Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
na opary právě taky trpím a u mě se to projevuje tak, že v listopadu začnu kašlat a kašlu tak do května, června... ale tak že na to nepománá níc a už se mi stalo, že jsem se i z kašle pozvracela... prý je to právě imunita...
Odpovědět
ava zkus taky ten imumed ja fakt nechci za ne lobovat, ale uz jsem tam dostala i po peti letech kamaradku a nemuze si vynachvalit... me jedine tam dali dohromady :-N
Odpovědět
Gepe: Já mám tady svýho supr doktora,neskutečně se to zlepšilo. Ava: já nikdy kašel neměla, celej život jen angíny. Ten neléčenej bacil mi rozežral mandle tak mi vytrhli, je to o kus lepši. Hlavně pan doktor Klíma je zlatej.
Odpovědět
tak ja musim odviest pritele do prace prijet domu v 4 a tak budem chrupkat tak do 6.20 ;-) jeste ze moja imunita je celkom v pohode, no naposled som bola chora 6 tyzdnov vkuse na antiobitikach a to nebola ziadna slava....
Odpovědět
Profilova fotka
holky, to už je pomalu, abysme si založily nový téma "my mrzačky" :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
loli, tak jestli mas dobryho doktora tim lip! moje prakticka je taky vynikajici diagnostik x-)
Odpovědět
Tak moje praktická mi dva roky na horečky 40 a streptokokovou angínu předepisovala čajíky. Holky,já se asi loučím. Musím se jít vykoupat ať v tý Arii vypadám trošku jako já...
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: dobrá hra...nepodařilo se mi dostat ani přes druhé kolo:-D
Odpovědět
loli, jako clovek rikavam ;-) :-D tak to ja si nemuzu na zadny doktory stezovat, krome spatnych zkusenosti se zubari.. btw> kdyby jste o nejakym hodnym a schopnym vedely tak dejte vedet :-) taky mizim, jdu na vyhrivanou decku a popijet bylinky, hezky vecer ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mějte se!
Odpovědět
jé, já mám taky sníženou imunitu... a ještě sníženou funkci štítný žlázy, taky legrace :-p loli, chceš teda shánět ty tradice? jsem se na to stejně chtěla mrknout kvůli sobě, ale kdybys na to třebas nějak spěchala... 8-) gepe, taky jsem měla mizerný zkušenosti se zubaři, teď jezdím k pratetě a jsem vysmátá 8-)
Odpovědět
tak se majte dobru noc
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no teda holky tady je to samý marod. musím to zaklepat, ale já už roky nemarodila. 8-) vlastně marodila nedávno, ale to bylo jen tři dny. dostala jsem zánět do prsu no a to byl docela záhul. malý měl asi 5 měsíců a já jsem musela kolem něj celý den lítat s horečkama a ukrutnou bolestí v prsu.
Odpovědět
Profilova fotka
markys já s tim taky nemarodim, ale je to dost otravný :-S jo, slyšela jsem, že zánět v prsu při kojení je strasně bolestivej :-(
Odpovědět
Profilova fotka
taky koukám, jaký je tu lazaret :-) já jsem teda odolný jedinec, ale zas když už mě to skolí, tak pořádně, no naposled už je to pár let zpátky nějaká střevní viroza, 40horečky, nemohla jsem týden dát cokoliv do pusy, jenom vodu po lžičkách a nutridrink taky po lžičkách, to byla dobrá odtučňovačka :-D, jinak jen běžně rýma, kašel, moje doktorka mi vždycky říká, že být všichni jako já, tak zkrachuje jo ale markys, zánět v prsu to je teda maso, já měla jenom náběh, brutálně zatvrdlý mlíko, no nakonec pomohla slivovice :-) jinak by mě zánět taky neminul
Odpovědět
Gepe: Pan doktor Dvořák v Lípě,úplně suprovej. TeĎ mamince spravuje zubiska,který ji zničili dva doktoři.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, moje zubařka je fajn, ale zatím mi dělala jenom plomby, takže těžko soudit :-D ale je fakt, že to je od ní takřka bezbolestné, já musím sehnat přítelovi, za 15let v praze toho nebyl schopen, aby si tu pořídil praktika a zubaře atd. na to, že by měl chodit na kontroly na gastro a s ledvinama, tak na to pěkně peče :-S teď v nový práci jim naštěstí platěj soukromou kliniku, ale zubař tam není :-) tak se musim zeptat tý mojí, jestli by ho nevzala, jinak kamarádi a ségra chodí k jednomu na malé straně, ale ten si to teda nechá řádně zaplatit, ale prý je výbornej
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, tak mně zas pomohly tvarohové obklady. ;-) jste mi připomněly, že bych si měla taky někdy zajít k zubaři. ]-( bojím se ho jako čert kříže. :-D
Odpovědět
Já teda nemám ani jeden kaz,ale mám jeden křivej zub,takže by to chtělo rovnátko,ale moc se mi do toho nechce. Jinak všem přeji krásné ráno. Tady u nás krásně svítí sluníčko,mám vážně skvělou náladu! Takže ji Vám přeji také...
