Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
anka to jo :-) holky, kdyz uz vas mam na drate.. daji se pisanky pro prvni tridu atd. na psani, koupit nekde normalne v papirnictvi, nevite?
Odpovědět
Profilova fotka
jinak k zubaři taky musim :-. můj zubař je dvoumetrovej chlap s obříma rukama, který mi vždycky narve do mojí malý pusy... ale ruce má zlatý... teď to po něm přebírá jeho syn ("starej" totiž ošetřuje už jenom němce), tomu je tak 27, krásnej mladej kluk :-D to člověk začne k zubaři chodit hned rád :-D a pravidelně chodim taky na gyndu kvůli práškům a výsledkům cytologie, který jsem měla v teď konečně v pořádku po dvou letech..
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, my je vždycky kupovali v obyčejným papírnictví, ale teda dneska nevim... nebudou nový??? vždyť od letoška se má začít učit novej krasopis, ne???
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky, krásně teda je:-) Poradíte mi, kde sehnat takový ten rámeček, kde fotka je uprostřed a okolo bílé místo na podpisy svatebčanů? Moc se mi to líbí, ale nevím, kde hledat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe tak to nemám tušení. ten starší teď chodí do třetí a vždy písanky dostávali ve škole, tak fakt nevím.
Odpovědět
ava, ja jim prdim na novej krasopis.. tak se zkusim mrknout markys, my taky dostavali prave v prvni tride vsechno i vodovky :)) ale ted jak se snazi setrit na vsem tak jsem se prave ptala... Musim se totiz naucit poradne psat tou spravnou rukou :-)
Odpovědět
amad, videla jsem to v Ikee :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe tak asi dá. http://www.skola-vola.cz/sesity-sk/pi...
Odpovědět
Profilova fotka
gepe a já myslela, že zase vymýšlíš nějaké ptákoviny pro svatebčany. :-D
Odpovědět
markys dekuju! x-) nene, to me nenapadlo, ale kdyz ted rikas... :-D jsem preucenej levak od skolky, hodne veci delam na levou automaticky, ale pisu a dalsi zaklady pravou.. a cim jsem starsi, tim vic trpi prava strana, jak vse delam nevedome krecovite.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
markys, já si taky myslela, že to gepe chce na svatbu :-D :-D gepe, no jo, to jsou ty generace, kde nepřicházelo v úvahu, aby někdo vybočoval z davu :-( .. by mě zajímalo, kdo přišel na to, že ta správná ruka je pravá...
Odpovědět
Profilova fotka
gepe za málo. nezapomeň si k té písance koupit správné pisátko. teď už děti ve škole nepíšou plnícím nebo bombičkovým perem, ale takovou tou fixou. jmenuje se to tornádo. :-D když já si vzpomenu, jak jsme byli natěšení, když nám pan (tehdy ještě soudruh) učitel dovolil vyměnit tužku za bombičkové pero. to byl pro nás svátek. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ava, to vis, normalizace... markys, tak to je pro me uzitecna informace!si taky pamatuju :-D pero je dodnes oblibene pro me, ale co nesnasim uz leta tak jsou ciny a vse co ma tenkej hrot, s tim se neda psat - teda aspon me ne :-D
Odpovědět
tornado ma uzkej hrot :-(
Odpovědět
holky tak já mám všechny tři kluky leváky a nikdy by mě nenapadlo je předělávat,a to můžu říct že pěkně píšou a ten jeden nádherně kreslí :-) akorát je potíž sehnat nůžky pro leváky s ostrou špičkou,takže když se v obchodě naskytnou tak hned kupuju víc :-D :-D :-D jinak já jsem pravák ale co se týká sportu tak všechno dělám levou rukou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, copa bombičkový pero, to měl málokdo :-D já teda jo, dostala jsem ho z německa a všichni koukali jak blázni... my měli takový plnicí, co si do toho člověk musel natahovat inkoust sám :-D :-D obvyklá barva byla křiklavě zelená nebo oranžová... pero vydrželo tak měsíc, než se mu rozevřela špička :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak pero má ale taky tenký hrot, ne? tak si kup nějaký tlustší fix. :-D jo a nezapomeň na zmizík, kdyby se ti něco nepovedlo. :-D já stejně teď píšu tiskacím, takže u mě byla školní průprava marná. 8-)
Odpovědět
gepe má ráda péro,pozor :-D :-D :-D :-D tornádo je pro ní uzké :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
anka :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka tak já jsem taky pravák a na :-D sport jsem totálně levá.
Odpovědět
Profilova fotka
amad, já jsem si ho vyhlídla v ikea, mám ho v albu (s tmavým rámečkem), ale jelikož se to teď začíná nějak množit, tak nevím, jestli ho použiju, jestli nevymyslím něco jiného
Odpovědět
anka http://prolevaky.cz/?gclid=CJSpmPyYhK... :-) ava, to jsem mela oboje i takovou tu lahvicku na plneni, ale vzdy modrej inkoust - uz odmala jsem byla estet a diky rucnimu plneni i kolikrat jak cune :-D markys nad zmizikem jsem prave premyslela :-D ja prave hlavne psacim :-)
Odpovědět
markys je to normalní podprsenka z kosticema,jinak mám ráda podprdy bez kostic,tak uvidím jak bude pod šatama vypadat,mám všechno u mamky tak jak si to tam budu zkoušet tak udělám nějaké fotky na mobil a pak dám do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ježíš, a ještě jsemsi vzpomněla, že jsme museli povinně nosit hadřík, kam se to péro otíralo nebo odstříkávalo, když v tom uvízl ňákej cucek a nepsalo to... no tohle až budu jednou vyprávět svejm dětem, tak si budou myslet že jsem vyrostla na měsíci :-D :-D
Odpovědět
ava :-D a nezapomen taky igelity na vytvarku a dalsi veci :-)
Odpovědět
gepe:díky,hned jsem si tu stránku uložila,tak tam nakoupím hned dětem nějaké věci :-) ještě že tě tu máme
Odpovědět
Profilova fotka
anka určitě nafoť a šupni do alba. jen doufám, že to bude dřív, než se budu vdávat. :-D
Odpovědět
holky:ty igelity používají i tet na stůl,a tet i kluk redis péro to je taky na tuž a taky ty pytlíky co jsou přivazané k lavici ,tak to mají taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to byly tehdy časy. hned bych se vrátila do školy. ty dnešní dětičky ani netuší jaký mají ve škole komfort.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, no joo!! a pytlíky na bačkory a my ješte museli mít ušitou tašku z bavlny, která visela z boku na lavici, kam se dávaly věci na tělocvik :-D jednou po rodičáku jsem dostala nafackováno (prvně v životě) protože se náš táta prý musel stydět, jaký má doma prase, protože z mojí tašky visely naruby tepláky, jak jsem to tam po tělocviku narvala :-D :-D anka, taky jsem na tebe zvědavá 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?