Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Svatbu by sem chtela zeleno ruzovu neco takoveho ( no nevim jaky kvetiny ci tulipany, gerbery, ruze......) http://www.beremese.cz/album/view.php... Aj odtiene zelenej a ruzovej by boli stejny jako nad tym obrazku :) Bella tak ten zivot ti uz teraz zavidim :(
Odpovědět
niccky: tak zase to bude hodně práce. Jsem zvyklá na pohodlný život v bytě:-D.
Odpovědět
me se teda taky moc ta ruzovo-zelena nezamlouva, radsi bych brala tu zluto-zeleno-bilou/smetanovou... anebo proste nejakou barvu v kombinaci se smetanovou niccky ale to je na tobe ;) jo a belle taky zavidim ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, já taky reju zatim na balkóně :-D a v každým okně mam truhlík s kytkama (jediný na paneláku)... my taky plánujem barák, s velkou zahradou, velkou světlou kuchyní...
Odpovědět
No život v domě je prostě o něčem jiným, i kvůli dětem, když s nima můžete kdykoli na zahradu...byt má taky svý výhody, ale taková snídaně na zahradě...
Odpovědět
ava, ja nemuzu mit prave na oknech i kdyz jsou siroky parametry... protoze je zateplenej barak a do toho se prej vrtat nemuze a i kdyz podle me to truhliky udrzi bez opory, tak prej v zajmu sousedu ee ]-( my jeste mame jasno v tom, ze v baraku budeme mit kazdy svuj vlastni pokoj - drahy it lab, nejen prace ale i konicek (stastny to clovek :), a ja nejakej svuj kutloch taky x-)
Odpovědět
bella, budu sprosta - neser! ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky historka ze včerejška pro pobavení... večer mi přišla smska od ségry, že sedí v hospodě a dozvěděla se tam, že jsem těhotná :-D :-D tak jsem se ptala, od koho to "ví" a prý od jedný ženský, která to ví zase od další... no zvláštní, u nás jsou asi vědmy, protože ani já osobně nevim, že bych byla "v tom" :-D :-D dneska jedu k našim, tak se musim pořádně najíst abych měla vidět pupek :-D :-D
Odpovědět
avano: no znáš to, jednou se pořádně nažereš a už jsou tady drby:-D.
Odpovědět
ava :-D :-D tak tim jsme si prosli na konci leta :-D volal drahymu nejstarsi bracha se svagrovou, ze prijeli z tydenniho tabora a tam prej se nejak bavili a nejak prisla rec na drahyho a na me, ze prej se ma, jak cekame mimo :-) a oni ze to by jako o tom snad meli vedet, ale ze ti ostatni ze neee ze je to zarucena zprava, tak volali a sondovali :-D my ty lidi ani nezname, ale bylo to zaruceny a snad se to rozneslo skoro po celym braniku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, já když si poprvý vyndala truhlíky na okna, tak hned u nás zvonila sousedka pod náma (taková čarodějnice), že mě upozorňuje abych je zalívalal opatrně, aby jí to nekapalo na parapet, že kvůli mě nehodlá furt mejt okna... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
můžu vám holky říct, že já jako cérka z dědiny to zas tak růžově nevidím. sice hezká představa opečovávat zahrádku a kuchyň venkovského stylu, ale realita je trošku jinde. :-D možná to je ale tím, že jsme v tom velikém baráku zbyly samé ženské, přesně 4. mamka, já, babička a teta. brácha ten se odstěhoval do bytu, takže skoro všechna mužská práce zbyla na mě. starost o topení. tj. každý rok skládat alespoň 80 metráku uhlí, pak ještě štípat dřevo, séct každých 14 dní trávu na obr zahradě atd.... jsem celkem ráda, že jsem se teď odstěhovala do malého baráčku jen se dvorkem. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, o mě to roznáší ženská kterou ani neznam... a ta druhá co to donesla do tý hospody mě viděla před čtrnácti dny na tom maškarním, měla jse na sobě sárí, tak si možná myslí, že to maskuju :-D :-D akorát že ten večer jsem vypila 6 piv, tak teda nevim :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
markys: tak u nás je naštěstí moderní topení, to já bych žádný uhlí neskládala, na to jsem moc velká fifi:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
