Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
avano: těžko říct, naposledy šla paní hledat tu objednávku, tak doufejme, že jo:-).
Odpovědět
gepe: jojo, má tam moc hezký nový věci, tak dej potom kdyžtak vědět a přiobjednáme ;-).
Odpovědět
gepe: jinak myslím, že jsem tam zrovna vybrala dobrou prodejkyni, protože jinak tam maj všichni ty květy celkem drahý. No a tohle není žádnej hnusnej materiál.
Odpovědět
Profilova fotka
bella, tak snad jo ;-)
Odpovědět
avano: já myslím, že to bude v pohodě;-). Hlavně, ať ty boty brzo přijdou a jsou tam ty správný, ne třeba zelený atp. =-) :-D Klid.
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, holky můžu se drze zeptat, jeslti mi do IP pošlete odkaz abych mohla taky juknout?? :-D vrátim se za chvíli, letim do hasičárny :-D
Odpovědět
avo, pošlu
Odpovědět
Profilova fotka
avano, ty do té hasičrny lítáš každý den. neříkej, že si přítel zase doma zapomněl peněženku. :-D
Odpovědět
bella urcite priobjedname :-) a nasla si na vybornou! x-) kamaradka jak je vcera videla, tak hned testovala atd. :-N bella a markys, mozna maji v hasicarne dobrej svarak ;-) :-D :-D
Odpovědět
dobré ráno, holky :-) bello, tak snad nedopadnete jako já a přijde vám fakt dobrá barva :-D ;-) jo a my budeme výslužky taky dávat těm, co budou na svatbě...
Odpovědět
holky, ava má takovej romantickej, maloměstskej život, to by se mi hrozně líbilo:-D. Z úřadu do hospody, z hospody do hasičárny, pořád nějaký maškarní bály, to je fajn:-). gepe, už vybírám další kousky:-D. avano: právě mi přišel mail, že boty odeslali!!!!!!! :-) ;-)
Odpovědět
terinka: no to víš, vždycky je to risk, ale mám spíš pozitivní zkušenosti. Jinak my budeme výslužku taky dávat jen svatebčanům, ale koláčky možná i ostatním - pár sousedům nebo lidem z práce. To není drahá záležitost a my taky dostáváme:-).
Odpovědět
Článek se načítá
Pěkný šaty: http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to my budeme výslužky dávat celému příbuzenstvu a sousedům a taky do práce. zatím jsme to tak počítali na 30 výslužek. no a v některých bude třeba víc frgálů. to podle toho, kolik v které domácnosti je lidí. blbé na tom ale je, že takovýchhle výslužek do auta člověk moc nedá. takže to budeme jezdit sem tam... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, Gepe,včera jsem viděla Simpsnovi a hned si na tebe vzpoměla :-D Bello,Ava,držim palec,at jsou botky supr.A teri,neboj.Ty šatky se ti budou líbit a když ne hned,tak časem si je zamiluješ,neboj. ;-)
Odpovědět
bella tak na ty saty jsem koukala a maji je ve vyprodeji v 7th heaven myslim, teda aspon ty original :-) taky vybiram, je to mor :-D ava ma opravdu fajn zivot, taky bych to brala :-D S tema kolackama jste mi nasadily brouka do hlavy... drahy ale nebude rikat ani v praci kdy bude svatba, ostatne uz celkove budeme mlcet a nechame to rodinny tak asi kolacky rozdavat nebudeme, max po svatbe..
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak v hasičárně jsem byla proto,, že po obědě jedu k našim a přítel potřeboval poslat nějaký ventily našim dobrovolnejm hasičům, tak jim to vezu :-D teri, mě by i bylo jednou, kdyby měly ty boty trochu jinej odstín, jelikož ještě nemam šaty.. :-D bella, jupíííí!!!!! :-D :-D jo a díky za ten odkaz... jinak na svůj maloměstskej život si nestěžuju (teda jen občas, že tu není pořádný sportovní a nákupní vyžití :-D :-D ) ještě by to chtělo zahrádku, abych se měla kde vrtat a byla by to naprostá pohodička :-D
Odpovědět
gepe, já jsem je tam taky viděla. Líbí se mi ten jednoduchej styl a ten materiál - myslím, že je to hedvábí.
Odpovědět
avano: já k tomu maloměstskýmu životu taky směřuju, v Poděbradech je to dost podobný a člověk je tam pořád jako na dovolený:-). PB: ahoj, tak co novýho? Jak se má pejsek?
Odpovědět
Akurat som tu na beremku nasla pekny zelene tulipanky co vi nato?? Ladili by s bilou a ruzovou kombinaci?? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
ava a bella, zacina me iritovat, me by to totiz taky takhle bavilo a libilo se :-( jednou chci mit i kuchyn do venkovskyho stylu a tak.. bella ja nevim, ale jsou fakt nadherny! drahy se koukl ale klasicky ze to moc neoceni, ale rikal ze jsou hezky :-D PB to je od Tebe mily :-D :-D ostatne ja se vzdy u toho smeju ze tam ta podobnost jakasi fakt je :-D Teri, taky si myslim jako pb :-) jak bella.. co mala, jak je na tom?
Odpovědět
Profilova fotka
já dám koláčky asi jen v práci a šmitec.Pak budou jen na rautu,ale sebou nic dávat nebudem.
Odpovědět
jej, holky, tak já jsem naprosto velkoměstský člověk :-D vždycky jsem říkala, že bych z Prahy nemohla, no, to sice nevyšlo... 8-)
Odpovědět
niccky, asi ano, ale tahle kombinace se mi libi vic =-) a to proti ruzove nic nemam, ono by asi taky zalezelo jaky odstin ruzove by to byl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
niccky, já myslim, že tahle zeláná pastelová bude ladit určitě škoda, že ještě nemam představu o barvě svatby, protože některý ty kytičky jsou faaakt nádherný!!
Odpovědět
gepe: ty jsi v Simpsonovejch někomu podobná??:-D No tak já už budu za půl roku žít maloměstským životem v lázních a budu se vrtat v zahrádce a fakt se na to těším:-). Rok 2011 pro mě bude zlomovej ve všech směrech.
Odpovědět
ja se taky pridavam k temu venkovskymu stylu, hoci mame teraz byt novovstavbu ale to je taka nudzova moznost. Taky chci mat domecek na malej vesnici s krasny zahradkou plnou jahudek, malin, jablucek..... a kuchyn venkovskyho stylu.....
Odpovědět
ava, tak to ja bych i mela, protoze u nas je to v podstate jedno :-D ale chtela bych to ladit vic do prirodna... ale nemam saty a ani barvu, takze to hlavni ladit nemuzu sebe a drahyho.. a diky tomu jeste par dalsich veci.. pb, ted me napadla jedna vec.. jak budou mit povinne vsichni panove ksandy vcetne zenicha - tak jemu bych mohla udelat primo na simps jeho :-D :-D ale to by asi pochopili jen vsichni z jeho strany a z moji jen par :-D
Odpovědět
niccky: pěkný, ale já osobně bych růžovou a zelenou dohromady nedávala.
Odpovědět
bella ja ne =-) no pisnu ti to do IP, ma to navaznost na to, jak tady holky resily co vyryt na prstynky, jestli jmena a datumy, ci prezdivky a tak... :-D niccky, taky tak nejak i kdyz ne novostavba, ale taky chci rejt atd., zatim reju jen na balkone :-D 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?