Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
pb, uz chapes, ne? 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Tak nevěsty,pro dnešek se loučim.Zítra se tu zase zvokážu.Ahooooooooooooooooj 8-) :-D
Odpovědět
pb, krasny zbytek dne! ;-) :-D
Odpovědět
PB: hezky vecer Koupila jsem si dnes casopis Moje svatba a reknu vam...je naprd. Nic zajimaveho tam neni. Zacinam se ted obavat aby to vsechno nedopadlo jako Hoffik :-|
Odpovědět
Profilova fotka
loli: být tebou, tak zkusím ty Petřínské terasy. Nemusíte mít přeci hostinu i ubytování na jednom místě ne? A nebo ten Nebozízek je taky super.
Odpovědět
ahoj holky, jsem tu jenom na skok a zase poletím:-) Jak se máte? Já začnu chodit na box a už mám domluvený boxovací pytel, je to super relaxační a vybíjecí pomůcka, když máte vztek:-D
Odpovědět
Profilova fotka
frido: To ti fandím;-) Já až mi bude konečně líp, tak se taky do něčeho vrhnu..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám další dotaz- když máte svatbu mimo radnice, nebo místa, kde normálně oddávají...máte s tím místem písemnou smlouvu? My jsme nějak nic nesepsali a i když ten člověk vypadá solidně, tak má deformace z povolání mi velí s ním raději ještě něco sepsat, aby nás nevypekl..
Odpovědět
amad, nemame zadnou smlouvu s oddavajicim :-) a na nase misto mate zaplacenou rezervaci na salon a zahradu - kde budeme mit obrad, atd.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: Jenže my máme tu loď a s matrikářkou se jdeme domlouvat za týden...prostě se bojím aby nám pak v den svatby neřekl, že si tam místo nás dal někoho, kdo si zamluvil loď na celý den, takže mu vydělá víc... :-|
Odpovědět
Amad: Já bych určo šla do smlouvy!
Odpovědět
Jen tak mimochodem,jste fakt grafomanky. Vůbec nejsem schopná to dočíst. Co se týče toho časopisu Moje svatba,tak jsem tam našla pravidla etikety svatební hostiny.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a co je tam loli zajímavého? už vidím, jak naše hosty poučuju o etiketě. :-D se tam všichni opijou a udělají si svoji etiketu. :-D :-D :-D
Odpovědět
MArkys: Na straně ženicha sedí nevěstiny rodiče a obráceně. Jinak se tím vyjadřuje odmítání nových rodičů. zajímavéééé
Odpovědět
loli: to je pravda. My jsme právě řešili, jak to udělat. Má to být výrazem spojení rodin.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to by u nás seděly jen mamky, bo já taťku už nemám a přítel se se svým otcem moc nestýká a na svatbě ho rozhodně nechce.
Odpovědět
Markys: Tak aspoň tak
Odpovědět
Podělila jsem se s Vámi o naše zásnubní prstýnky.
Odpovědět
Profilova fotka
loli, moc hezké :-)
Odpovědět
Díky :)
Odpovědět
Profilova fotka
a jaká místa máš teda na seznamu zítra?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko všem :-) loli prstýnky jsou moc pěkné. ;-)
Odpovědět
Dobre rano,nevestinky....... Markys: diky Hailie: dnes jdu do hotelu Na Zamecku a Volcano Complex. A v patek Nebozizek a Yasmine a schuzky ve dvou agenturach.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno ;-) včera už jsem odpadla, protože sotva jsem přišla v šest z práce, hned jsme razili s kámoškou a přítelema do kavárny. vypadá to, že se kamarádka bude vdávat tak ňák jako já, tak to by bylo super, protože bysme mohly lecos plánovat spolu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak kámoška se bude vdávat tak nějak jako ty? :-D takže ty už máš termín? ;-)
Odpovědět
Ava: Tak to muze byt hrozne fajn. Jen abyste nedopadly jako ve valce nevest :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré jitro,všem. Teda Loli,ty ses do toho pustila s vervou,ale to je dobře ;-) At máš do konce roku pak klid.Místo na obřad a hostinu je fakt základ.+ fotograf. Já nevim,já jsem chtěla,aby moji rodiče seděli vedle mě... :-N Ale tak mě je to celkem fuk. Amade,třeba na zámcích to tak chodí,že tu smlouvu máš,abys věděl,aoc všechno je předmětem pronájmu,jak se v prostorách chvat.+ při placení za pronájem ti dají klasicky účet nebo pokladní lístek.Abys měla v ruce,že jsi to zaplatila,na které je to datum.Docela mě překvapuje,že oni sami ti žádnou smlouvu nedali.Podle mě i matrika by měla chtít vidět smlouvu,aby věděla,zda jsi to opravdu ty a zda máte opravdu to a to místo obřadu zamluvené...nejsem právník,ale jen tak usuzuju selským rozumem
Odpovědět
Profilova fotka
markys, oni zatim taky neví, ale chtějí léto... loli, naštěstí máme každá trochu jinej vkus a styl svatby bude dost odlišnej ;-) aspoň teda doufam... my se do detailů nepouštěly, aby jsme neotrávily kluky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,tak to je fajn ;-) Aspon se vyřádíš a budete se moc motivovat.Už máš aspon nějakou představu datumu,kdy teda bude svatba?! Loli,zásnubní jsou moc pěkný.Už jsi prsten mužovi dala?
Odpovědět
PB: No jasně :-D , to je ještě nadšení ze zásnub. Ava: Tak to bude v poho.....Já mám svatebně naprosto nepoužitlné přítelkyně.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?