Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
gepe:no on je taková mrčka po tatínkovi :-D :-D :-D ale když není tatínek doma tak je vpohodě a jak tatínek příjde tak to už za ním letí a tatínek je uplně hotový :-D :-D :-D markys.to není špatný nápad ale oni tam asi budou mít víc stejných cd :-D :-D no není to zas až tak strašné ale je to strašné :-N :-N :-N
Odpovědět
markys:stoho si nic nědělej my máme pc doma rok a taky moc toho neumím :-D :-D ale co potřebují to si udělám,takže taky nejsem žádný odborník :-D :-D
Odpovědět
markys v pohode, powerpoint se da zvladnout a muzes si tam davat i obrazky a pozadi a vse proste jak se ti bude libit ;-) anka, tak takhle si myslim, ze to bude presne i u nas az budou deti :-D
Odpovědět
gepe.no tak ti přejí hodně štěstí :-D :-D :-D protože tatínkové kazí výchovu :-N :-N
Odpovědět
Dobre rano prajem vsetkym, ja sem vcera mala mensiu absenciu no ale vy ste psali o dusu :-D Vcera bol jeden z tych dni ked som mala zlu naladu a dokonca mi bolo aj zle tak som lezala pod dekou cely popoludnie. Loli - ty prstynky su krasny...hlavne nech se ti jedno z tych miest paci:) Anko prajem skoro vyzdraveni
Odpovědět
anka, po drahym jdou vsechny deti a vsechny zvirata, ja to proste nechapu =-) :-N nastesti vime uz za ja budu ta razna a on bude pri me - uz to mame i otestovany :-D i kdyz je fakt, ze vlastni jsou vlastni, no uvidime 8-( niccky hezke i Tobe, uz je aspon trosku lip? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No,Anko,tu hudbu si umim živě představit.No,ale zas lepší,než když ti tam hraje nějaký "umělec"na klávesy a co to ton,to přehmat. :-D To je pak z krásný atmosféry kabaret. :-( Gepe,taky ráda dělám v powerpointu.A ještě používám GIMP.Takový fajn grafický prográmek. ;-) Umí toho hodně,ale člověk an to musí postupně přijít a naučit se to ovládat.Pak ještě jde ve wordu.Budu si tam dělat jmenovky.
Odpovědět
gepe trosku lepsie ale stale mam naladu pod psa............ani cokolada nepomaha....mozno skusim becherovku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, já doufám, že nám s bellou vyjdou ty boty, co bude objednávat a pak taky přijde balíček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak powerpoint a word a exel docela zvládám, ale už jsem v tom dlouho nedělala. :-D ještě mě tak napadlo, že bych si ztáhla to svatební oznámení a zkusila ho nějak upravit. jen nevím, jestli to nebude nad moje síly. :-D pb to mi ani nepřipomínej. mám takové tušení, že u nás na úřadě právě mají paní, která hraje na klávesy. teda alespoň před pěti lety to tak bylo =-) ale mám pocit, že mají i možnost vlastního výběru na cd, ale to by tam pak musel pouštět některý ze svatebčanů. no ještě uvidíme, jak to nakonec dopadne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A Gepe,ty už jsi vyzdravená?nebo stále ještě chorá... Niccky,becherovka je možná leší řešení,než nějaká hnědá hmota...myslim tim čokoládu... ;-) Avano,takže do těch botek jdeš?!
Odpovědět
Profilova fotka
a avano ty v těch botkách půjdeš po louce k oltáři? =-) tak to jsi teda dobrá. to ti fandím. :-D já bych v těch botkách neušla ani po rovince. ale jsou moc krásné. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
porodnibabka:no mám výběr z cd ale bude to živá hudba housle a varhany,my máme v opavě na obřadě největší varhany v celé čr.a hrát budou lidi z našeho divadla,takže to jsou profesionálové :-) niccky.tet jsem malýmu měřila teplotu,tak už mu klesla a dokonce už něco snědl :-) tet se dívá na pohádku
Odpovědět
vcera cokolada zabrala ale dnes nie :( tak ja si asi budem robit vsetko vo worde je tam vic moznosti ( uz se tesim na svetebni noviny, taky asi svatebni oznameni si budu delat sama a menovky taky ) Jeste to budu musiet nejak vymysliet lebo chci mat oznameni na ten taky hrubsi papir tak nevim jak to udelat asi to dam nejakej firme ale jenom vytlacit a taky chci mat ten novinovy papir na svetebni noviny x-)
Odpovědět
gepe:noí jak píšeš vlastní děti to je jinak :-D :-D takže věř tomu ty budeš ta rázná a tatínek ten hodný,já to znám,muj tatka ten nás taky rozmazloval a mamča byla ta přisnější ale tet když mám svoji rodinu tak to chápu :-D :-D :-D
Odpovědět
pb, na jmenovky se da najit i na tom odkazu co jsem poslala markys a rovnou k tisku :-) normalne vcera a predevcirem jsem se strasne potila, hlavne vcera kor po polivce, ale dneska je mi uz lip :-N tak musim zaklepat:-) niccky, tak becherovka i me zveda naladu, tedy spis jager :-D ava, me uz prisel, dam fotky do alba co uz mame, stejne asi nezabranim tomu aby to nekdo kopiroval... 8-( a taky obnovim to puvodni nejak.. jsem zvedava na ty vase botky :-N markys, vyzkouset se da vse, jen to nekdy chce trpelivost ;-) :-D
Odpovědět
anka, tak to si k Tobe budu chodit nejen pro dobry recepty ;-) :-D :-D
Odpovědět
niccky u nerovnyho papiru je asi lepsi si to nechat nekde vytisknout, ale taky neni zaruka ze to bude dobry... vseobecne ten tisk na nerovny je blbej na udelany... takhle jednou i zmrsili totalne obycejny vizitky 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no já ty boty miluju :-D buď to udělam tak, že k oltáři nakráčim vtipně v balerínách a před oltářem budou vedle ženich připravený botky to kterých jenom vkročim, což si myslim že je jtaková veselá varianta a nebo je budu mít na focení ;-)
Odpovědět
gepe:už si tu buchtu dělala? :-)
Odpovědět
anka, ukazu foto, mmntik, jen najdu a zmensim, kamaradka si rovnou odnesla jeste cerstvy pulku plechu :-D
Odpovědět
avano to se chces prezuvat priamo pred oltarem ?? :-D :-D ty mas ale napady
Odpovědět
niccky:no my jsme tu všichni trošku střelení :-D :-D :-D takže blbé nápady tu mají většina z nás :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
anko - suhlasim :-D :-D
Odpovědět
niccky a casto se stane ze nejdebilnejsi mam ja =-) 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, myslim že si nemáme co vyčítat :-D my stejně chceme tu svatbu pojmout v takovým dost odvázaným duchu, takže to že bych se přizula před oltářem je to nejmenší :-D :-D
Odpovědět
takže se přihlásily všechny :-D :-D :-D kterých se to týká :-N :-N
Odpovědět
ava a anka, je fakt ze s vami je radost vymyslet :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
znáte to, potrefená husa se vždycky ozve :-D :-D loli, teď jsem četla že svatby dělají i v národním divadle... http://www.novinky.cz/domaci/215887-m...
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, ty květy vypadají fakt krásně!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?