Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
loli, nápad je s tim že mam na čtvrtku napsat jestli si mě vezme a po tmě za nim přijít s nápisem osvětleným svíčkou... nápad je úžasnej, to by se mi líbilo, asi by koukal, akorát ta svíčka u nás moc aplikovat nejde :-D :-D
Odpovědět
no tak mu řekni jak si psala že do prosince musíš mít nahlašenou dovolenou,tak jak si to teda představuje at víš co máš všechno zařídit :-)
Odpovědět
A nebo mi na něj dej kontakt a já mu napíšu, ať se vzpamatuje!:-D
Odpovědět
Profilova fotka
bella, to jsem si taky říkala... prostě se nad plánovacím kalendářem zeptat, kterej víkend v létě bude mít volno... :-p
Odpovědět
Ava: To je supeeer :-D , akorát mi uniká proč ne svíčka?
Odpovědět
Profilova fotka
bella, tak teď jsem se zasmála, to by koukal... :-o :-o anka, u mě je to složitější, já budu měnit práci, takže na to se vymlouvat moc nemůžu :-D :-D
Odpovědět
bella:ty jsi dneska asi jasnovidec :-D :-D :-D avano.no aby pak na tebe nechrstl kýbl s vodou :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
loli, přítel je profihasič, takže cokoliv hoří a není z toho užitek prostě nesnáší...
Odpovědět
super napad avano, musis ist nato priamo - povedz kedy a hotovo :-D Keby si skusila trik s datumem vasho vyroci...
Odpovědět
Profilova fotka
ježíš, holky, teď si uvědomuju, že tu vypadam jak ňákej zoufalec :-D :-D to já teda nejsem, ale taky bych už ráda měla jistotu, abych mohla začít zařizovat napevno a ne vše jen teoreticky... 8-) niccky, na datum výročí asi nezabere, ani neví kdy to je :-D
Odpovědět
ava, tak si vezmi baterku, ta mu bude jako hasicovi blizsi :-D loli nebyla ta otazka na vsechny, ale i tak diky za odpoved, mohla bych to pridat jako sloupek do tabulky :-D :-D bella ja se klidne pridam na podpis nejakyho papiru at si avu vezme - resp. se vymackne ;-) :-N
Odpovědět
No určitě to spojit s tou dovolenou!!!
Odpovědět
Článek se načítá
hele vy jedete jak na dratku, ze vas clovek nestiha =-) no nic, jdu udelat kasi :-D
Odpovědět
Avano: Taky my máme plný byt vonných svíček :-D , to by nás asi nepochválil. Tak baterku? Nebo si nech udělat fosforeskující nápis nebo puzzle....... Niccky: Nic si z toho nedělej,taky začnu naplno plánovat až za měsíc. Ale jestli chceš,tak se ti do těch resraurací můžu mrknout a poslat recenzi ( myslím,že jsem už docela odborník na dobrý žrádýlko) nebo se mrkni do Maurerova výběru,to ti taky může pomoci.
Odpovědět
avano: já jsem měla takovou fosforeskující tužku, kterou se něco napsalo na kůži a ve tmě to svítilo:-D...
Odpovědět
no holky taky končím jdu si dát sprchu a pak mrknem na nějaký film tak dobrou noc a dobrou chut :-)
Odpovědět
ahoj anko, mějte se:-)!
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, kaši bych si taky dala, mi dneska povečeřeli medvídky haribo, pytlík brambůrků, lentilky, kus sýra a kafe :-D :-D hráli jsme spolu osadníky a přitom jsme se nacpali :-D loli, no tak u vás v bytě by byl přítel dost nesvůj, svíčky a ještě k tomu vonný... ty nesnáší ještě víc :-D :-D :-D
Odpovědět
anka, hezky vecer a krasnou dobrou :-) ava, tak to bych asi hodila pomalu tycku, ale osadnici jsou fajn, mj. taky doma mame :-D
Odpovědět
holky, co říkáte na ty boty, co jsem dala do alba??
Odpovědět
Profilova fotka
anka, měj se! bella, uplně jsi mi připomněla, když jsem začla chodit na diskotéky, tak tak někdy v roce 1998 bylo "moderní" fosforeskující tetování :-D :-D s kamarádkou jsme si ho malovaly na tělo fosforeskujícím laken na nehty, protože nic jinýho se u nás sehnat nedalo :-D :-D
Odpovědět
ta tuzka je taky dobrej napad. Loli vy uz mate vybrano ;-)
Odpovědět
avano: já jsem měla takovej fix, myslím, že to byla švédská značka Lumene. Vyhrála jsem ho v soutěži Miss divoká kočka:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, je u nich sranda, hlavně proto že je mám z německa, takže je to německy a přítel moc neumí :-D :-D bella, jsou nádherný!!!!
Odpovědět
avano: fakt líběj?? Já myslela, že mě sprdnete, že jsou moc kýčovitý...ale to ty náušnice vlastně taky:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
ne, já mam ráda výrazný a netradičníboty... k těm mým krátkým šatům budu muset právě taky něco takovýho vymyslet... tys byla Miss divoká kočka??? hmmm :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ježíš, ted čtu co jsem vyplodila a moc smysl to nedává, chtěla jsem ti napsat, že se mi ty boty líbí proto, že jsou výrazný a netradiční ;-) na začátku věty mělo být "no" místo toho "ne" :-D :-D
Odpovědět
avano: to jo, k tobě by to taky nějaký chtělo. Mohla bych je kdyžtak objednat i pro tebe, kdybys chtěla. No je to přesn ten styl, co jsem chtěla. A ta samá barva jako je na šatech.
Odpovědět
ava: já jsem to pochopila, ani jsem se nad tím nepozastavila ;-).
Odpovědět
Jo, byla jsem Miss divoká kočka, ale fakt nechtěně:-D. Navezli nás do toho z tancování a nebyla to čekaná akce:-D.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?