Odpovědět
dobré ranko holky,no já nemám žádné nemoci :-N ale když už mám chřipku tak to semnou pořádně šlehne ale já jí mám tak možná 1 do roka :-D markys.já tam taky nechodím :-D :-D :-D s dětmi chodím všude ale sama ze sebou vůbec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem anka ráda, že nejsem sama takový lajdák, co se týče doktorů. :-D jediný doktor, ke kterému chodím pravidelně je gynekolog. :-D a to jen kvůli tomu, že potřebuju prášky. ]-(
Odpovědět
markys:tak já jsem opravdu lajdák,já nechodím nikam :-|nesnáším to ]-( tak co je u tebe něco nového? :-) no já musím vybrat tu hudbu na obřad,včera ten muj si to pustil a stačilo mu to :-D :-D :-D říká mi něco tam vyber :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
u mě nic nového. v sobotu si osobně pojedu zarezervovat šatičky, bo paní v salonu si nebyla jistá, jestli mluvíme o těch samých a zrovna se tam juknu na nějaké oblečení pro mlaďochy. ;-) švagrová by chtěla pro svojeho dvouletého frak, tak se musím poptat. :-D no a já musím ještě obléct ročního a 8letého. :-D za 14 dní jdu dávat papíry na matriku, tak jsem zvědavá, jaké skladby mi nabídnou oni. :-| a kdy do alba hodíš svoje prádýlko? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loli ty se máš. tady je pěkně hnusně. mlhavo a sychravo. a co dělá kotník?
Odpovědět
no nemám šnůru kmobilu a foták mám obyčejný,na vánoce si chceme pod stromeček koupit nový digi foták,a v kameře zase nemám pamětovku a cd :-D :-D :-D takže tet vydaje šly na něco jiného tak nemám nic :-D :-D :-D no já se polepším a pak to tam dám :-N :-N :-N
Odpovědět
hezke ranko :-) holky my hudbu budeme vybirat tak - zivou, ze budeme obrazet jazz kluby, ostatne v pondeli jsme zacali.. :-N loli a hailli, dekuju, muzete mi prosim do IP napsat jmena? diky! markys, ja prave co mam hodne spatny zkusenosti se zubari, tak hledam nekoho, kdo by proste byl schopny zuby nejen jen plombovat a trhat.
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ráno :-D u nás se konečně po pěti dnech zvedla inverze, takže taky svítí sluníčko ;-)
Odpovědět
tady taky slunickulinek a 7,2st venku ;-)
Odpovědět
ahoj holky.no to počasí by tak mohlo vydržet až do konce listopadu,tak ani nebylo v září.Jo to počasí si snáma dělá co chce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka jen jestli to nejsou výmluvy. :-D taky pořád přemýšlím nad spodním prádlem. strašně moc se mi líbí korzety a vždy jsem si chtěla nějaký pořídit, ale nevím jestli je to zrovna dobrý nápad pod svatební šaty. =-) anka tu podprsenku máš klasický střih nebo nějaký spešl k šatům? aha tak to přišlo od tebe avano. u vás se inverze zvedla a u nás si zase sedla. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?