markys já jsem taky z vesnice, vždycky jsem to okolo baráku nesnášela, ale jak teď bydlim v městečku v paneláku, tak začínám zase zpátky toužit po baráku, práci na zahradě a tak :-)
Odpovědět
ava, tak to ta pod nama nas hned prvni den stehovani - teda drahyho zprudila kvuli pracce, ze prej jako nemame prat jelikoz predtim ta pani ji minimalne jednou tydne vyplavovala kuchyni.. tak ji jen sdelil suse ze mame vlastni :-) podruhy si na nas otevrela, ze ten velkej truhlik nemame davat na zabradli smerem ven, ze ji lita na sklo (ma zasklanej balkon) bordel s asparagusu, tak jsem odvedila akorat ze to jsou trvalky a hodili sme na ni bobana a naposled co na nas vlitla, tak v lete nejak po obede, kdy nad nama meli maly dite v bazenku na balkone a bazenek vylivali dolu, nemluve o tom ze i to dite... ja celej balkon mokrej vcetne dreveny podlahy co jsme tam dali.. a to uz me opravdu mezi dverma nakrkla tak, ze jsem ji proste vtahla do bytu a at se laskave podiva ze to opravdu nejde od nas... od ty doby mame uplnej klid a je vzdy mila a zdravi :-D :-D
Odpovědět
no ja sem se taky dozvedela kdyz sem byla doma v juni ze mam vraj 2 rocni dite - chlapce, no ale hlavne je ze ja o tym nevim :-D :-D Tak ja jedu hledat nejake inspirace na zluto-zeleno-bilou/smetanovou....
Odpovědět
markys, vyrustala jsem jako mala taky na baraku, pak teda i v byte, ale vim moc dobre co je prace kolem baraku a na baraku... ale ty klady nelze uprit :-) nechceme mega barak, spis jen nejakej vetsi typu bungalov apod., na stary kolena se nikdo harcovat do schodu nebude a stejne deti se pak rozutecou do sveta..
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, no tak něco podobnýho máme u nás, taky na nás přišla hned první den co jsme se nastěhovali, že jí náš vysavač ruší televizi, v létě jí zase strašně zajímalo, proč kazdej den peru prádlo a minulej tejden mi říkala - vy jste taková pradlenka, co.... baba, jedna!!
Odpovědět
ava, tak to bych ji zkrouhla ]-( pekne se to schazi, pradlenka, fifi a kdo vi co jeste :-D
Odpovědět
Profilova fotka
počkej, za chvíli se tu objeví ještě ďáblík anka :-D
Odpovědět
:-D niccky, tak to blahopreju a kde to maly schovavas? jinak tu barvu svatby si opravdu dolad dle sebe jak se ti to libi :-) na nas nedej ;-)
Odpovědět
ava, anka neni tak ani dablik ale *** masina :-p ;-) :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, teda :-D :-D :-D
Odpovědět
gepe kdyby to vedele ze kde je :-D :-D Ale aj tak my sme mali najlepsich susedov chvalabohu su uz prec. Mlady par kolem 30tky a maji jedno holcinku. Kazdy patek a sobotu mali party ale brutalne, najhorsi to bylo nad ranem kdyz vsetci odisli strasna hadka ktora vzdy koncila robitymi taniermi, poharmi, zrkadlom ( kazdy druhu sobotu bylo rozbity zrcadlo v odpadkovymi kosi ) a ked ho sused vynasal tak bol cely krvavi....Hlavnou akterkou bola zena nie on. Raz nad ranom ked bol strasny kryk na chodbe tak som ich pozorovala cez dvere a ona mu rozbila flasu vina o hlavu......... O dva tyzdne v stredu rano ked sme sla do prace a byla sem na balkone zistit pocasi tak jeho veci lietali kolem celeho panelaku ona mu ji vyhodila :-D :-D :-D
Odpovědět
bella a pb - vpravo :-D :-D niccky tak ta je husta... chudak kluk :-.
Odpovědět
gepe: jojo, viděla jsem ho :-D.
Odpovědět
bella, ale to jsou uz doby davno minule... i kdyz je fakt ze pred 2 lety tyhle kosti zase vytahl, protoze jsme jeli na dovcu a hned druhej den jsem ho nechtic sejmula na minigolfu holi - tim spodkem primo do obliceje pri rozmachu ve stadiu extremniho nastvani ze mi to nejde.. proste klasik golfovej uder a on blbe stal :-N
Odpovědět
no chudak kluk a chudak ta holcicka :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?