Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
sakra a přestupnej bude až rok 2012 :-D :-D no holt to budu muset risknout dřív :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loli, ten gel je super, příští týden jdu na čarodějnickou party, tak by to nemuselo bejt špatný :-p
Odpovědět
Ava : Ale houby na čarodějnickou párty, na žádost o mužovu ruku!!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ava: jakou máš vel.nohy?
Odpovědět
Profilova fotka
bella, ted jsem to to psala do IP, ale jinak 36 :-p
Odpovědět
ava, tak to nevím, jestli by to zvládnul :-D a obávám se, že vy byste z něj taky vyrostly, kdybyste mu musely vysvětlovat každou kravinu :-p :-D jinak botky jsou teda fakt hezký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teri, ale zase pak bys z něj měla odborníka na svatby a nemusila bys na nic sáhnout a všechno by zařídil :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že jste teda pěkný grafomanky:-D To se ani nedá dočíst. Ale něco jsem pobrala, tak vám sem taky něco přihodím. My dneska byli za mojí prababičkou na hřbitově, tak z toho mám dobrý pocit, dlouho jsem tam nebyla. Taky jsme se prošli po mém rodném městě. Pak jsme navštívili tchánovi, tak mě tchýně nepotěšila řečma o dietách :-x , na druhou stranu potěšili přemlouváním, že počítají s tím, že nám půlku svatby zaplatí :-D To jsem nečekala, ale faaakt mě to potěšilo:-) Jen jsem říkala drahému, že bych to raději viděla formou daru než placení svatby...pak nám do toho nebudou moct kecat. Taky nám hned začli vysvětlovat, že je to teda na nás, ale měli bychom pozvat i příbuzný, který sice nevídají ani oni, ale na svatbu je (a na jednu i mě) pozvali. No tak nevím, z mé strany nás tam i se mnou bude 5 a jich 25, to bude výborný :-( Jinak svatbu chci do oranžova, což většina z vás nemusí:-), a drahému jsem oznámila, že bude mít oranžovou kravatu a problém s tím nemá:-) Jo a taky jsem slyšela, že se snubák a zásnubák nosí na jednom prstě, ale pak mi jeden zlatní říkal, že to teda ani omylem nedoporučuje, protože se vzájemně obrousí a zničí... Uf, tak to je prozatím vše;-)
Odpovědět
Amade : Prosím tě, to bys to nesměla nosit vůbec,páš se to i normálně obrousí a zničí :-D . Ale je to na každém. Já do toho teda půjdu... Oranžová svatba...to bude hezký.... A ženich bude mít jen kravatu nebo i vestu?
Odpovědět
Profilova fotka
amade, to je přesne důvod, proč od nikoho z rodičů nechcem ani korunu... právě ty kecy okolo :-S člověk musí slušně, ale rázně zakročit...
Odpovědět
Jo a ještě: Tobě tchýně vnucuje hubnut???? :-o
Odpovědět
amad: ahoj! No to je dobrej nápad, že by vám to dali jako svatební dar, ale všechno byste měli v rukách vy. To s těma příbuznejma znám, taky mi z druhý strany cpou pár lidí navíc, co já ani moc neznám. No právě toho ničení o sebe jsem se taky bála.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Amade,s těma prstenama přesně!!!Moje kamarádka to taky nosí na jednom,ale fakt se to obrousí a vzhledem k tomu,že já budu mít napovrchu rhodium,tak by se ošoupalo ještě rychleji,než normálně. Avano...on třeba neví,kdy je přestupný rok :-N Když mu řekneš,že je to tradice,tak taky houby pozná,ale mě osobně by nejvíc přišla vhodná varinata ta,když mu řekneš,že teda už se blíží konec roku a že bys měla pomalu zarezervovat termín a místo obřadu.Tak jestli se spíš přiklání k létu nebo v září.Úplně v klidu,ne,že čekáš,co řekneš...tvař se,že svatbu bereš jako hotovou věc. Bell,jdu juknout na botky. ;-)
Odpovědět
Jinak mi drahý udělal k večeři výbornou česnečku a já pak sežrala ještě kyselý vokurky:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou hezounký...moc se mi líběj,ale 100% bych se v nich zabila ..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrá kombinace...ty to fakt meleš páty přes devátý. Ovšem Avany večeře dnes vede :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
bella, mňam, tu bych si taky dala... nás furt honí mlsná, nejspíš zbaštíme i to granátový jablko, co jsme si koupili...
Odpovědět
Profilova fotka
pb, taky se mi v žaludku ti medvědi perou s těma lentilkama :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lili: Myslím, že vestu mít nebude...to by na něj bylo moc:-) Uvidíme! A ano, sice by si nedovolila mi to říct na plnou...ústa, ale toto téma se na našich vzájemných setkáních objevuje VŽDY :-S bella: My byli domluvení, že je tam zvát nebudem. Že mám malou rodinu, takže to prostě je důvod a není to blbý. A teď je drahý samozřejmě nalomenej, ale nakonec to zatím vypadá, že by byli zvaní jen na obřad...povozili bychom je parníkem a pápá 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
amade a hned je můžeš házet do řeky... :-D :-D :-D a tchýni ještě přivaž kolem kotníku nějakej pěknej kamínek a máš vystaráno :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
avano: Myslím, že by to mohlo vést k nejrychlejšímu rozvodu na světě :-D
Odpovědět
Amade: To si děláš legraci? Tak to je teda...... :-o Bych se normálně před ní zeptala muže jestli se mu takhle líbím a on určo neřkne,že ano (běda mu,jestli plácne něco jinýho :-D ) a tím bych tuto diskuzi navždy uzavřela. Já jsem spokojená,muj přítel je spokojen a vám do toho nic není.
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,ty jsi brutálka.Jsi antitchýní typ. :-D Amade,ano,na obřad a pak pá,pá.To je naprosto skvělý kompromis...No,na ten parník...to by se hodilo,vestička,regata...Bude to takové nobl.Bude to vypadat slavnostně. AVano a přítele bych asi navlíkla do něčeho zcela neformálního,aby mu to bylo pohodlný.Ono i ty lněný kalhoty a nějaká volná košile...máte to na ranči,tak to bude vypadat hezky.I kdybys měla k těm krátkým šatům holinky,tak to bude vypadat stylově a bude se to hodit k místu obřadu. ;-)
Odpovědět
avano, Haribáky jsem si na to taky dala:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
loli: Myslím, že to je přesně důvod, proč to neřekne na plno. Protože jí je tohle jasný. Ale neodpustí si to. A mě to teda štve, ale už jsem si nějak zvykla...ono jí to nedalo a před sedmi lety, když jsem měla o dost kilo míň:-D
Odpovědět
Profilova fotka
pb, to víš, to jsou zkušenosti s mojí budoucí ;-) no přítele jsem chtěla navlíct do košile a vesty, ve stylu 50. let a to řekl, že si na sebe v životě neobleče :-S jinak holinky samozřejmě budou v záloze ;-)
Odpovědět
Amade: No tak to ti teda nezávidím.... Já bych jí to fakt napálila naplno.
Odpovědět
Profilova fotka
Avano...to by bylo supr.Víš...nevim jak to popsat,ale něco ve stylu takovýho kluka ze statku.Jak nosili pacholci dřív.Na ten ranč by to bylo supr a ještě kdyby seděli svatebčani na těch balících slámy. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no něco takovýho by se mi taky líbilo, ale uvidíme... ;-) pro dnešek se loučim, tak se tu mějte :-p papa
Odpovědět
pb, projed si ty pripravny alba ;-) http://www.beremese.cz/photos/renatice22
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?