Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, pamatuju že jste tu kdysi dávno psaly o těch příveskových náramcích, nemohly byste sem ještě jednou hodit odkaz? přemýšlím nad dárkem pro mamču a snad by se jí mohl líbit
Odpovědět
Ahoj, s vama se clovek vzdycy zasmeje-) ja byla rano na radoby obchodni schuzce, koupila jsem kus hoveziho, tak delam vyvar...abychom meli co jist s malym-) a drahy to mel k veceri-) je tu bordel a jsem nejaka unavena a odpo jsem slibil anavstevu tchyni...to se mi teda chce...jinak kazdy den chodim vencit k Diplomatu, tak si vzdycky rikam, jojo PRISTI UNOR!!!!
Odpovědět
porodnibabka.my tam máme zatím vyryté jenom jména a po svatbě si tam necháme vyrýt i datum,to budeme mít v ceně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pb, asi jenom křestní jména... nebo taky nic :-p anka já jdu zejtra na břišní tance, je to super na bolesti v zádech ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,máš pravdu,že cvičení je na bolesti zad naprosto super.Já jsem opravdu trošku naposilovala zádový svaly a bolest je pryč.Supr. ;-) Já právě zas přemýšlím,že jenom datum,ale to jméno bych tam chtěla taky,ale zase to nebude asi pak moc čitelný :-( V tomhle jsem teda dost nerozhodná. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
čau hest, tak si jděte s malým lehnout :-) a odpočívej, mňam vývárek hovězí bych si taky dala, já budu dneska dělat z kuř. křídel rytinu na prstýnkách jsem zatím neřešila, možná tam taky nic nedáme, nebo třeba jen iniciály, máme je oba stejný :-)
Odpovědět
porodnibabka.moje mamča tam má jméno i datum a je to fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když moje jméno je zas tak dloooouhý.a za to ješě 27.5.2011.to bude muset mít přítel prstýnek pro slona,aby se to tam všechno vešlo. :-D Mně by se líbila třeba nějaká zdrobnělina,ale to je ještě horší. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ježíš, pb, teď jsi mi připomněla, jak mi tchýně říká Nanuško ]-( ]-( ]-( ]-( a přítelovi Zbyňoušku... :-o no hrůza, žádný zdrobněliny!
Odpovědět
no holky tak já už jdu,musím dát do těla :-N :-N :-N tak zatím, možná že tu večer mrknu pokud nebudu k.o. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
avano :-D :-D :-D tk ted jsem si málem cvrnkla :-D :-D :-D Nanuško :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zbyňoušku, tak to je síla :-D se divim, že to příteli nevadí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Hailli, tady http://www.pandora.net/cs-CZ/jewellery :-) me uz to proslo do budoucna u pritele, ze za deti, a vyroci atd., ze to bude jednodussi takhle nez nejake sperky apod., protoze vetsinou mam vse stejne ve sperkovnici zbynousek a nanuska me pobavily, diky! nanusko :-D :-D
Odpovědět
Hailie: jasne zitra jdu do dalsich dvou. Ale proste me prekvapil, v patek mam schuzky s dmea agentkami,tak uvidim co mi doporuci. Jeste zvazuju ten Nebozizek..... Diky za dopo,mrknu se.
Odpovědět
Profilova fotka
přítel to nesnáší a já se mu nedivim... tchýně je fakt cáklá.... přítelovo brácha je Richard a jemu zase říká Ríšenko :-S
Odpovědět
a k te rytine,ja bych chtela citat z Prodane nevesty: v kazde dobe budem verni sobe. Ale nevim jestli se mi to na tu moji 48 vejde
Odpovědět
Profilova fotka
loli,to mi fakt přijde dost dlouhý, hlavně aby se to tam vešlo, tak by ta písmena musela být takový blechy, že to nebude ani vidět..
Odpovědět
podle me se to vejde, zalezi na sikovnosti zlatnika a vyber pisma rytiny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tay mi to přijde dlouhé... :-N Ty vole Ríšenko???No,tak to je teda už mazec.Kucí kolem třicítky,ne?A pomalu na ně mamina žvatlá. :-D :-D Nanuško,nemáš to jednoduchý,ale tchýně to asi myslí dobře :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak aspoň vidítě, proč svojí tchýni nemiluju :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pb: my si tam nechavame dat Mira&Elis 27.5.2011 ;-)
Odpovědět
ja sem premyslala ze na muj prstynek meno pritele a datum a na jeho moje meno a datum....co vy nato? Myslim ze cele meno je prilis dluhe.... Avano aspon mate doma veselo :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
niccky, tak přesně tak to mají na prstýnkách moji rodiče ;-)
Odpovědět
uz ked sme pri tej teme neviete kolko to stoji ak si tam chces dat nieco vyrit??
Odpovědět
Profilova fotka
Někde je to v ceně prstenů,někde třeba 200 kč navíc. ;-) Většinou je to ale v ceně.Třeba u ocelových se doplácí. amade,to je docela pěkný.Taky jsem přemýšlela K+L 27.5.2011
Odpovědět
Profilova fotka
já totiž přítelovi jménem vůbec neřikám.Jen když mě fakt hodně zlobí.Doma mu taky tak neřikaj.Má takovou přezdívku už od dětství a já jí právě používám taky,ale na prsten mi to asi nedovolí. :-N
Odpovědět
tak u nas je to to sami menem si nerikame :)
Odpovědět
Profilova fotka
No,nevim,pořád nejsem rozhodnutá,co tam necháme vyrýt,ale už příští týden jdeme ke zlatníkovi :-N Tak snad poradí a nebo to detailně proberu s mužem...
Odpovědět
pb, tak co se tyka prezdivky, nemuze mit drahy svoji prezdivku vseobecnou, ani jak mu rikam doma, to proste nejde :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe,je to nepublikovatelný??? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?