Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
markys.neboj bude :-) :-) jak budu mít hotové ty prstýnky tak to všechno pak nafotím a dám to všechno do alba
Odpovědět
markys:dnešní dětičky jsou pořádni hajzlíci :-N protože co si dovolují k učitelům to my nemohly,a hned letěla jedna :-D :-D :-D avano.já ani nemluvím,to muj otec jak vlezl k nám do třídy tak hned učitelce nadal že je čarodějnice,protože si na mě zasedla :-D :-D :-D takže u nás taky bylo veselo,vždycky pan ředitel hlásil kdo má jít do ředitelny a já tam nemohla chybět :-D :-D :-D a to muj tatka byl s ředitelem kamarád :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka přesně tak. to i ten náš jednou přišel ze školy a že si mu paní učitelka dovolila dát dlouhý úkol do psaní. nakonec z něho vylezlo, že to měli dělat ve škole ale on řekl že ho to nebaví, tak celou hodinu stál na hanbě a já se s ním pak musela doma skrz ten úkol nervačit. ]-( taky každým dnem čekám, že mi ze zlatnictví zavolají, že máme hotové prstýnky. už se nemůžu dočkat. :-D
Odpovědět
my je budeme mít 18.tak už se taky nemůžu dočkat ,připadám si jako malé dítě které se těší na hračku :-D :-D :-D jo holky ještě takový dotaz,já bych chtěla hned jet na nějakou svatební cestu a nechci si brát sebou zlato tím i snubní prstýnky,protže mám strach že by se mi v moři třeba stratil nebo tak něco,máte někdo stím zkušenost :-)
Odpovědět
Ani, za malo :-) jinak k ty skole, je fakt ze deti jsou v dnesni dobe rozmazlene, resp. si casto nevazi veci jak svych tak cizich.. anka, hotelovy ci pokojovy trezor - ale i tak se stava ze z nich veci mizi... takze? na gumicku se skobickou a za plavky pripevnit kdyz pujdes do vody, nebo kolem ruky coz je lepsi;-)
Odpovědět
Tak ted sedim v buse do Praglu na tu schuzku v hotelu....a predstavte si,ze moje svedkyne ma od pritele zakazano chodit za skolu,takze se mnou nejde. A moje druha nejlepsi kamaradka se mi ani neozvala,protoze ji jeji pritel vzal telefon a nechce ji ho vratit,takze ona ani nevi,ze se budu vdavat :-o . Strasny. Jinak ja jsem taky mela peknej pytlik na backurky, pytel k lavici a igelitku na VV. Navic taky povinne ubrousek ( hadrovej) na lavici,kdyz jsme svacili.
Odpovědět
jinak jeste k tomu detstvi... se mnou byly problemy uz ve skolce - oddelena postylka ze rusim deti, mela jsem zakaz si hrat v kuchynce, iritovala me jednoduchost deti kdyz se o neco hadaly... a to pokracovalo i ve skole.. stale bojovnik za lidska prava a spravedlnost ze i mama byla kvuli tomu na koberecku ze jsem se vzbourila ve treti tride proti spatnemu znamkovani dvou spoluzaku :-D :-D
Odpovědět
a taky povinne zasterky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loli, co je to za lidi??? tohle kdyby si ke mě přítel dovolil, tak už rozhodně není můj přítel! anka, a nemůžeš to třeba nechat mamince a jet úplně bez šperků??? budeš to mít bez starosti...
Odpovědět
holky, tak ted se normalne bavim, jako kdyby to psala o me :-D :-D http://prolevaky.cz/clanky/preuceny-l...
Odpovědět
U nas bude snubaky navrhovat Tom,aby ladily k zasnubnimu,ktery tak narhnul.
Odpovědět
Dobre ranko prajem vsetkym..........tak ja uz mam hrozne rano za sebou :-D co sa tyka lekarov tak to ja som na nich expert ja jdem len vtedy ked uz je velmi zle, a tie skusenosti co mam zo zubarmi tak to je koniec.....dokonca ani k gynekologovi nechodim pravidelne :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
gepe, já byla taky bojovník! :-D ve čtvrtý třídě jsem seřvala učitelku, co měla dozor na obědě, protože ignorovala, že mojí ségře ubližoval spolužák a ona vynadala právě ségře... a ve čtvrtý třídě po nás učitelka chtěla abysme jí řekli, koho volili naši rodiče... tak jsem jí řekla že volby jsou tajný a že je stará komunistka :-D :-D ona to teda byla pravda, ale od desetiletýho caparta je to drsný :-D :-D jooo zástěrky si taky pamatuju :-D fuuj a taky vážení na první hodině tělocviku před celou třídou... to bylo tak potupující...
