Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
odkud je budeš objednávat??? z ebaye?? a nakolik vyjdou?? jsou fakt úžasný!!
Odpovědět
Bella: Krááásný boty. Avano: Jsme snad emancipované ženy,ne? Takže ten nápad s fixou určo využij!!!
Odpovědět
Niccky: Neee, my ještě nemáme vybrané nic. Jen ženich a nevěsta jsou jasní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loli, možná bych doma našla i ten lak na nehty :-D vůbec nechápu, jak jsme si něčim tak otřesným mohly ty nehty lakovat... no jo, devadesátý leta :-D :-D
Odpovědět
loli: fakt? Tak to jse ráda, že se vám líběj:-D. Já jsem přesně takový chtěla. ava: vyjdou na 30 liber i s poštovným, pošlu ti odkaz.
Odpovědět
ava: tu fixu ti klidně pošlu, ještě jí mám doma:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
super, mrknu se a kdyžtak se domluvíme, 30 liber není tolik a u nás něco takovýho prostě nemáš šanci sehnat...
Odpovědět
avano: no to nemáš, však víme...
Odpovědět
Hele, máš čas na rozmyšlenou, já je objednám asi příští týden...
Odpovědět
No počkej...oni nemaj bílý!!!
Odpovědět
Já chci taky tu fixuuuuu!!! Chci taky odkaz. Vyberu data a pak mu dám vybrat z vlastního těla :-D , jinak se na tom snad nikdy nedohodnem :-D
Odpovědět
nakonec jsem ho nezabila, ale věnovala jsem se mu :-p ale jen jak jsem si to tady aktualizovala (mimochodem jsem nestačila zírat, kolik toho zase přibylo), tak na mě zase začal mluvit :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já taky nechci bílý ;-)
Odpovědět
tak to jo. A který? Se špičkou, nebo bez??
Odpovědět
Profilova fotka
bella, to ještě nevim, ale právě se mi líbí ty krémový, protože já bych chtěla šaty taky v krému... ono na tu louku to bude lepší, bílý bych měla jako čuně... necham si to projít hlavou (to nebude tak dlouho trvat) a dam ti vědět, jsou fakt nádherný a ta cena je super!
Odpovědět
Jasně, počkám na tebe ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
teri, když je tak zvědavej, tak at se taky zaloguje a může kecat s náma :-D :-D :-D myslim, že by ho to rychle přešlo :-D :-D bella, víc se mi líbí ty s tou otevřenou špičkou...
Odpovědět
Avano: A ty jsi byla normálně požádána o ruku a nedohodli jste se na datu nebo ještě ani nepoklekl?
Odpovědět
Mně taky víc s tou otevřenou.
Odpovědět
bella botky jsou super ;-) sama tak nejak nechci klasicky spicky apod. a prave zvazuju i moznost, ze bych mela pripadne i jinou barvu bot, ale bude zalezet na satech jak se teda rozhodnu a co mi vlastne druha mamca usije :-N
Odpovědět
Profilova fotka
loli, my se prostě začali bavit o svatbě, co a jak, ale žádná žádost nebyla (a ani nejspší nebude)... :-p
Odpovědět
Avano, Bella : http://www.hotfrog.cz/Firmy/Marie-Pal...
Odpovědět
Profilova fotka
loli, to kdybysme znaly na konci 90tých let, tak jsme se nemusely malovat lakem na nehty (stával 29 Kč :-D )
Odpovědět
Avano : Koukala jsi někdy na Gilmorky? Lorelai taky požádala Luka.... Navíc už se o tom bavíte,takže to není nic divného,jen si upřesníš datum. A ta fixa je taky originální nápad,takže vzhůru do toho. Dávno pryč jsou doby, kdy žena musí sedět a čekat jestli ho to náhodou nenapadne.
Odpovědět
avano: koukni se na fil Leap Year (Přestupný rok), tam podle irský tradice na přestupnej rok žádá ženská chlapa a on neodmítne:-D. gepe: díky, moc se mi líběj, tohle jsem sháněla.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, u těchle bot je super, že se dají nosit i jinam, já třeba nemam na léto jediný elegantní boty... tyhle krémový jsou super neutrální a jelikož zatim stále nevim v jakých barvách svatba bude (vždyť ani nevim jestli vůbec bude :-D ), tak barevný boty zatim neřešim :-p
Odpovědět
niccky tady je i diskuse na okor :-) http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
bella a budou ti vyborne hlavne ladit a nemusis je pak mit jen na svatbu :-) ava, presne! ;-)
Odpovědět
holky, jdu na rizeckach maknout :-|
Odpovědět
http://www.lightstick.cz/svitici-gel-...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?