, my uz napr. dva nebo tri roky pouzivame opakovane dve stejny kolekce bonbonu na stromecek :-D
Odpovědět
PB - nadobro v CR tam se nam prave dokoncuje ten byt tak se moc tesime ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak vám mohly ty kolekce vydržet??? u nás by je přítel sežral :-D
Odpovědět
gepe.to jako máš doma nějakou starou kolekci :-N :-N :-N
Odpovědět
anka, ano dve mame, mlicnou a horkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to my máme na stromečku slaměné ozdoby. ;-) jen letos asi uděláme jen nějaký mini stromeček na komodu, aby ho malý neshodil. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markys, to víš, s takhle malým dítětem to sned ani nejde jinak ;-)
Odpovědět
gepe:tak u nás se to jí přímo ze stromku :-D :-D :-D takže když odstrojujeme stromeček tak už tam žádná není :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Niccky,tak to je supr. ;-) my právě už máme elektřinu,dnes tam máme topenáře,už budeme malovat,obkládat...paráda,paráda,paráda. :-) Na začátku to byl děs bes,vůbec se to nikam nehýbalo a najednou je to už téměř hotový.Stálo to za to.Už se moc těšim.Do přírody,okolo lesy.Bomba.V praze pouze pracovně. Gepe...to ta čoko musí vypadat.Raději asi nerozbalujete,vid?!Když jsme u těch kolekcí,tak jsem si vzpoměla na Arabesky...ty miluju.Zejména polomáčené....mnááááám. :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak u nás vždy na stromku zůstávají jen obaly s háčkama. :-D asi na to v noci chodí myši. :-D
Odpovědět
tak gepe to střiká lakem na vlasy aby to měla pořád tvrdé :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pb, mňňaaam :-D jsem si právě s arabeskama vzpomněla, jak jsme je se ségrou věšely na stromeček, a jak bylo doma teplo tak to želé povolovalo a opadávaly jak zralý jablka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,volala jsem na veterinu a prý se nemám bát.Že ještě může být pod vlivem hormonů.Takže léčba,zabavit,přivést na jiné myšlenky a milou hračku jí sebrat.Což ale už udělala mámina fenka,pač žárlí a nesnese,když moje Bellča něco má a ona ne.Takže supr ráno.Mámina škodolibá fenka s hračkou v hubě,evidentně se vysmívající mojí čubině a ještě na tu hračku pískala.Moje nasraná fenka v pelechu a řvoucí a plačící na celé kolo.Tak jsem ráda,že jsem mohla zdrhnout z práce.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda do práce,kurnik... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?