Odpovědět
ava :-D s tou prvni tridou mam porad pred sebou to, jak pro me bylo v prvni potupny se na telocvik prevlikat do cvicebniho ve tride spolecne :-N a co jeste, tak klasickej zapach ze saten na telocvik, modry cvicebni kalhotky, a celkove ten dril, zahradky a dilny - ty me mj. hodne bavily jo a klasicky chlebniky a bojovy poplachy a i cviceni :-D
Odpovědět
Avano: u ty,co ji telefon uplne zabavil,to vubec nechapu. Je to hrozne prapodivne a uz rok se nam neozvala. U svedkyne je to tak,ze radeji ustoupi nez aby se hadala.
Odpovědět
Profilova fotka
fuuj, pochodový cvičení, kdy jsme si museli povinně přinést buřta, mís sebou rybičku (malej nožík), vyfasovali jsme plynový masky a po cvičným polachu jsme šli do přírody péct buřty... a to za vás to bylo ještě brutálnější protože já šla do první třídy až v r. 1990, ale na vesnici to bylo dost zpátečnický, takže stejný manýry jako za totáče...
Odpovědět
avano:taky jsem říkala že pojedu bez zlata,lepší je to mít schované doma,než potom ztracené.Takže je nechám doma ,těch 8 dní to vydržím :-D :-D :-D gepe.já mám jedno dítě hyperaktivní takže vím co to je :-D :-D :-D on vždycky něco udělal aniž by to udělal schválně on prostě se na mě podíval a říká.co jsem zase udělal :-D :-D :-D :-D a já mu říkám já ti to všechno napíšu do sešitu a až budeš mít svoje děti tak ti to dám přečíst :-D :-D ale jinak mi stačí se mu podívat do jeho čokoládových očí a je odpuštěno a ještě nádherně kreslí,no jo děti
Odpovědět
Profilova fotka
loli, a to se přítel dozví, že nešla do školy?? a jestli chodí na vejšku, tak už je to tuplem jedno, holt bude mít jeden den absenci, ne?? u tý druhý bych se bála citovýho vydírání až tyranie :-(
Odpovědět
Pro me byla nejvetsi potupa kdyz se nase 30-tikilova telocvikarka snazila dostat muj skoro devadesatikilovej zadek do vymyku :-D
Odpovědět
Ava: kdyz jsme ji videly naposled tak uz mela skoro takhle prisnej rezim,ale byla hrozne stastna. Psala jsem jeji sestre a ta to tvrdi porad.
Odpovědět
loli:no u nás je to tak že se dohodnem na všem,nic si nezakazujem a nic si neberem.V takovém vztahu bych nemohla žít kde by se jeden musel podřízovat tomu druhému,vždy se nějak dohodnem,no aby si nakonec vůbec měla svědkyni,to by sis měla ujasnit hned aby ti pqak neřekla že to má zakazané :-|
Odpovědět
hele z toho clanku presne sedi a vysvetluje, proc me nekdy lide vidi za uplnyho genia, anebo uplnyho debila.. 8-( loli, kamaradky maji fakt husty pritele... stejne jako anka to proste nechapu a sdilim s ni jeji nazor
Odpovědět
Profilova fotka
loli, tak to musim naprosto souhlasit s ankou!
Odpovědět
To jsem ji v rozcileni taky napsala,Anko..... Ale myslim,ze to se nestane. Jinak u nas je taky naprosta svoboda....
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jsem šla do první třídy 89 a živě si pamatuju na branný cvičení, jak jsme lítali s igelitovýma pytlíkama na rukou a na nohou po parku, já jsem odmítala nasadit si plynovou masku, protože mi připadala úplně příšerná a navíc nechutně smrděla gumou :-S loli, teda s těma kamarádkama toje síla, já nechápu, jak takové věci můžou nějaké holky snášet, něco takového by mi přítel udělal jednou
Odpovědět
ja bych nemohla mit takovyho chlapa uz jen z toho duvodu, ze jsem neco takovyho uz zazila ]-(
Odpovědět
holky musím vás opustit,jdu s mamkou koupat babičku takže tu mrknu odpoledne,tak se tu zatím mějte ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, my jsme asi stejnej ročník, já šla v devadesátým, protože jsem na podzim tak jsem musela o rok dýl :-(
Odpovědět
Profilova fotka
anka, měj se! já tu budu dneska zase strašit do večera, tak doufam, že tu někdo zůstane :-D
Odpovědět
anka zatim papa :-) tak to ja do prvni nastupovala v 84, takze si jeste plno veci zive pamatuju, nemluve o prvomajovych pruvodech a dalsich vecech
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?